Search
Close this search box.
021-89392

نمایندگی اسکنر اچ پی

شرکت اچ پی آبا با شماره مجوز 4210 | نمایندگی اصلی اچ پی (HP) در ایران ،، مجهز به تعمیرگاه های مجاز HP و خدمات مرتبط با محصولات اچ پی برای کلیه کاربران و همکاران اچ پی با اتوماسیون تحت وب در سراسر کشور | برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان ما، لطفاً با شماره 02189392 تماس حاصل فرمایید

صدور فاکتور رسمی

با سربرگ اچ پی برای کلیه کاربران حقیقی و حقوقی

ارتباط با کارشناسان ما
نمایندگی اچ پی

نمایندگی اسکنر اچ پی در تهران

نمایندگی اچ پی | نمایندگی اسکنر اچ پی | اسکنرهای فلت و فیدر ، اداری و خانگی ، سرعت بالا یا سرعت پایین ، شبکه یا غیر شبکه. اینها سوالاتی هستند که دائما ذهن کاربران را به خود جلب میکنند. طبق گزارشات ارسالی از واحد خدمات HP. اسکنرها جزئ معدود محصولاتی هستند که برای گارانتی ارسال میشوند اما همچنان ابهام در این نوع محصولات زیاد است.

کاربری اسکنرها

بدیهی ست که مکانیزم اتوماتیک فید داکیومنت یا همان ADF. و یا همان فیدر برروی دستگاه هایی مشاهده میشود که قابلیت اسکن اتوماتیک و دسته ای اسناد را دارا میباشند. پس بی شک این نوع اسکنرها برای کاربری اداری توصیه میشود.

اسکنرهایی که بصورت دستی اسکن میکنند که غالبا تخت هستند و اسنادی همچون شناسنامه ، کارت ملی و. … را اسکن میکنند به اقتضای نوع اسکن بصورت تخت و دستی و توان محدود خانگی محسوب میشوند.

البته اسکنرهایی هم هستند که برروی چاپگرها و بصورت یک دستگاه چندکاره عمل میکنند و وظیف اسکن ، کپی و پرینت را بعهده دارند که معمولا در دسته چاپگرها عرضه میشوند. ولی بسیاری از کاربران همچنان معتقدند این دستگاهها را باید اسکنرهای چندکاره نامید نه چاپگرهای چندکاره.

پشتیبانی اسکنرهای HP در نمایندگی

خدمات و پشتیبانی اسکنرهای اچ پی در واحد فنی شرکت اچ پی بصورت گلوبال و بدون محدودیت برای تمامی دستگاههایی که چه از نمایندگی و چه از مراکز غیر شرکتی خریداری شده اند صورت میپذیرد. این خدمات شامل تامین و توزیع قطعات شرکتی با پارتنامبر اصلی و تعمیر توسط. تکنسین های مختص ماشین های اداری میشود.

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی اسکنرهای اچ پی نیز در محل برای آن دسته از کاربرانی که محدودیت حضور در محل شرکت را دارند امکان پذیر است.

استعلام قیمت اسکنرهای اچپی

همواره به کاربران توصیه میشود بهترین راه برای استعلام قیمت کلیه محصولات شرکتی hp. بالاخص اسکنرهای شرکتی به سایت اصلی شرکت hp.com مراجعه کنند. استعلام از سایت اصلی با توجه به قیمت درج شده شرکت اصلی تولید کننده به دلار یا درهم ،، قیمت درست محصول را برای کاربر مشخص خواهد کرد. این مبلغ به علاوه هزینه های shipping. و قانونی دستگاه عدد نهایی صحیحی را برای کاربر مشخص خواهد کرد.

قیمت های درج شده در سایت های اینترنتی آنلاین و بعضا غیر مجاز و یا فروشگاههای مستقر در تهران و شهرهای دیگر که زیر نظر اچپی نیستند کاربر را سردرگم و مستاصل خواهدکرد.

از این رو کاربران با مراجعه به نمایندگی و استعلام قیمت با. سردرگمی اقدام به خرید کالا و یا مقایسه قیمت میکنند. از اینر همچنان سایت تولید کننده محصول قابل استناد و استعلام میباشد.

توان کار اسکنرهای اچ پی

استفاده صحیح از دستگاههای اچ پی همواره یکی از مهم ترین مسائل در کاهش خرابی دستگاه به شمار میرود. از این رو کارشناسان ما مخصوصا در بخش فروش اسکنر همواره به کاربران توصیه میکنند تا هنگام خرید نوع کاربری دستگاه را مطالعه کنند و دستگاه را متناسب با نیاز خود تهیه کنند. همینطور بعداز خرید طبق توصیه های کاربری عمل کرده و طبق توان دستگاه کار کنند.

طبق گزارشات ارسالی از واحد فنی شرکت بیشترین آمار خرابی در اسکنرهای اچ پی مربوط به استفاده ناصحیح از دستگاه و معمولا کاربری بیش از حد توان دستگاه گزارش شده.

نمایندگی اسکنر اچ پی

نمایندگی اسکنرهای اچ پی در تهران و زیر مجموعه مرکز ماشین های اداری و رایانه اچ پی آبا با اخذ مجوزهای مربوطه از مراجع ذیصلاح مستقر و در شهرهای دیگر بصورت ریموت در خدمت کاربران خواهد بود. مرکز ماشین های اداری و رایانه hpaba. با بیش از 15. سال سابقه در فروش و خدمات پس از فروش ماشین های اداری HP همچنان پیشرو در امر پشتیبانی ، تهیه و توزیع محصولات اچ پی میکوشد تا خاطره خوشی از اچپی برای کاربران به ارمغان بیاورد.

برای مشاهده اطلاعات مجدد نماد را انتخاب کنید
logo-samandehi

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج