Search
Close this search box.
021-89392

نمایندگی پرینتر اچ پی

شرکت اچ پی آبا با شماره مجوز 4210، به عنوان نمایندگی اصلی اچ پی (HP) در ایران فعالیت می‌کند.

این شرکت دارای تعمیرگاه مجاز HP بوده و خدمات مرتبط با محصولات اچ پی را در سراسر کشور ارائه می‌دهد.

برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان ما، لطفاً با شماره 02189392 تماس بگیرید.

ارتباط با کارشناسان ما

نمایندگی پرینتر اچ پی در تهران

نمایندگی اچ پی | نمایندگی پرینتر اچ پی | با گسترش روز افزون ارتباطات و اطلاعات در زمینه IT ، چاپگرهای عضو لاینفک در خانواده بزرگ ماشین های اداری و رایانه ای محسوب میشوند. نیاز کاربران برای چاپ اسناد امروزه بیش از پیش به نظر میرسد. تجهیز شرکت های بزرگ و کوچک تازه تاسیس در این میان سبب گسترش خدمات و تنوع محصولات در شاخه پرینترهای hp شده.

خدمات پرینترهای اچ پی در نمایندگی اچ پی

این سرویس توسط متخصصین و تکنسین های مستقر در نمایندگی تهران تحت پوشش اچ پی قرار گرفته. تامین و تعمیر قسمت های مختلف در انواع مختلف لیزری و جوهرافشان با آخرین تجهیزات کارگاهی و دانش روز دنیا در حال انجام است.

برگزاری دوره های مختلف آموزش جهت تبدیل نیروهای جوان بالقوه به نیرو های بالفعل با پتانسیل بالا و دانش کافی و البته به روز جهت پشتیبانی کاربران اچ پی. بررسی و مطالعه برروی نیاز کاربران در طول استفاده از چاپگرهای خانگی و اداری.

تامین ، تهیه و توزیع قطعات مصرفی اصلی و شرکتی اچ پی و ارسال به تمام مناطق در تهران و سایر شهرها. اعزام تکنسی پرینتر جهت خدمات در محل کاربر بصورت دوره ای یا موردی.

قطعات پرینترهای HP | نمایندگی پرینتر اچ پی

استفاده از پارت نامبر اصلی در تعویض قطعات معیوب و بهره گیری از اتوماسیون یکپارچه شرکتی HP برای خدمات رسانی بهتر به کاربران پرینترهای اچ پی. ثبت و نگهداری مشخصات و سوابق مصرف کنندگان از مواد مصرفی کارتریج تونر و جوهر گرفته تا آخرین تغییرات و به روز رسانی های کاربری اچ پی.

امکان مهلت تست برای قطعات مصرفی و راه اندازی بخش ثبت سفارش برای قطعات ناموجود در ایران توسط اتوماسیون مذکور و اتصال یکپارچه با نمایندگی های مستقر در کشورهای همسایه و سایر نقاط جهان. گارانتی معتبر شرکتی برای خدمات ارائه شده و ثبت در سوابق کاربری.

تامین قطعات اصلی و اورجینال برای پرینترهای تک کاره و جندکاره لیزری مشکی و رنگی اچ پی بصورت فاکتور رسمی با کد اقتصادی و شناسه ملی ثبت شده. اخذ سرتیفیکیت های مورد نیاز جهت تامین قطعه و سفارش از مرکز اصلی hp.

فیوزینگ اچ پی

تعمیر و تعویض انواع فیوزینگ در چاپگرهای بزرگ و کوچک اچ پی در نمایندگی بصورت شرکتی و تحت نظر کارشناسان واحد فنی پرینتر. تامین قطعات داخلی فیوزینگ از جمله فیلم ، هیتر ، پرس ، چرخ دنده رابط و سایر ملزومات در این قسمت.

احیاء قسمت های آسیب دیده در فیوزینگهای اچپی برای کلیه دستگاههایی که با درام و کارتریج جدا از هم و یا یکپارچه کار میکنند. ارسال فیوزینگهای شرکتی و اصلی بصورت کامل برای همکارانی که تمایل به استفاده از قطعات اصلی در تمام ایران را دارند.

پکیج کامل شرکتی فیلم و گریس و چینی هیتر و پوسته پرس برای پرینترهای خانگی و اداری حتی برای مشتریانی که خودشان مایل به تعویض این قسمت هستند. سروی قسمتهایی از این قطعه که نیاز بهنگهداری دوره ای دارند مثل احیاء گریس و دیگر موارد.

ترنسفرکیت پرینترهای رنگی اچ پی

ترنسفرکیت های اصلی hp. با پارت نامبر شرکتی موجود در نمایندگی پرینتر اچ پی در تهران تحت نظر متخصصین واحد فنی شرکت اچ پی برای تعویض و یا ارسال به کارگاه های مجاز. تعمیر انواع ترنسفرکیت و تامین قطعات داخلی مانند بلت یا طلق مجزا ، قسمت مکانیک و چرخ دنده ها ، استراکچر اصلی بدون بلت و سایر متعلقات.

فیدر چهارکارههای HP

تعمیر فیدر در پرینترهای چهارکاره اچ پی که بصورت اسکن اتوماتیک اسناد با مکانیزم ADF. کار میکنند. تعویض و فروش قطعات بکار رفته بصورت مجزا در این بخش. امکان سرویس دوره ای برای پرینترهایی که بیشتر نقش کپی و اسکن را در محیط کاربری ایفا میکنند.

امکان فروش قطعات مصرفی همچون بخش پیکاپ فیدر ، سنسورهای خروجی ، قاب رو ، موتور و چرخ دنده های مربوطه و سایر قسمت های بخش ای دی اف بصورت مجزا. همچنین امکان فروش پک کامل شرکتی برای این قطعه با سریال نامبر شرکتی.

برد فرمتر پرینترهای اچ پی در نمایندگی

تعمیر انواع برد های فرمتر توسط متخصصین تعمیرات اچ پی با دستگاههای فوق پیشرفته و تجهیزات بروز در نمایندگی شرکت اچ پی. امکان بهره مندی از مهلت تست برای فرمترهای معیوب که در مرکز ماشین های اچ پی تعمیر شده اند.

فروش و ارسال فرمترهای پرینترهای لیزری مشکی و رنگی بصورت پک اورجینال برای آن دسته از کاربرانی که مجهز به بخش IT. در مجموعه خود هستند و مایل به تعویض توسط کادر داخل سازمانی میباشند. همچنین امکان ثبت سفارش برای فرمترهای مذکور توسط همکارانی که بصورت رسمی با شرکت اچپی همکاری میکنند.

برد DC یا برد پاور چاپگرهای اچ پی

تامین انواع پاور برای پرینترهای سازمانی ، اداری ، خانگی سرغت بالا و متوسط با برق 220 استاندارد اچ پی برای آسیا. تعمیر و رفع ایراد در کارگاههای مستقر در تهران برای آن دسته از DC. هایی که قابلیت احیا و تعمیر داشته باشند.

ارسال برد پاور برای تکنسین های HP. در تمام نقاط ایران و امکان مهلت تست برای آن دسته از بردهایی که در مرکز اچ پی شرکت ماشین های اداری و رایانه اچ پی آبا تعمیر و یا تعویض شده اند. ایراد یابی سیستمی با بهره گیری از آخرین ابزار پیشرفته کارگاهی.

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج