خط ویژه امور مشتریان
نمایندگی اچ پی – نمايندگی رسمی hp – نمايندگی مركزی اچ پی hp

پرینترهای چندکاره جوهری در اچ پی

پرینترهای چندکاره جوهری در اچ پی می¬خواهیم به دستگاه پرینتز رومیزی HP مدل 37.55 نگاهی بیاندازیم که وقتی شما از HP می¬خرید یک پرینتز 60 یا 70 دلاری است و خیلی گران قیمت نیست. خیلی جمع و جور و فشرده بوده و همه چیز در یک دستگاه گنجانده شده است. همچنین در اینجا یک ماژول […]

پرینترهای چندکاره جوهری در اچ پی

می¬خواهیم به دستگاه پرینتز رومیزی HP مدل 37.55 نگاهی بیاندازیم که وقتی شما از HP می¬خرید یک پرینتز 60 یا 70 دلاری است و خیلی گران قیمت نیست. خیلی جمع و جور و فشرده بوده و همه چیز در یک دستگاه گنجانده شده است. همچنین در اینجا یک ماژول اسکن قرار داده شده و با اینکه برای اسکن کردن چند صفحه سریع¬ترین دستگاه نیست ولی برای گرفتن کپی سریع به اندازه کافی خوب استو اگر شما دانشجو هستید و به دنبال راهی برای اسکن کردن دست نوشته های خود بعد از کلاس می¬باشد این پرینتر مناسب است.

 

 

چون خیلی گران قیمت نیست. حالا می¬خواهم یک نکته را ذکر کنم که از شرکت HP می¬توانید وام بگیرید و وقتی کار شما با این دستگاه تمام شد آن را به شرکت برگردانید. تمامی نظراتی که در این ویدیو وجود دارد مربوط به من بوده و کسی برای ضبط آن هزینه¬ای پرداخت نکرده و هیچ کس محتوای آن را قبل از پخش بازبینی نکرده است.

 

پرینترهای چندکاره جوهری

اجازه بدهید به قسمت سخت افزاری آن نگاهی اجمالی بیاندازیم، البته چیز زیادی برای بررسی کردن وجود ندارد چون پرینتر خیلی ابتدایی است و مکانیسم ساده و آهسته¬ی پرینتر HP را دارا است که شما در پرینترهای ارزان قیمت می¬یابید. دو کارتریج دارد که اینجا پشت قسمت پلاستیک است و سیاه و سفید چاپ می¬کند که اگر رنگی را در چاپ از دست بدهید باید کل کارتریج را عوض کنید.

 

پرینترهای چندکاره جوهری

 

نکته¬ایکه می¬خواهم به آن اشاره کنم سیستم سریع جوهر HP است که در یک ویدیو دیگر به آن پرداخته¬ام و لینک آن را در زیر قرار می¬دهم و شما می¬توانید اطلاعات بیشتری درباره آن کسب کنید.

شرایط زیادی وجود دارد که باعث می¬¬شود شما پول خود را ذخیره کنید به خصوص اگر به طور منظم مواردی برای پرینت گرفتن دارید و ماهانه بابت صفحاتی که پرینت می¬کنید بیشتر از جوهر مصرفی هزینه می¬کنید. با پرداخت ماهانه و با توجه به میزان مصرف، مجددا کارتریج جدید سفارش می¬دهید. اگرخوب نگاه کنید مخصوصا برای پرینت گرفتن با پرینتری مانند این دستگاه اکثرا معامله خوبی است. اطلاعات بیشنری در زیر قرار خواهم داد.

