خط ویژه امور مشتریان
نمایندگی اچ پی – نمايندگی رسمی hp – نمايندگی مركزی اچ پی hp

خدمات اچ پی در محل

خدمات اچ پی در محل | با کارشناسان ما در نمایندگی ماشین های اداری اچ پی همراه باشید تا با یکی از بهترین تجربه های خرید پرینترهای اچ پی در محل آشنا شوید | شارژ پرینترهای HP خدمات اچ پی در محل | روش سوم شارژ جوهرافشان های مخزن دار ( ادامه قسمت 1 و […]

خدمات اچ پی در محل | با کارشناسان ما در نمایندگی ماشین های اداری اچ پی همراه باشید تا با یکی از بهترین تجربه های خرید پرینترهای اچ پی در محل آشنا شوید | شارژ پرینترهای HP

خدمات اچ پی در محل | روش سوم شارژ جوهرافشان های مخزن دار ( ادامه قسمت 1 و 2 )

برای روش سوم از یک وسیله به نام پودستا استفاده می­کنیم. این وسیله در eBay به قیمت 10 دلار برای هر رنگ، پیدا می­شه. البته پودستای مشکی می­تونه برای همه کارتریج­ها استفاده بشه. بنابراین اگر بودجه ندارید می­تونید یک پودستا تهیه کنید. شرکتی که پودستا را تولید می­کند، یک آداپتور که با بطری رنگ­های خودشون کار می­کنه دارن، ولی شما مجبور نیستید جوهرهاشونو بخرید.

 

 

خدمات اچ پی در محل

 

شما می­تونید از یک سرنگ و سوزن برای کشیدن رنگ استفاده کنید و به وسیله اون پودستا رو پر کنید. ما در BCH پودستا نمی­فروشیم چون به نظر من مشتریان ما می­تونن کارتریج رو پر کنن. من کارتریج رو دوباره کاور کردم به خاطر اینکه بعضی­ها می­خواهند مال خودشون رو داشته باشن. داخل پودستا خیلی ساده است. یک تیوپ یو شکل قسمت تزریق رو به کارتریج متصل می­کنه. یک کارتریج زرد روی پودستا قرار می­دیم و بعد سورنگ رو از جوهر پر می­کنیم. بعد آداپتور رو روی سرنگ قرار می­دیم و تا زمانی که جوهر خارج شود جوهر را اضافه می­کنیم.

 

تعمیر شارژ و سرویس دستگاههای اچ پی

آخرین روش ما، ارزان­ترین روش پودستا است. BCHمی­فروشد. آن را می توانید در قسمت accessories پیدا کنید. قسمت protective clip. هر کلیپ یک قسمت سیلیکونی در انتها دارد که از نشت کردن جوهر جلوگیری می­کند. پس برای نگه داشتن کارتریج حین پر کردن مفید است. ما با یک چاقو سوراخ را بزرگتر می­کنیم. سپس یک سوراخ در پد سیلیکونی ایجاد می­کنیم. سوراخ ایجاد کردن کار راحتی نیست و برخی پیشنهاد می­کنن از یک فندک سیگار استفاده کرده و یک سوراخ درست کنید.

 

بعد از اینکه سوراخ درست شد سورنگ را قرار دهید و مطمئن شوید سورنگ خیلی عمیق وارد نمی­شود و با کارتریج تماس ندارد. در آخر سورنگ را از رنگ پر کرده و جوهر را وارد کارتریج می­کنیم. حالا دریافتیم که HP نمی­داند چقدر جوهر در کارتریج وجود دارد. HP با شمارش تعداد صفحات پرینت شده سطح جوهر را تخمین می­زند. برای مثال ما 340 صفحه پرینت کرده­ایم و HP فکر می­کند کارتریج می­تونه 380 صفحه پرینت کنه.

 

دستگاههای اچ پی در محل مشتری | نمایندگی HP

پس تخمین زده می­شه که 10 درصد جوهر باقی مونده. در صورتی که مشاهده کردید که تشخیصنمی­دهد که کارتریج خالی است. HP به صورت خودکار یک کارتریج جدید برای هر 250 صفحه برای شما سفارش داده، بنابراین وقتی ما کارتریج جدید را قرار می­دیم شمارشگر به صفر بر­می­گرده و شروع به شمارش می­کنه. بنابراین جوهر فوری اینجوری کار می­کنه. پس اگر ما شمارشگر رو غیرفعال کنیم می­توانیم کارتریج را دوباره پر کرده و برای همیشهاز آن استفاده کنیم.

