Search
Close this search box.
021-89392

خرید کارتریج اچ پی از نمایندگی

شرکت اچ پی آبا با شماره مجوز 4210 دارای تعمیرگاه مجاز hp و خدمات مرتبط با نمایندگی اچ پی در سراسر ایران

تصویر مرتبط با خرید کارتریج اچ پی از نمایندگی - pay bill
صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

تصویر مرتبط با خرید کارتریج اچ پی از نمایندگی - HP cartridge 1025

خرید سریع کارتریج از نمایندگی

خرید کارتریج اچ پی | برای استعلام اصالت کارتریج و سفارش کارتریج های شرکتی فرم زیررا پر کنید تا مستقیما با کارشناس در ارتباط باشید

برای خرید عجله دارید؟

کارتریج های اچ پی را با اصالت شرکتی و ضمانت تعویض یکساله از نمایندگی HP خریداری کنید و از ارسال رایگان و گارانتی طول مصرف بهرمند شوید برای ارتباط مستقیم با تکنسین از شماره 5 رقمی شرکت استفاده کنید

خرید کارتریج از نمایندگی اچ پی

خرید کارتریج اچ پی در نمایندگی اچ پی رسمی تهران، بدون محدودیت در موقعیت مکانی شما

خرید کارتریج جوهری

خرید کارتریج لیزری رنگی

کارتریج لیزری مشکی

خرید کارتریج مخصوص پلاتر

برای خرید دستگاه خود عجله دارید؟ »»»»

نصب نرم افزار

2,800 هزار تومان
Consider the most economical mode for HP laser cartridges

تعویض چیپ با هر بار شارژ

از 38 تا 1,380 هزار تومان
Replacing the chip with each charge is only cost-effective for old cartridges and is not recommended for new cartridges
تصویر مرتبط با خرید کارتریج اچ پی از نمایندگی - pay bill
صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

نمایندگی اچ پی
ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

نمایندگی اچ پی
ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

نمایندگی اچ پی
ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

چرا نمایندگی HP تهران

نمایندگی HP تهران همراه با جواز و مدارک رسمی از شرکت HP در تهران ارائه دهنده بهترین خدمات و محصولات برند HP به شما می باشد

سوالات پر تکرار مشتریان HP

یکسال گارانتی تعویض مشروط به اینکه تونر داخل کارتریج تمام نشدع باشد (فقط برای پرینترهای لیزری) 

با 5 بار خرید کارتریج از نمایندگی اچ پی گارانتی تعویض یکساله تبدیل به گارانتی طول مصرف میشود که محدودیت زمانی برای کاربر ایجاد نمیکند و تا زمانی که کارتریج تونر داشته باشد در صورت خرابی تعویض میگردد

کارتریج هایی که درام و تونر آنها در یک کاست هست ،، نیاز به تعویض چیپ ندارند یا اگر نیاز به تعویض چیپ داشته باشند چیپ آنها ارزان است  و تونر آنها موجود است

کلیه کارتریج های اچ پی که تونر و چیپ آنها موجود است قابل شارژ هستند ،،، هنگام خرید پرینتر از فروشنده بخواهید مدل هایی را به شما معرفی کند که این خصوصیت را داشته باشد.

کارتریج های جوهری بعداز مدتی خشک میشوند و نازل هایشان از بین میرود در نتیجه احیا مجدد هد تقربا غیر ممکن و در صورت شارژ مجددا به مشکل خواهد خورد از پرینترهای جوهری فقط برای چاپ عکس برروی کاغذ روغنی استفاده کنید

نظر برخی از مشتریان مــا
گشت مهر پیشه
Read More
ممنون از نمایندگی اچ پی کارتریج HP80A خریدم با پیک رایگان ارسال شد و یه دونه هم داشتم که شارژ شد از هردو راضی هستم خداروشکر به مشکل نخورد که گارانتی رو تربه کنم اما قبلا از جای دیگه خریدم شارژ شده بهم داده بودند که کاغذ و خط مینداخت و کثیف میکرد.
گیتی پسند ماه نشان
Read More
چرا کارتریج های جوهرافشان و بدون گارانتی شرکت میفروشه من نمیدونم این لفظ موارد مصرفی گارانتی نداره چه حرفیه که باب شده ،،، البته اینجا من خریدم نگفتن مواد مصرفی گارانتی نداره گفتند جوهری گارانتی نداره چون خشک میشه ،،، ولی آخه چرا شرکت باید محصولی تولید کنه که پاش نایسته
لامیران
Read More
شرکت ما دومدل کارتریج داره که برای دوتا دستگاه متفاوته یکیش تونر از درام جداست و درام داخل یونیت درام هست و دیگری تونر و درام داخل یه کارتریج هست مورد اول هربار که میره برای شارژ باید یونیت درام دستگاهم همراهش بره تا تخلیه بشه اما مورد دوم فقط کارتریج ازسال میشه و هم شارژ میشه هم بک تونر تخلیه میشه ممنون از HP
Previous
Next

