multifunction HP 426FDW ، در این بخش تصمیم داریم تا در ارتباط با پرینترهای چند منظوره ی. اچ پی که در بازار به نام چندکاره های شناخته می شوند بررسی های لازم را انجام دهیم. اما پیش از شروع بررسی این سری از چاپگر های اچ پی باید بگوییم که : عموما کمپانی اچ پی برای اینکه تمامی قابلیت های اداری را در یک مجموعه تولید نماید دست به طراحی چاپگر های سه و چهارکاره ی لیزری و جوهرافشان می زند. شما نیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی پرینتر های multifunction در ادامه با ما همراه شوید.

 

 

426FDW

در این قسمت تصمیم داریم تا سری پرینتر های چندمنظوره ی اچ پی را به صورت مستقیم خدمت شما کاربران گرامی معرفی نماییم. در نظر داشته باشید که این معرفی به منظور آشنایی بیشتر مصرف کنندگان با سری HP 426FDW می باشد. ما در ادامه در ارتباط با مشخصات فنی و ظاهری این چاپگر لیزری اطلاعاتی کاملتری را در اختیار شما کاربران قرار می دهیم. پرینتر 426 اچ پی نمونه ی بارزی از چاپگر با کیفیت  با عملکرد سریع چاپ، اسکن، کپی و فکس می باشد. یکی از مهمترین قابلیت های این دستگاه مربوط  سیستم امنیتی بالای این چاپگر می شود.

 

426fdw
426FDW

 

سیستم امنیتی بالای این سری از چاپگر های اچ پی باعث شده تا شما بتوانید بدون هیچ دغدغه ای در فضای کاری خود مشغول به فعالیت شوید. به طور کل در این بخش می توان گفت MFP 426fdw وظایف کلیدی را بر عهده دارد و همچنین این وظایف خود را ا سریعتر به پایان می رساند و در برابر تهدیدات از شما و اسنادتان محافظت می کند. جهت مراجعه ی به شعبه ی hp وارد لینک قرار گرفته شده و از اطلاعات مورد نظر استفاده نمایید.

 

 پرچمدار چهارکاره های اچ پی

426 اچ پی را می توان به عنوان دستگاهی مناسب ، با عملکرد قوی در دسته پرینتر های multifunction به حساب می آید. اما به صراحت نمی توان این سری از دستگاه ها را به عنوان پرچمدار چند منظوره معرفی نمود. در این بخش نیز ما تصمیم داریم تا در ارتباط با مشخصات فنی پرینتر های لیزری HP MFP multifunction 426FDW توضیحات بیشتری را خدمت شما کاربران گرامی ارائه دهیم . با ما در ادامه همراه باشید. در نظر داشته باشید که نمایندگی رسمی اچ پی در جهت کسب رضایت کاربران خود تمامی پرینتر های لیزری را با خدمات شرکتی به کاربران خود ارائه می دهد.

 

 پرچمدار چهارکاره های اچ پی
426FDW

 

پرینتر لیزری اچ پی 426 در دسته ی چهارکاره های لیزری به حساب می آید. این سری از پرینتر ها توانایی چاپ ، کپی ، فکس و اسکن را به کاربران ارائه دهند. سرعت این دسته از پرینتر های لیزری در رنگ مشکی به 40 تا 50 عدد در دقیقه می رسد. تکنولوژی چاپ این دستگاه به صورت تک رنگ و مشکی می باشد. همچنین سری 426 به عنوان پرینتر های اداری به حساب می آیند که توانایی بالایی در چاپ به کاربران ارائه می دهند.

 

عملکرد multifunction 426fdw

به راحتی پس از 5 ثانیه می توانید اسناد خودتان را به چاپ برسانید. یکی از اصلی ترین و مهمترین عوامل در خرید ، پرینتر های اداری توجه به عملکرد ، سرعت و کیفیت چاپ پرینتر ها می باشد. کیفیت پرینتر های لیزری 426 اچ پی در چاپ یه 1200 نقطه در اینچ می رسد. شما می توانید اسنادتان را با بالاترین کیفیت به چاپ برسانید. یکی از اصلی ترین قابلیت های اچ پی در سری 426 مربوط به توانایی کارایی ماهانه می باشد. 426 توانایی چاپ 80.000 تا 90.000 برگ را دارد.

 

عملکرد multifunction 426fdw
426FDW

 

پرینتر لیزری multifunction 426fdw دارای یک صفحه نمایش سه اینچی ( 7.6 سانتی متری ) می باشد . که تمامی عملکرد دستگاه را در اختیار کاربران قرار می دهند. قابلیت های چون Air print ، HP Print  ،  HP Eprint ، Wireless Direct Printing و … را دارد. شما می توانید به راحتی از طریق وایرلس  و بی سیم تمامی اسناد خود را از طریق هر سیستم عاملی به چاپ برسانید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی همراه شوید.

 

کارتریج پرینتر چندکاره 426FDW

همانطور که می دانید کارتریج های لیزری یکی از مهمترین عوامل در بوجود آوردن اسناد ما می باشند. به طوری که پرینتر های لیزری بدون استفاده از کارتریج به هیچ عنوان قابلیت انجام چاپ را ندارند. پس بهتر است تا ما برای بدست آوردن نتایج مناسب در چاپ خود از قطعات مصرفی اورجینال سری MFP 426 استفاده کنید. در ارتباط با پرینتر لیزری اچ پی MFP 426 باید بگویم که این سری از چاپگر های اچ پی از کارتریج مشکی HP 26A استفاده می کند. در ادامه در ارتباط با مشخصات این کارتریج توضیحات کاملتری را خدمت شما کاربران ارائه خواهیم کرد.

کارتریج 26A از سری کارتریج های پر طرفدار و قدرتمند اچ پی می باشد که توانایی چاپ تا 3000 برگ را به کاربران ارائه می دهد. البته در نظر داشته باشید که تعداد نام برده به صورت پیش از فرض شرکتی مشخص شده اند. در بسیاری از موارد دیده کمی شود که کاربران با استفاده ی استاندارد تعداد بالاتری را چاپ کرده اند. شما می توانید جهت تهیه ی کارتریج اورجینال HP 26A با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش در ارتباط باشید.

 

خرید پرینتر چند منظوره ی HP 426FDW

ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی در تلاشیم تا با ارائه ی محصولات رسمی کمپانی HP ، نماینده ی مناسبی برای کاربران و مصرف کنندگان این برند در ایران باشیم. از این رو نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی در ایران در تلاش است تا برای کسب رضایت کاربران خود تمامی محصولات اداری و رایانه ایی اچ پی را به صورت شرکتی با گارانتی رسمی خدمت کاربران ارائه نماید. با استفاده از این روش شما می توانید به راحتی از تمامی خدماتی شرکتی در ایران  و ثبت سفارش اچ پی در شهرستان ها بهرمند شوید. با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

خرید پرینتر چند منظوره ی HP 426FDW
426FDW