 

 

دستگاههای اچ پی در محل مشتری | نمایندگی HP

خدمات اچ پی در محل

 

هیچ یک از کارکنان HP زنگ خانه شما را نمی زنن و کارتریج شما را نمیآرن. که خیلی جالب می­شه. مدل­های قدیمی به آن اطلاعات چیپ شمارشگر می­گفتند چون اطلاعات آن در چیپ کامپیوتر زیر کارتریج ذخیره می­شود. می­خواهیم پرینت بگیریم، با چیپ اطلاعات پرینت می­گیریم و به شما نشون می­دیم اگر چیپ اطلاعات رو خاموش کنید چه اتفاقی می­افته. اولین صفحه خوب به نظر نمی­رسه.  بعد از پر کردن کارتریج به اولین صفحه پرینت شده اعتماد نکنید.

 

برخی از خدمان ماشین های اداری و رایانه اچ پی :

تعمیر پرینترهای اچ پی / تعمیر و شارژ کارتریجهای HP / تامین و توزیع مواد مصرفی اچ پی / سرویس دوره ای و نگهداری سالیانه دستگاههای HP

جوهر در هد پرینتر

ممکن است کمی جوهر در هد پرینتر مونده باشه، یاحباب هوا بین جوهر قدیمی و جدید وجود داشته باشه. صفحه اول با همه جوهر پرینت شده، بعد از آن پرینت­ها بهتر خواهد شد. رنگ مشکی با یک حباب بزرگ بلاک شده و رنگ مشکی در پرینت نهایی حذف شده. ما برای عملکرد بهتر HP هد پرینتر را سه بار تمیز می­کنیم. HP سه روتین تمیز کرد هد پرینتر دارد. هر بار شما روی clean again کلیک کنید، سخت­تر (بهتر) تمیز می­کند. اگر هر سه مرحله تمیز کردن را انجام دادیم باید حداقل دو ساعت به پرینتر استراحت بدیم. تمیز کردن باعث هدر رفتن جوهر می­شود. اگر صادق باشیم پرینتر هد را در جوهر غوطه­ور کرده و کاور کرده و همه چیز را بدتر می­کند.

 

رنگ مشکی HP

بعد از تمیز کردن و دو ساعت استراحت، رنگ سیاه از روی ابر پاک شده است. ما به پرینت کردن ادامه می­دهیم ؟؟؟؟  و در نهایت به محدودیت رنگ مشکی HP رسیدیم. Okرا کلیک می­کنیم و پرینتر دوباره کار می­کند. می­بینید که رنگ مشکی شناخته نشده و زرد، آبی و مجنتا هنوز 10 درصد است. حالا به خاموش کردن چیپ اطلاعات می­پردازیم. به قسمت setup میریم، بعد preferences و اسکرول می­کنیم تا به گزینه store anonymous usage information برسیم و آن را خاموش می­کنیم. به یاد دارید که پرینتر 10درصد زرد داشت و قرمز که با کلمه مجنتا مشخص شده داشت.

 

رنگ مشکی HP

 

حالا ببینیم وقتی چیپ اطلاعات خاموش باشد چه اتفاقی رخ می­دهد. در صفحه 351 هستیم، 10 درصد از رنگ­ها باقی مانده و رنگ وجود ندارد و چیپ اطلاعات خاموش، همه چیز آماده ست بریم ببینیم چی میشه. در وسط پرینت گرفتن مجنتا cloude شد. ما حالا فرآیند تمیز کردن و دو ساعت استراحت را انجام داده و بعد دوباره پرینتر را راه­اندازی می­کنیم. حدود 200 صفحه را پرینت کردیم.

 

کارتریج Excel

حالا در صفحه 557 هستیم. پرینتر هنوز فکر می­کند سطح رنگ­ها مثل قبل است، زرد آبی و مجنتا. می­توانیم جوهر را پر کنیم و به پرینت کردن ادامه دهیم. به خروجی چرینتر نگاهی می­کنیم و اگر نیاز بود جوهر اضافه می­کنیم. در ویدیو بعدی به محفظه پشتی کارتریج Excel جوهر اضافه می­کنیم و ظرفیت را دو برابر خواهیم کرد. رنگ سیاه 902 Excel سوپروایت است و جوهر پیشتری نگه می­دارد.

 

کارتریج Excel

خدمات اچ پی در محل

 

 

همچنین می­خواهیم از کارتریج­های اولیه چند نگه دارنده چیپ درست کنیم و از آنها به عنوان بدنه کارتریج بدون چیپ شفاف استفاده کنیم. بنابراین می­توانیم آن را داخل پرینتر قرار دهیم و بفهمیم دقیقا عمر جوهر کارتریج چقدر است؟ در ویدیو سوم می­خواهیم کارتریج را به این مخزن بزرگ متصل کنیم و دیگر امتناع کردن و تعویض کارتریجی در کار نخواهد بود. به سختی می­توان توضیح دادکه چقدر خوب است. بله واقعا سخت می­شه توضیح داد. امیدوارم از این ویدیو لذت برده باشید. ما را در www.BCH.com ملاقات کنید یا در در گرینسبورگ کارولینای شمالی ببینید. روز خوبی داشته باشید.

اچ پی آبا را در لینک زیر از GOOGLE دنبال کنید

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.