دانلود درایور محصولات HP

برای دانلود درایور هرکدام از محصولات HP بر روی لینک های زیر بزنید تا وارد صفحه مخصوص آن شوید و سپس با توجه به دستورالعمل ارائه شده درایور مخصوص مدل دستگاه خود را پیدا و دانلود نمایید

خرید کارتریج اصلی از نمایندگی اچ پی | خرید کارتریج خیلی مهمه پرینتری بخری که کارتریجش خیلی خرج رو دستت نذاره. چون پرینتر و یه بار میخری اما خرید کارتریج بارها اتفاق میوفته پس هزینه هاتو تا جاییکه میتونی مدیریت کن. برای این موضوع لازمه بدونی که چه کاری میخوای انجام بدی و قراره چه نوع کارتریجی مصرف کنی.

اگه مردد هستی و انتخاب دقیقی نداری کارشناسای ما کمکت میکنن.

با فاکتور رسمی ، کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی از شرکت اچ پی آبا کارتریجت رو رسمی خرید کن.

خرید کارتریج

کلی اگه بخوای به این موضوع نگاه کنی اینطوری میشه که ببینی چاپی که قراره انجام بشه میخوای :
مشکی باشه یا رنگی.
لیزری باشه یا جوهری.
اگه لیزریه با درام باشه یا جدا از درام.
اگه جوهریه با هد باشه یا جدا از هد.

انتخاب کارتریج متناسب با نوع کاربری

شاید همه اینا بستگی به نوع پرینتی که میخوای بگیری داره مثلا:
عکس میگیری یا متن؟ از کاغذ براق استفاده میکنی یا معمولی؟ تعداد زیاد پشت سرهم میگیری یا موردی و تکوتوک. و این شاید بهت کمک کنه تا نرخ نگهداری دستگاهت رو به پایین ترین حد ممکن برسونی. و شاید هم اصن خودش بشه ملاک انتخاب پرینترت.
یعنی این که چه بسا مسیر و برعکس بری بهتره. اول مواد مصرفیت و بررسی کن تا هزینه های دستگاهت مشخص بشه بعد برو دنبال نوع پرینتر. درستش هم همینه کاربرهایی که خرید کارتریج رو در نظر نمیگیرن و در همون ابتدا پرینتر رو ملاک قرار میدن ممکنه با هزینه های در طول مصرف مواجه بشن که چه بسا نیازی بهش نیست.
آیتم هایی که در بالا بهش اشاره شد رو اگه بخوایم شفاف ترش کنیم میشه اینطوری که برای خرید کارتریج اگر نیاز به کاربری های اضافه بر نیازت نداری فیلترش کن.
کارتریج های جوهری رو فقط برای عکس و تصاویر کیفیت بالا در حد کاتالوگ اومن روی کاغذ فوتوگلاسه براق و روغنی انتخاب کن. و اگه اینکار و کردی دیگه انتظار تعداد بالا نداشته باش چون این کارتریج ها معمولا کوچیکن و نمیتونی کارتریجت رو زیاد هم بیکار بذاری چون هرچی باشه بالاخره جوهریه و زود خشک میشه.

