Enterprise چاپگرهای | با توجه به تمامی دسته بندی های اچ پی در زمینه ی ماشین های اداری ، در این بخش تصمیم داریم تا شما کاربران گرامی را با دسته ی پرینتر های Enterprise آشنا نماییم. این دستگاه ها با توجه به کوالیتی بالای کیفیتی و سرعت مطلوب در چاپ ، که در زمینه ی ماشین های اداری دارند مناسب فضا های بزرگ با حجم کار سنگین می باشند. نوع کاربری این دستگاه ها از سوی کمپانی اچ پی به صورت ادرای و سازمانی می باشد. شما نیز می توانید جهت کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر در ارتباط با نحوه ی کار و یا خرید پرینتر های سازمانی ، با کارشناسان ما در واحد رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی همراه شوید.

Enterprise

پرینترهای سازمانی تک کاره ی اچ پی ‌، عملکرد بسیار سریع و قدرتمندی را از خود به نمایش می گذارند. یکی از دلایلی که این چاپگر ها را نسبت به سایر دسته بندی چاپگر های دیگر مطرح می سازد ، ابعاد و نوع عملکرد آنها می باشد. اچ پی در جهت کسب رضایت کاربران خود ، تصمیم دارد تا با معرفی محصولات سازمانی جدید ، قدمی مثبت در جهت رفاه و تأمین نیاز های کاربران خود گذاشته باشد. پرینتر های سازمانی اچ پی طبق استاندارد های لازم توانایی زیادی در چاپ به صورت روزانه به کاربران خود ارائه می دهند.

 

Enterprise

 

عموما از پرینتر های enterprise در فضا های سازمانی و با حجم بالای کار استفاده می شود. از این رو چاپگر ها حتما باید قدرت پردازش و قدرت پاسخگویی به کاربران را داشته باشند. در این بخش تصمیم داریم . تا با چاپگر های سازمانی تک کاره ی اچ پی سیاه و سفید آشنایی لازم را کسب نماییم. چاپگر های HP M608 ، HP M609 ، HP M605 و … در دسته چاپگر های enterprise  تک کاره ی لیزری مشکی اچ پی قرار می گیرند.

 

آشنایی بیشتر با پرینتر های سازمانی

همانطور که می دانید پرینتر های سازمانی ، عملکرد متفاوت تری را در زمینه ی چاپ به کاربران ارائه می دهند. همین موضوع باعث شده تا کاربران بتوانند از قابلیت های این دستگاه تنها در فضاهای سازمانی بهره مند شوند. کاردستی سه کاره های لیزری مشکی hp ما به دنبال چاپگر های با قابلیت سازمانی بودیم.  اما با توجه به تعریفی که پرینتر های سه کاره ها دارند شما نمی توانید. یک دستگاه سه کاره با استانداردهای enterprise در دریافت کنید .

از این رو مجبور هستیم که مستقیما به سراغ چهار کاره های لیزری مشکی اچ پی برویم. دستگاه های Enterprise چهار کاره ی اچ پی توانایی چاپ ، کپی ، اسکن و فکس را به کاربران خود ارائه می دهند. از این رو دیگر  کاربران نگرانی راجب به عملکرد این چهار کاره ها نخواهند داشت. اچ پی HP M426 و HP M127 از سری پرینتر های محبوب اچ‌پی در دسته ی چهار کاره ها می باشند.

 

آشنایی بیشتر با پرینتر های سازمانی 

 

 

پرینتر های رنگی Enterprise

پس از معرفی دسته ی چهار کاره ی پرینتر های Enterprise ، ما در این بخش تصمیم داریم تا به سراغ مشخصات فنی و خصوصیات دستگاه های تک کاره ی لیزری رنگی سازمانی نگاهی داشته باشیم تا بتوانیم با این دسته ارتباط بهتری برقرار کنیم. در ابتدا باید بدانید که یکی از بارزترین خصوصیات این دستگاه ها در زمینه ی ماشین های اداری ، مربوط به کیفیت خروجی اسناد آنها می شود. همچنین این دستگاه ها با توجه به سرعت پردازشی که دارند جوابگوی حجم بالای چاپ از سوی کاربران می باشند.

 

پرینتر های رنگی Enterprise
پرینتر های رنگی Enterprise

 

از محبوب ترین سری پرینتر های تک کاره ی لیزری رنگی اچ پی می توانیم به HP M254 ، HP M252 ، HP M452 ، HP M551 ، HP M553 ، HP M555  اشاره داشته باشیم. دستگاه های نامبرده به عنوان بخش کوچکی از محصولات اچ پی در دسته ماشین های اداری Enterprise  تک کاره ی رنگی قرار گرفته اند. محبوبیت بالای این دستگاه ها باعث شد تا ما در این بخش اشاره ی کوچکی به مدلهای آنها داشته باشیم. همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه ی خرید و ثبت سفارش پرینتر های تک کاره ی لیزری با کارشناسان ما همراه شوید.

 

 

بررسی سه کاره های سازمانی رنگی

پس از معرفی مدلهای تک کاره اچ پی ؛ به بخش بررسی سه کاره های Enterprise می رسیم. بر خلاف پرینتر های لیزری مشکی ، شما قابلیت این را دارید تا بتوانید از چاپگر های لیزری سه کاره در دسته پرینتر های سازمانی استفاده نمایید. اچ پی پس از بررسی درخواست های زیادی که در زمینه ی به فروش رساند پرینتر های سه کاره ی سازمانی از آن شده بود . تصمیم گرفت تا با معرفی چاپگر های لیزری رنگی متناسب با استاندارد های Enterprise ، دستگاه های مفیدی را به بازار عرضه نماید. این چاپگر ها به عنوان یک دستگاه سه کاره ی لیزری رنگی با توانایی انجام چاپ ، کپی و فکس به بازار عرضه شده اند. از سری محبوب ترین مدلهای این دستگاه ها می توانیم به HP M176 ،  HP M180 و HP M479 اشاره داشته باشیم.

 

بررسی سه کاره های سازمانی رنگی 
بررسی سه کاره های سازمانی رنگی

 

آشنایی با چهارکاره های Enterprise

در آخرین بخش خود تصمیم داریم تا با مدلهای محبوب چهار کاره ی لیزری رنگی اچ پی در دسته چاپگر های سازمانی آشنا شویم. در این دسته ما بیشتر از هر دسته ی دیگر شاهد مدلهای متنوع با قابلیت های متفاوت می باشیم. لازم است بدانید که اچ پی در جهت کسب رضای کاربران و مصرف کنندگان خود همراه در تلاش است تا بتواند محصولات را با امکانات رفاهی مناسب همانند چاپ از طریق وایرلس ، چاپ اتوماتیک دورو ، چاپ از طریق اتصال به شبکه و … همراه سازد.

از این رو باید اضافه کنیم که در تمامی چاپگر های معرفی شده شما می توانید شاهد این امکانات باشید. از محبوب ترین پرینتر های Enterprise چهار کاره ی لیزری رنگی می توانیم به HP M177 ، HP M181 ، HP M277 ، HP M281 ، HP M283 ، HP M477 ، HP M479 و HP M570 اشاره داشته باشیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش همراه شوید.

 

آشنایی با چهارکاره های Enterprise