 

بررسی HP 3755 ALL IN ONE | پرینترهای چندکاره جوهری در اچ پی

در قسمت کنترل بالای پرینتر موارد زیادی وجود ندارد، دکمه کپی را برای کپی کردن در سمت راست دارید که سرویس¬های تحت وب HP را پشتیبانی می¬کند ولی من معمولا از آن استفاده نمی¬کنم. به نظر من اگر میخواهید کپی کنید بهتر است از سیستم پرینت گوگل استفاده کنید که لینک آن را در زیر قرار خواهم داد که چگونه روی پرینتر تنظیمات آن را قرار دهید تا غیر از خدمات HP، به طور جداگانه خدمات گوگل را پشتیبانی کند. اگر می¬خواهید از مرورگر کروم یا کروم بوک پرینت بگیرید ولی با مشکل مواجه شدید، این دکمه صفحات استاتوس را پرینت می¬کند. چون این صفحه کوچک است و اطلاعات زیادی را نشان نمی¬دهد.

 

پرینترهای چندکاره جوهری در اچ پی

 

برای اطلاعات بیشتر اینکه اتصال Wifi را پشتیبانی می¬کند و می¬توانید مستقیما از موبایل به وسیله Wifi به پرینتر متصل شوید اما معمولا پیشنهاد می¬شود که مستقیما به شبکه Wifi خود متصل شوید زیرا آنچه اتفاق می¬افتد این است که اگر یک بار این کار را انجام دهید همه کامپیوترها، موبایل¬ها، تبلت¬ها وهر دستگاه دیگری در خانه شما پرینتر را می¬شناسند ومی¬توانند با آن پرینت بگیرند یا از آن اسکن دریافت کنند.

 

در یک دقیقه نحوه کار آن را به شما نشان خواهم داد. برای Mac OS 10 و ویندوز 10 به خوبی جوابگو است. اگر به مشکل برخوردید برای قطع کردن یا شروع کردن پرینت اینجا دکمه¬هایی قرار دارد، همچنین اگر پرینتر فریاد زد و می¬خواست به شما چیزی بگوید در اینجا دکمه اطلاعات وجود دارد. شما می¬توانید یک صفحه¬ی دیگر پرینت بگیریدتا بفهمید چه اتفاقی افتاده است. این دکمه در اینجا قرار دارد و فکر نمی¬کنم آن را مکررا بفشارید.

 

اچ پی پرینتر رومیزی HP

در پشت پرینتر یک پورت USB قرار دارد برای زمانی که می¬خواهید مستقیما به کامپیوتر خود متصل شوید و یک سیم برق دارید و power brick وجود ندارد. همه اینها دقیقا به پرینتر متصل شده¬اند. بنابراین یک مجموعه کوچکِ خوب و راحت دارید و فضای زیادی از میز شما اشغال نمی¬شود.

 

خوب حالا همه این موارد را انجام می¬دهیم تا ببینیم هر کدام چگونه عمل می¬کنند. می¬خواهیم با پرینت گرفتن صفحه¬ای که من در آیفونم دارم شروع کنیم. هر دو دستگاه را در یک شبکه Wifi داریم ومی¬خواهم پرینت سیاه و سفید و تنها صفحه اول را بگیرم. در اپ دارپ باکس هستم ولی از مکانیسم پرینت IOS استفاده می¬کنم.

این لینک ها شما را برای بهتر پیدا کردن خدمات ما در نتایج سرچ google کمک میکنند

موضوع جالب این است که شما هیچ نیازی به نرم¬افزار خاصی ندارید و تنها با موبایل شما تا زمانی که در محدوده تشخیص داده شده باشد پرینت می¬گیرد. می-بینید که چقدر سریع خارج می¬شود. طبق تنظیمات اولیه با پایین¬ترین کیفیت پرینت می¬شود. این سریع¬ترین حالتی است که این پرینتر، پرینت می¬گیرد. 8 صفحه سیاه و سفید در دقیقه، ولی کیفیت آنقدر خوب نیست، لکه¬ها را نمبی¬بینید ولی خیلی هم واضح نیست.