خرید کارتریج | انتخاب کارتریج متناسب با نوع کاربری

لیزری یا جوهری

کارتریج لیزری رو اگه متن ساده و بدون نیاز به سربرگ پرینت میکنی مشکی انتخاب کن و خیالت راحت باشه که خشک نمیشه چون بجای جوهر از پودر یا همون تونر استفاده میکنه. تعداد زیادی هم میتونی باهاش بزنی نسبت به جوهری حالا اگه میخوای خیلی زیادتر از مصرف خونگی و پشت سر هم برات کارکنه معمولا کارتریج های مخزن بزرگ تعداد بالای 7000برگ رو در هر بار شارژ ساپورت میکنن.
همینطور اگه کارتریج لیزری رو برای طراحی ، عکس یا لوگو روی (کاغذ معمولی ) میخوای لیزری رنگی قطعا گزینه مناسب تریه که پیشنهاد میشه برای مصارف خونگی از نمونه های مخز جدا استفاده کنی چون پرینتر هاشون ارزون تر هستن. اما اگه کاربری اداری داری و تعداد بالایی از هر چهررنگ مشکی ، آبی ، زرد و قرمز استفاده میکنی بهتره بری سراغ کارتریج هایی که مخزنشون همراه با درامه و جدا از درام نیست چون ظرفیت بالاتری دارن و تعداد بیشتری رو چاپ میکنن.

قابل شارژ یا غیر قابل شارژ

در هر دوصورت مطمئن باش که این کارتریج ها قابل شارژ هستن یعنی چیپستشون در بازار موجوده و تونرشون همه جا گیر میااد چون قرار نیست هر وقت کارتریجت تموم شد بری یدونه نو بخری ،،، درسته؟. این نوع کارتریجها معمولا پرینترهاشون نسبت به نمونه های غیر قابل شارژ گرونتر هستن. اینم یکی از شیطنت های اچ پی محسوی میشه. میاد پرینترهای ارزون تولید میکنه همین که میخری تازه میفهمی کارتریجش یه بار مصرفه .
ولی اچ پی آبا برای این موضوع هم یه امکان فراهم کرده که کارتریج هایی که چیپستشون نیست و قابل شارژ نیست رو میتونید پرینترش و بیارید واحد فنی یه نرم افزار حذف چیپ براتون بریزه روش که دیگه نیازی به خرید مجدد کارتریج نو نداشته باشید. اما این امکان برای تمام پرینترها فراهم نیست و بعضا مدل هایی هم هستند که نرم افزار روشون نصب نمیشه.
حالا این چیپ اصن چی هست ؟. چیپ در واقع یک تراشه الکترونیکه هست که کارتریج رو به پرینتر معرفی میکنه و در واقع مقدار تونر موجود در کارتریج رو به پرینتر اعلام میکنه مثل یه کنتور با کاهش سطح تونر چیپ هم پایین میااد تا صفر بشه اونوقته که پرینتر پیغام میده که کارتریجت رو عوض کن. حالا اگه ما اون قسمت رو توسط نرم افزار حذف کنیم پرینتر بدون در نظر گرفتن چیپ کارتریج تا زمانیکه تونر هست چاپ میکنه و در آخر هم که تونر تموم میشه شما از کمرنگ شدن کیفیت چاپتون متوجه میشین که باید شارژش کنید و دیگه هیچ ارور و خطایی رو پرینتر ندارید.
در واقع در حالت پیش فرض پرینتر وقتی با خطای چیپ مواجه میشه دیگه به حالت آماده بکار در نمیااد ولی تو این حالت که نرم افزار نصب میشه پرینتر دیگه هیچ خطایی نمیده و دائم در حالت آماده بکار هست. جالبه مگه نه ؟
جالبه بدونید در نمونه های لیزری رنگی مشکل آماده بکار در پرینتر ها بوجود میااد اما در بیشتر کارتریج های لیزری مشکی چیپ فقط سطح تونر رو نشون میده و وقتی صفر میشه با اینکه پرینتر خطای اتمام کارتریج رو داره اما همچنان در حالت آماده به کاره و شما میتونید اون خطا رو رد کنید و پرینتتون رو بگیرید.
پس حالا بهتر میتونید تصمیم بگیرید.

