نمایندگی لپ تاپ های پروبوک اچ پی HP

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (1 امتیاز)
About this item
لپ تاپ های پروبوک اولین بار در سال 2009 توسط شرکت اچ پی معرفی شدند. این لپ تاپ، امروزه در میان خریداران در سرتاسر جهان، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. برای خرید این لپ تاپ می توانید به نمایندگی محصولات اچ پی، شرکت اچ پی آبا مراجعه کنید. نمایندگی لپ تاپ های پروبوک اچ پی نمایندگی شرکت اچ پی، لپ تاپ های پروبوک اچ پی را در میان سایر محصولات این شرکت ارائه می دهد. شما مشتریان عزیز، علاوه بر خرید این محصول می توانید به منظور تعمیر یا رفع مشکلات این لپ تاپ به نمایندگی مراجعه کنید یا از طریق تماس تلفنی، راهنمایی دریافت کنید. همچنین به منظور آشنایی بیشتر با مشخصات این لپ تاپ، یا دانلود درایورهای آن، سایت نمایندگی به آدرس hpaba.com مراجعه نمایید.     سخت افزار لپ تاپ های پروبوک این سری از لپ تاپ های اچ پی دارای مدل های مختلفی است و پردازنده های متفاوتی نیز دارد. پردازنده های این مدل از Dual core شروع شده تا Core i3، Core i5 و Core i7 رسیده است. RAM موجود در پروبوک ها معمولا از ۴ گیگ شروع شده و امروزه تا 32 گیگ نیز عرضه شده است. نمایشگرها نیز معمولا از 13 اینچ الی 17 اینچ وجود دارند. سری لپ تاپ های پروبوک این دسته از لپ تاپ ها معمولا در سه زیرشاخه مختلف ارائه شده اند که عبارتند از: سری S: این سری از سال 2009 بعنوان (استاندارد یا ضروری) توسط اچ پی به بازار معرفی شد. برخی مدل ها در این سری عبارتند از: 4410S با نمایشگر 14 اینچ 4510S ...
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: 0 | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

لپ تاپ های پروبوک اولین بار در سال 2009 توسط شرکت اچ پی معرفی شدند. این لپ تاپ، امروزه در میان خریداران در سرتاسر جهان، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. برای خرید این لپ تاپ می توانید به نمایندگی محصولات اچ پی، شرکت اچ پی آبا مراجعه کنید.

نمایندگی لپ تاپ های پروبوک اچ پی

نمایندگی شرکت اچ پی، لپ تاپ های پروبوک اچ پی را در میان سایر محصولات این شرکت ارائه می دهد. شما مشتریان عزیز، علاوه بر خرید این محصول می توانید به منظور تعمیر یا رفع مشکلات این لپ تاپ به نمایندگی مراجعه کنید یا از طریق تماس تلفنی، راهنمایی دریافت کنید. همچنین به منظور آشنایی بیشتر با مشخصات این لپ تاپ، یا دانلود درایورهای آن، سایت نمایندگی به آدرس hpaba.com مراجعه نمایید.

 

 

لپ تاپ های پروبوک اچ پی

سخت افزار لپ تاپ های پروبوک

این سری از لپ تاپ های اچ پی دارای مدل های مختلفی است و پردازنده های متفاوتی نیز دارد. پردازنده های این مدل از Dual core شروع شده تا Core i3، Core i5 و Core i7 رسیده است. RAM موجود در پروبوک ها معمولا از ۴ گیگ شروع شده و امروزه تا 32 گیگ نیز عرضه شده است. نمایشگرها نیز معمولا از 13 اینچ الی 17 اینچ وجود دارند.

سری لپ تاپ های پروبوک

این دسته از لپ تاپ ها معمولا در سه زیرشاخه مختلف ارائه شده اند که عبارتند از: سری S: این سری از سال 2009 بعنوان (استاندارد یا ضروری) توسط اچ پی به بازار معرفی شد. برخی مدل ها در این سری عبارتند از:

و بسیاری دیگر در این سری قرار دارند.

 

لپ تاپ های پروبوک – 4530S

 

 

 

در سال 2012 این سری با قابلیتهای جدیدتری مانند پردازنده های اینتل Core i3, 5, 7 و قابل آلومینیومی و برخی ویژگی های دیگر بروزرسانی شد. آخرین مدل این سری به نام 4540S در سال 2013 وارد بازار شد. سری M: در سال 2009، این سری با مدل 5310M وارد بازار شد که وزنی کمتر از 2 کیلوگرم و ضخامتی کمتر از 2.5 سانتی متر داشت. این سری در سال 2010 با ارائه مدل 5320M و در سال 2011 با ارائه مدل 5330M با ویژگی های صفحه آلومینیومی و Beats Audio بروزرسانی شد.

سری B: این سری از پروبوک ها در سال 2009 جایگزین مدل HP Compaq شدند. دو مدل 6445b با نمایشگر 14 اینچ و 6445b با نمایشگر 15.6 اینچ در این سال عرضه شدند. در سال 2012 این مدل ها، با مدل های 6470b و 6570b به روز رسانی شدند.

مزیت پروبوک نسبت به سایر مدل ها

پروبوک در میان لپ تاپ های چندمنظوره قرار دارد که هم برای محیط خانگی و هم کاری مناسب است.  پروبوک اچ پی دارای دسته بندی های مختلف است.از مهمترین مزایای مدل های پروبوک می توان سخت افزار مناسب، طراحی زیبا، پردازنده گرافیکی و پردازش مناسب و کیبورد مقاوم در برابر ریختن مایعات در برخی مدل ها را نام برد.


Top reviews
ارسال شده در اردیبهشت 7, 1401 12:08 ب.ظ

[…] از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction جوهرافشان اچ پی عبارتند […]

ارسال شده در مرداد 18, 1401 1:19 ب.ظ

[…] همچنین شما می توانید جهت کسب آگاهی بیشتر در ارتباط با multifunction HP 426FDW وارد لینک قرار گرفته شود. | نمایندگی […]

Question? Get fast answers from reviewers
Need customer service? Click here