 

اچ پی پرینتر رومیزی HP

پرینترهای چندکاره جوهری

 

اگر پرینت عکسی را با کیفیت بهتر می¬خواهید پرینت گرفتن زمانبرتر است. به همین علت من قبلا چند صفحه رنگی را پرینت گرفته¬ام. فکر نمی¬کنم ویدیوخوبی باشد اگر شما بنشینید و پرینت گرفتن را تماشا کنید. اینجا پرینت با کیفیت پایین رامشاهده می¬کنید. باندهای متعددی در صفحه دیده می¬شود ولی اگر با تنظیمات کیفیت بالا پرینت بگیرید تصویر بهتری خواهید داشت.

 

پرینتری در حد 60 یا 70 دلار

 

جوهر بیشتری مصرف می¬شود و زمان بیشتری طول می¬کشد ولی یک تصویر قابل قبول خواهسد داشت که به اندازه کافی برای کارهای مدرسه و امثال آن مناسب است. این پرینتر قابل رقابت با پرینتری که باید چند صد دلار بابت آن بپردازید نیست ولی به یاد داشته باشید که به دنبال پرینتری در حد 60 یا 70 دلار هستید. بنابراین چاپ با سرعت پایین برای پیش نویس¬های اولیه مناسب نیست اما این کار با دسترسی بسیار خوب انجام می شود.

 

حالا می¬خواهیم ببینیم این دستگاه چگونه اسکن می¬کند. به یاد داشته باشید که اسکنر در این چاپگر چندین صفحه در یک زمان را پشتیبانی نمی¬کند و شما باید یکی یکی آنها را اسکن کنید. به شما نشان می¬دهم که چقدر سریع این کا انجام می¬شود. اگر می¬خواهید اپ از راه دور را بررسی کنید، این قسمت است و این اپ رایگان می¬باشد که در سیستم IOS و انروید در دسترس است. چون باز هم ما پرینتر را روی شبکه Wifi داریم، چاپگر را به طور اتوماتیک شناسایی می¬کند. بنابراین من کارم را جلوتر می¬برم و با موافقت با این موارد ادامه می¬دهم و متصل می¬شوم. از اینجا می¬توانم اسکن کنم.

 

پرینتر به کامپیوترتان به صورت بی¬سیم

 

جالب اینجاست که اگر در ویندوز یا مک یک برنامه داشته باشید که اسکن را پشتیبانی کند از طریق آن سیستم عامل روی شبکه نشان داده می¬شود و شما می¬توانید اسنادتان را در آن قرار دهید و هر کجای منزل باشید می¬توانید آنها را از پرینتر به کامپیوترتان به صورت بی¬سیم اسکن کنید. همچنین بسیار مفید است که آنها را از این قسمت می¬توانید انجام دهید. فکر می¬کنم این قسمت پایین علامت اسکن است،

 

من می¬خوام سند آزمایشی را در این قسمت قرار دهم و ببینید که چقدر سریع کارها انجام می¬شود. حالا متوجه شدم که باید کنار پرینتر باشید تا سند را کمی تکان دهید اگر برگه شما مانند این کمی قطور و روغنی است برای جلوگیری از بروز مشکل باید دو طرف برگه نگه داشته شود. حالا می¬خواهم دکمه اسکن را بزنم تا اسکن انجام شود. این سند کمی سُر است، فقط یک طرف اسکن می¬شود و اگر اسکن طرف دیگر را هم می¬خواهید باید برگه را برگردانید و اسکن کنید. اما به نظر می¬رسد اینبار بهتر از قبل که من جهت دیگر را قبلا امتحان کردم انجام شد.