لیزری یا جوهری

نتیجه گیری کلی در خرید کارتریج

کارتریج جوهرافشان مناسب کارهای روزمره نیست
کارتریج لیزری مشکی و رنگی ترجیحا قابل شارژ باشن و چیپشون هم موجود باشه بهتره
لیزری مشکی اکثرا نیاز به تعویض چیپ ندارن اما لیزری رنگی ها اگه چیپشون عوض نشه پرینتر به حالت آماده بکار در نمیاد.
اون دسته از کارتریج هایی هم که چیپشون نیست اگه تونرشون باشه میشه نرم افزار زد و چیپ و حذف کرد. این کلیت قضیه هست که میتونی با کارشناس فروش درمیون بذاری تا پرینتر متناسب با خرید کارتریج بهینه تر رو بهت معرفی کنه.
اما در بالا به یه مورد اشاره شد که الان شفاف تر میشه کارتریج های مخزن و درام از هم جدا و کارتریج های مخزن و درام باهم. اینا معمولا اینطوریه که کارتریج های قدیمی تر درام روی خود کارتریج بود و هر دو در یک کارتریج تولید میشد. اما الان جدیدا اچ پی اومده برای تونر یه کارتریج جدا گذاشته که همون مخزن تونر محسوب میشه و برای درام هم یه کارتریج جدا گذاشته که ما اصطلاحا بهش میگیم درام کیت یا همون کیت درام. این هم در لیزری های مشکی و هم در لیزری های رنگی میتونه اتفاق بیفته.

مزایا و معایب مخزن و درام جدا

حال فرقش چیه یه مزیت داره یه عیب
توی لیزری رنگی ها که چهارتا کارتریج در چهار رنگ هستن اگه هر کدومشون یه درام رو خودشون داشته باشن خوب با هر بار عوض کردن کارتریج یه درام و برای 4 تا کارتریج 4 تا درام و داری میندازی دور اما نمونه هایی که چهار تا کارتریج فقط چهارتا مخزن تونر هستند و یه درام مجزا دارن عملا شما با هر بار تعویض تونر الزاما نیازی به تعویض درام نداری و برعکس اگه بخوای درامت رو عوض کنی الزاما نیاز به تعویض تونر نداری.خوب این مزیته
درام از تونر جداست هرکدوم خراب شه ربطی به دیگری نداره. فقط همون قسمت مربوطه رو عوض میکنی . اما عیبش اینه که معمولا این کارتریجها همونطور که در بال اشاره شد مخزن کوچیکی دارن و تعداد کمتری پرینت میگیرن تازه گرونتر هم هستن. پس شاید برای برخی از کاربران مخصوصا اونایی که تعداد زیاد چاپ میکنن به صرفه نباشه.
کارتریج های لیزری مشکی که قراره یه رنگی مشکی فقط باشه توی پرینتر بهتره که درام و تونر هردو در یک کارتریج باشن که میشه همون کارتریج های تونر و درام همراه باهم چون مخزن بزرگتری دارن ، تعداد بیشتری چاپ میکنن ، و حالا که تک رنگ هم هستن خیلی مهم نیست که اگه درام یا تونر به مشکل خورد یه کارتریج دیگه بجاش جایگزین بشه و شارژشون هم راحت تره.
شاید در نظر گرفتن این موارد بتونه بهت کمک کنه تا قبل از انتخاب به خرید کارتریج فکر کنی و هزینه های مصرفیت رو پایین بیاری. اگه فک میکنی این مطلب برات مفیده به دیگران هم توصیه کن . ضمنا اچ پی آبا هم در تمام طول مصرف همراهیت میکنه و سعی میکنه هزینه هات و پایین بیاره.

مزایا و معایب مخزن و درام جدا

خرید کارتریج از نمایندگی

برای اینکه بهتر بتونیم در این راستا کمکت کنیم ،، کارتریج غیر اورجینال و فیک نخر ،،، جدا از اینکه به دستگاهت آسیب میزنه موقعه شارژ هم به مشکل میخوری. و ممکنه هزینه هات چند برابر بشه چون خیلی هاشون اصن شارژ نمیشن.
چطور کارتریج اصلی بخری؟ کارتریج هاتو از نمایندگی تهیه کن. بهت کارتریج شرکتی میدیم که تمام قطعاتش تولید شده شرکتی هستند و یکسال گارانتی تعویض دارن. مادام العمر قابل شارژ هستن. اگر هم خیلی مصطهلک شدن نگران نباش بیا نمایندگی قطعاتش و عوض کن. ما میتونیم کاری کنیم که خرید کارتریج کمتر برات اتفاق بیفته.

5/5 - (2 امتیاز)

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج

برای مشاهده اطلاعات مجدد نماد را انتخاب کنید
logo-samandehi