نمایندگی پرینترهای چندکاره اچ پی HP

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (1 امتیاز)
About this item
پرینترهای چندکاره یا MultiFunction، علاوه بر پرینت، برخی قابلیتهای دیگر مانند کپی، اسکن و فکس را نیز باتوجه به مدل خود، ارائه می دهند.اچ پی آبا، علاوه بر سایر محصولات برند اچ پی، پرینترهای چندکاره را به همراه گارانتی معتبر ارائه می نماید. نمایندگی فروش پرینترهای multifunction نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی، خدمات فروش و پس از فروش پرینترهای چندکاره اچ پی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.خدمات تخصصی تعمیر و رفع مشکلات پرینترهای چندکاره اچ پی توسط متخصصین کاربلد و دوره دیده نمایندگی اچ پی انجام می شود.این خدمات از تماس تلفنی و رفع مشکل از راه دور تا اعزام متخصص در محل را شامل می شود.       مدل های پرینترهای چندکاره اچ پی شرکت اچ پی، مدلهای پرینتر چندکاره جوهری و لیزری بسیاری را ارائه داده است که در این مقاله تنها تعداد اندکی را معرفی می کنیم.درمورد سایر مدل های پرینترهای multifunction اچ پی، برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر مدل، می توانید به سایت hpaba.com مراجعه نمایید یا با نمایندگی تماس بگیرید. پرینترهای لیزری اچ پی برخی از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction لیزری اچ پی عبارتند از:پرینتر لیزری HP 426FDN | برخی از مهمترین ویژگی های این پرینتر 4 کاره: صفحه نمایش چاپی رنگی و لمسی، اشتراک گذاری منابع با شبکه اترنت و بی سیم، وضوح بالا، فکس بدون اشکال و غیره هستند.دارای رزولوشن 1200 dpi و توان کار این دستگاه 80 هزار برگ و سرعت کپی 40 برگ در دقیقه است. پرینتر لیزری رنگی HP MFP 177: ویژگیهای مهم این پرینتر عبارتند از: رزولوشن پرینت آن 600 در ...
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

پرینترهای چندکاره یا MultiFunction، علاوه بر پرینت، برخی قابلیتهای دیگر مانند کپی، اسکن و فکس را نیز باتوجه به مدل خود، ارائه می دهند.اچ پی آبا، علاوه بر سایر محصولات برند اچ پی، پرینترهای چندکاره را به همراه گارانتی معتبر ارائه می نماید.

نمایندگی فروش پرینترهای multifunction

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی، خدمات فروش و پس از فروش پرینترهای چندکاره اچ پی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.خدمات تخصصی تعمیر و رفع مشکلات پرینترهای چندکاره اچ پی توسط متخصصین کاربلد و دوره دیده نمایندگی اچ پی انجام می شود.این خدمات از تماس تلفنی و رفع مشکل از راه دور تا اعزام متخصص در محل را شامل می شود.

 

 

 

پرینترهای چندکاره

مدل های پرینترهای چندکاره اچ پی

شرکت اچ پی، مدلهای پرینتر چندکاره جوهری و لیزری بسیاری را ارائه داده است که در این مقاله تنها تعداد اندکی را معرفی می کنیم.درمورد سایر مدل های پرینترهای multifunction اچ پی، برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر مدل، می توانید به سایت hpaba.com مراجعه نمایید یا با نمایندگی تماس بگیرید.

پرینترهای لیزری اچ پی

برخی از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction لیزری اچ پی عبارتند از:پرینتر لیزری HP 426FDN | برخی از مهمترین ویژگی های این پرینتر 4 کاره:

صفحه نمایش چاپی رنگی و لمسی، اشتراک گذاری منابع با شبکه اترنت و بی سیم، وضوح بالا، فکس بدون اشکال و غیره هستند.دارای رزولوشن 1200 dpi و توان کار این دستگاه 80 هزار برگ و سرعت کپی 40 برگ در دقیقه است.

پرینتر لیزری رنگی HP MFP 177:

ویژگیهای مهم این پرینتر عبارتند از: رزولوشن پرینت آن 600 در 600 dpi است، رزولوشن اسکن آن 1200 dpi و رزولوشن کپی حدودا 300 در 300 dpi است.این مدل، جزو پرینترهای پرکار برای ادارات به شمار می رود. توان کار ماهیانه این دستگاه، 20000 برگ A4 است.

پرینترهای جوهرافشان اچ پی

برخی از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction جوهرافشان اچ پی عبارتند از:

پرینتر جوهرافشان سه کاره اچ پی HP 2131:

این پرینتر سه کار پرینت، کپی و فاکس را انجام می دهد.دارای سینی کاغذ ۶۰ برگی است و توان کار حدودا 1000 برگ دارد.رزولوشن 1200 dpi و سرعت کپی در آن، ۵ برگ در دقیقه برای تک رنگ و برای رنگی 3 برگ در دقیقه دارد.

پرینتر جوهرافشان سه کاره اچ پی HP Officejet 150:

این پرینتر سه کاره نیز دارای رزولوشن 1200 dpi است.سینی کاغذ 50 برگ دارد. توان کار این مدل 500 الی 1000 برگ در ماه است.

 

 

 

پرینترهای چندکاره اچ پی

مزایای پرینترهای چندکاره اچ پی

یکی از مهمترین مزایای استفاده از پرینترهای چندکاره، صرفه جویی در هزینه است.شخصی که هم نیاز به پرینتر و هم نیاز به اسکنر و فکس و کپی دارد، مجبور به صرف هزینه بیشتری است.مزیت دیگر، صرفه جویی در فضای اشغال شده است.کاملا واضح است که یک دستگاه، فضای بسیار کمتری را نسبت به ۳-۴ دستگاه اشغال می کند.

بنابراین با استفاده از پرینترهای چندکاره، در فضا صرفه جویی شده و باعث افزایش نظم دهی می شود.به این دلیل که بجای تعدادی سیم، فقط یک سیم باید به برق وصل شود و این امر موجب مصرف برق کمتری نیز می گردد.

#

Top reviews
ارسال شده در اردیبهشت 7, 1401 12:08 ب.ظ

[…] از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction جوهرافشان اچ پی عبارتند […]

ارسال شده در مرداد 18, 1401 1:19 ب.ظ

[…] همچنین شما می توانید جهت کسب آگاهی بیشتر در ارتباط با multifunction HP 426FDW وارد لینک قرار گرفته شود. | نمایندگی […]

ارسال شده در آذر 13, 1401 12:06 ب.ظ

[…] پیشنهاد می شود تا در صورت مشاهده ی هر گونه آسیب در فیدر multifunction HP 426FDW به نمایندگان معتبر اچ پی در سطح شهر جهت تعمیر دستگاه […]

Question? Get fast answers from reviewers
Need customer service? Click here