پلاتر HP  T1200 |  محصول بی نظیر برند HP ؛ با قابلیت چاپ ؛ اسکن ؛ کپی و تکنولوژی چاپ جوهری می باشد . از منحصر به فرد ترین ویژگی های آن ؛ می توان به عدم ایجاد هرگونه آلودگی صوتی و سر و صدای زیاد اشاره کرد . این دستگاه قابلیت چاپ ۶ رنگ و اتصال به رایانه از طریق کابل USB و همچنین شبکه بی سیم اینترنتی را داراست.

این پلاتر با داشتن حافظه ذخیره فوق العاده بالا ( بیش از ۳۲ گیگابایت حافظه اختصاصی پردازش فایل ) ؛ بهره وری شما از دستگاه را به حداکثر می رساند. این مدل پلاتر اچ پی برای چاپ رول هایی با حداکثر عرض ۱۱۰ سانتی متر مناسب است و با پشتیبانی از دو رول چاپ به صورت همزمان ؛ کار را برای مصرف کنندگان خود به شدت آسان تر از قبل نموده است و از جالب توجه ترین نو آوری ها در نوع خود محسوب می شود . با همه این تفاسیر این پلاتر ؛ از محبوب ترین کالاهای موجود چه در برند خود چه در انواع و اقسام دیگر موجود در بازار قرار دارد .

 

پلاتر HP T1200

 1. مدل دستگاه :  پلاتر T1200
 2. دارای قابلیت چاپ ؛اسکن ؛ کپی ؛و…
 3. تکنولوژی چاپ : جوهری (نوع جوهر Dye)
 4.  تعداد رنگ : ۶ رنگ
 5.  تعداد هد : ۴ تا
 6.  سایز پلات : ۴۴ اینچ
 7. محدوده سایز چاپ : A4_A0
 8. حداکثر سایز چاپ در بعد عرضی : ۱۱۰ سانتی متر
 9.  حافظه : ۳۲ گیگابایت ( البته در صورت لزوم می توان تا سقف  ۱۶۰ گیگابایت را تحت عنوان هارد دیسک ذخیره نمود.  )
 10.  وزن دستگاه : ۲۰۰ kg
 11.  محدوده استاندارد وزن کاغذ رول :  حدود ۶۰ الی ۳۲۸ (g)
 12.  نوع اتصال : از طریق کابل USB2 و نیز شبکه بی سیم اینترنت
 13. قابلیت کم نظیر پشتیبانی از دو رول را دارد که این امکان را فراهم کرده تا کاربر هر دو نوع کار را برای دستگاه ارسال نموده و دستگاه به طور خودکار و با بالاترین دقت به اتمام برساند .
 14. این پلاتر کیفیت چاپ کپی و اسکن و همچنین وضوح تصویر بسیار خوبی را داراست . ( پلاتر T1200 )

 

پلاتر HP T1200
پلاتر HP T1200

Designjet | پلاتر T1200

ما در این پست ؛ به بررسی جزیی تر به مدل  پلاتر T1200  اچ پی پرداختیم . پیشنهاد می شود تا برای آشنایی بیشتر با پلاتر های۶رنگ چند کاره اچ پی و قطعات مصرفی آن ؛ جهت داشتن انتخابی هرچه صحیح تر ؛ با کارشناسان نمایندگی همراه شوید. توجه داشته باشید برای استفاده صحیح و بهره وری بیشتر از دستگاه خود ؛ باید هنگام استفاده از تمامی قطعات مصرفی اعم از نوع کارتریج مناسب ( جهت جلوگیری از هرگونه آسیب به دستگاه پلاتر خود بهتر است از نصب تانک به جای کارتریج بر روی دستگاه بپرهیزید .) ؛ هد پلاتر ؛ جوهر مخصوص ؛کیت های هواگیری پلاتر ؛ رول کاغذ استاندارد و … نهایت دقت را داشته باشید .

با همه این تفاسیر ؛ این دستگاه  پلاتر T1200  گزینه بسیار مناسبی برای تمامی دفاتر فنی ؛ مراکز تبلیغاتی  و سایر شرکت های مرتبط با حوزه چاپ دیجیتال می باشد . و می توانید انواع بنر های تبلیغاتی و تصاویر و تمامی اسناد مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت به چاپ برسانید . و کار با دستگاهی ( پلاتر T1200 )  با بالاترین کیفیت و کمترین آلودگی صوتی را در محیط کار خود تجربه کنید .

 

Designjet | پلاتر T1200