 

پرینتر به کامپیوترتان به صورت بی¬سیم

پرینترهای چندکاره جوهری

 

خوب اسکن انجام شد و آنچه اینجا داریم نشان می¬دهد که اسکن کردن به پایان رسیده و در حال انجام فرآیندهایی می¬باشد. برش¬های خودکاری به عکس داده است که در قسمت بالا سمت راست مشاهده می¬کنید. کیفیت اسکن بد نیست، آهسته است و همیشه برای اسناد قطور روغنی بزرگ مانند این خوب انجام نمی¬شود، ولی اگر به دنبال اسکن و کپی سریع هستید به اندازه کافی خوب است و می¬توانید نسبتا ساده کپی کنید. می¬بینید که چگونه کار می¬کند. ما برگه را برمی¬گردانیم و می¬خواهیم کپی رنگی داشته باشیم.

 

آدرس IP که از پرینتر خود در آن اپ دریافت کرده

 

فقط یک بار دکمه بالا را میزنیم و اسکن انجام می¬شود. الآن در حال اسکن کردن است بعد از اسکن شدن پرینت انجام می¬شود و آخرین نکته جالب درباره این پرینتر اینکه دارای سرویس وب است که در چاپگرهای گران قیمت¬تر وجود دارد. بسیاری از ویژگی¬های تحت وب در اینجا هم یافت می¬شود. با بارگذاری اپ از راه دور و بالا آوردن آدرس IP که از پرینتر خود در آن اپ دریافت کرده و در مرورگر خود تایپ می¬کنید می¬توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

 

همچنین می¬توانید سیستم عامل خود را به روز کنید، عمر حدودی کارتریج که مقدار جوهر باقی مانده است را تخمین بزنید. همچنین می¬توانید از این قسمت به تنظیمات ابر گوگل وارد شوید. من تمام ویدیوها را به این قسمت پایین لینک داده¬ام که چگونه می¬توانید دستگاه اندروید و کروم بوک-های متصل به آن را تنظیم کنید. همانطور که می¬بینید ویژگی¬های بسیاری که در پرینترهای گران¬تر وجود دارد در این پرینتر خواهید داشت. این پرینتر دسک جت 3577 است و با توجه به قیمت 70 دلاری آن نباید انتظار چاپ خاص یا اسکنی که قبلا تجربه کرده¬اید داشته باشید.

 

آدرس IP که از پرینتر خود در آن اپ دریافت کرده

پرینترهای چندکاره جوهری

 

دستگاه ابتدایی کوچک

 

به همین دلیل نمی¬خواهم درباره آنچه می¬بینید خیلی سختگیر باشم. چون این یک دستگاه ابتدایی کوچک است و راحتی خاصی دارد و گاهی با پرینتری در سایز یکسان همه عملکرد را دارید. همچنین می-توانید با همان 70 دلار اسکنر هم داشته باشید که برای دانش¬آموزان که فضای زیادی روی میزشان ندارند بد نیست. ویژگی¬هایی دارد که پرینتر کوچک شما که الآن صاحب آن هستید با همین قیمت ندارد. یک نکته اینکه کارتریج اولیه خیلی سریع کار می¬کند بنابراین من فقط 4 صفحه رنگی پرینت گرفتم. این صفحات ظرافت زیادی دارند و صفحه کاملا پوشیده شده است.

 

به بیان دیگر شاید نسبت به برگهسیاه و سفید جوهر زیادی در صفحه وجود داشته باشد. نصف کارتریج رنگی الآن استفاده شده است. پیشنهاد من به شما این است که با این کارتریج نخرید چون احتمالا باید دوبرابر قیمت پرینتر بپردازید. از جوهر فوری استفاده کنید چون برای اینکه شروع کنید چند جوهر رایگان برای شما ارسال می¬کنند. اگر مورد پسندتان نبود می¬توانید رد کنید. پس می¬توانید برای راه اندازی این دستگاه در منزل یا محیط کار مقداری پول پس-انداز کنید. جوهر فوری را امتحان کنید، من فکر می¬کنم بهتر از این است که هر بار کارتریج بخرید. توقع زیادی از آن نداشته باشید ولی به نظر من مجموعه این¬ها یک دستگاه خوب جمع و جور برای شما فراهم می¬کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.