نمایندگی پرینترهای چندکاره اچ پی HP

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (1 امتیاز)
About this item
پرینترهای چندکاره یا MultiFunction، علاوه بر پرینت، برخی قابلیتهای دیگر مانند کپی، اسکن و فکس را نیز باتوجه به مدل خود، ارائه می دهند.اچ پی آبا، علاوه بر سایر محصولات برند اچ پی، پرینترهای چندکاره را به همراه گارانتی معتبر ارائه می نماید. نمایندگی فروش پرینترهای multifunction نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی، خدمات فروش و پس از فروش پرینترهای چندکاره اچ پی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.خدمات تخصصی تعمیر و رفع مشکلات پرینترهای چندکاره ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

پرینترهای چندکاره یا MultiFunction، علاوه بر پرینت، برخی قابلیتهای دیگر مانند کپی، اسکن و فکس را نیز باتوجه به مدل خود، ارائه می دهند.اچ پی آبا، علاوه بر سایر محصولات برند اچ پی، پرینترهای چندکاره را به همراه گارانتی معتبر ارائه می نماید.

نمایندگی فروش پرینترهای multifunction

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی، خدمات فروش و پس از فروش پرینترهای چندکاره اچ پی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.خدمات تخصصی تعمیر و رفع مشکلات پرینترهای چندکاره اچ پی توسط متخصصین کاربلد و دوره دیده نمایندگی اچ پی انجام می شود.این خدمات از تماس تلفنی و رفع مشکل از راه دور تا اعزام متخصص در محل را شامل می شود.

 

 

 

پرینترهای چندکاره

مدل های پرینترهای چندکاره اچ پی

شرکت اچ پی، مدلهای پرینتر چندکاره جوهری و لیزری بسیاری را ارائه داده است که در این مقاله تنها تعداد اندکی را معرفی می کنیم.درمورد سایر مدل های پرینترهای multifunction اچ پی، برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر مدل، می توانید به سایت hpaba.com مراجعه نمایید یا با نمایندگی تماس بگیرید.

پرینترهای لیزری اچ پی

برخی از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction لیزری اچ پی عبارتند از:پرینتر لیزری HP 426FDN | برخی از مهمترین ویژگی های این پرینتر 4 کاره:

صفحه نمایش چاپی رنگی و لمسی، اشتراک گذاری منابع با شبکه اترنت و بی سیم، وضوح بالا، فکس بدون اشکال و غیره هستند.دارای رزولوشن 1200 dpi و توان کار این دستگاه 80 هزار برگ و سرعت کپی 40 برگ در دقیقه است.

پرینتر لیزری رنگی HP MFP 177:

ویژگیهای مهم این پرینتر عبارتند از: رزولوشن پرینت آن 600 در 600 dpi است، رزولوشن اسکن آن 1200 dpi و رزولوشن کپی حدودا 300 در 300 dpi است.این مدل، جزو پرینترهای پرکار برای ادارات به شمار می رود. توان کار ماهیانه این دستگاه، 20000 برگ A4 است.

پرینترهای جوهرافشان اچ پی

برخی از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction جوهرافشان اچ پی عبارتند از:

پرینتر جوهرافشان سه کاره اچ پی HP 2131:

این پرینتر سه کار پرینت، کپی و فاکس را انجام می دهد.دارای سینی کاغذ ۶۰ برگی است و توان کار حدودا 1000 برگ دارد.رزولوشن 1200 dpi و سرعت کپی در آن، ۵ برگ در دقیقه برای تک رنگ و برای رنگی 3 برگ در دقیقه دارد.

پرینتر جوهرافشان سه کاره اچ پی HP Officejet 150:

این پرینتر سه کاره نیز دارای رزولوشن 1200 dpi است.سینی کاغذ 50 برگ دارد. توان کار این مدل 500 الی 1000 برگ در ماه است.

 

 

 

پرینترهای چندکاره اچ پی

مزایای پرینترهای چندکاره اچ پی

یکی از مهمترین مزایای استفاده از پرینترهای چندکاره، صرفه جویی در هزینه است.شخصی که هم نیاز به پرینتر و هم نیاز به اسکنر و فکس و کپی دارد، مجبور به صرف هزینه بیشتری است.مزیت دیگر، صرفه جویی در فضای اشغال شده است.کاملا واضح است که یک دستگاه، فضای بسیار کمتری را نسبت به ۳-۴ دستگاه اشغال می کند.

بنابراین با استفاده از پرینترهای چندکاره، در فضا صرفه جویی شده و باعث افزایش نظم دهی می شود.به این دلیل که بجای تعدادی سیم، فقط یک سیم باید به برق وصل شود و این امر موجب مصرف برق کمتری نیز می گردد.

#

Top reviews All reviews
8 thoughts on "نمایندگی پرینترهای چندکاره اچ پی HP"
ارسال شده در فروردین 27, 1399 4:06 ب.ظ

[…] پرینترهای چندکاره، برد فرمتر علاوه بر وظایف عادی خود، وظیفه برقراری […]

ارسال شده در اردیبهشت 2, 1399 11:50 ق.ظ

[…] مورد و درصورت نیاز، تعمیر و تعویض آن را به عهده متخصصین نمایندگی پرینترهای اچ پی […]

ارسال شده در تیر 28, 1399 11:30 ق.ظ

[…] پرینترهای سه کاره، از صفحه نمایش 2 خطی LCD با توان نمایش 16 کاراکتر برخوردار […]

ارسال شده در بهمن 4, 1399 2:16 ب.ظ

[…] ترنسفرکیت های اورجینال / ترنسفر 1025 / ترنسفر 552 / انواع ترنسفرهای لیزری رنگی  […]

ارسال شده در اسفند 24, 1400 3:26 ب.ظ

[…] بی‌سیم برای شما کاربردی و مهم به حساب می‌آید. پیشنهاد نمایندگی پرینتر های چندکاره اچ پی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش پرینترهای لیزری […]

ارسال شده در اردیبهشت 5, 1401 3:42 ب.ظ

[…] های اورجینال / ترنسفر 1025 / ترنسفر 552 / انواع ترنسفرهای لیزری رنگی که پیام را از حمام و پرش ویدیو طلسم پودین توسط بابیت […]

ارسال شده در شهریور 27, 1401 11:51 ق.ظ

[…] شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی پرینترهای چندکاره اچ پی HP همراه […]

ارسال شده در مهر 4, 1401 1:35 ب.ظ

[…] شما به حساب بی آیند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با پرینترهای چندکاره یا MultiFunction با کارشناسان HP همراه […]