با تنها پلاتر موجود در نمایندگی اچ پی HP T795 بیشتر آشنا شوید

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (3 امتیاز)
About this item
پلاتر مدل HP T795 44 اینچ درحال حاضر تنها پلاتر موجود در نمایندگی اچ پی است. این پلاتر با قابلیت های فوق العاده خود پاسخگوی نیاز بسیاری از فعالان در عرضه چاپ بنر و تبلیغات در حجم زیاد و ابعاد چاپ بزرگ هستند. در این مقاله، به بررسی ویژگی ها و مشخصات فنی این پلاتر اچ پی می پردازیم.این پلاتر، تمامی نیازهای چاپی در ابعاد بزرگ در صنایع و شرکت های چاپی را براورده می سازد. برای خرید ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

پلاتر مدل HP T795 44 اینچ درحال حاضر تنها پلاتر موجود در نمایندگی اچ پی است. این پلاتر با قابلیت های فوق العاده خود پاسخگوی نیاز بسیاری از فعالان در عرضه چاپ بنر و تبلیغات در حجم زیاد و ابعاد چاپ بزرگ هستند. در این مقاله، به بررسی ویژگی ها و مشخصات فنی این پلاتر اچ پی می پردازیم.این پلاتر، تمامی نیازهای چاپی در ابعاد بزرگ در صنایع و شرکت های چاپی را براورده می سازد. برای خرید پلاتر، با نمایندگی اچ پی در تماس باشید.

آشنایی با پلاتر مدل HP T795

پلاتر مدل HP T795 یک دستگاه پرینتر کامل و مناسب برای انواع چاپ در ابعاد بزرگ است. این دستگاه، یکی از محصولات شرکت اچ پی است که توانسته نیازهای چاپی صنایع مختلف و کسب و کارهای مرتبط با این صنعت را برآورده سازد. قابلیت ها و امکانات و قدرت فوق العاده این پلاتر، سبب افزایش محبوبیت آن در بین مشتریان شده است. یکی از کاربردهای فوق العاده این پلاتر، چاپ نقشه های جغرافیایی بزرگ از مکان های مختلف جهان است. نقشه های موجود در شرکت های اداری و سازمان ها و اماکن مختلف، توسط این پرینترهای بزرگ چاپ می شوند.

 

 

 

 

 

 

 

ویژگی های پلاتر اچ پی

 

 

 

 

 

مشخصات فنی پلاتر مدل HP T795

حداکثر رزولوشن قابل پشتیبانی توسط این پلاتر برابر با2400×1200 dpi  است. با این میزان رزولوشن، علاوه بر چاپ نمودار، نقشه و نمودار و پوستر، می توانید عکس هایی باکیفیت چاپ کنید.

 

 

نمایندگی اچ پی

از مهمترین ویژگی های پلاتر مدل HP T795 می توان به کیفیت، سرعت و دقت آن اشاره کرد. بسیاری از شرکت های تبلیغاتی فعال در ایران، به چنین دستگاهی نیازمند هستند.بنابراین، نمایندگی اچ پی، این پلاتر قدرتمند را برای رفع نیازهای این کاربران تهیه نموده و با خدمات عالی به فروش می رساند.همچون سایر تجهیزات اچ پی موجود در نمایندگی، خرید این کالا شامل خدمات فروش و پس از فروش خواهد بود.

به منظور استعلام قیمت و موجودی این کالا، با نمایندگی اچ پی در تماس باشید. همچنین با خرید این پلاتر اچ پی، می توانید از راهنمایی های متخصصین و کارشناسان موجود در نمایندگی استفاده کنید. این راهنمایی ها شامل نحوه راه اندازی و کار با دستگاه و رفع برخی مشکلات احتمالی است. کارشناسان نمایندگی، آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه خرید انواع محصولات به شما عزیزان هستند.

#
size
44 in
Cartridge
HP 72
Paper
A0 - A1 - A2 - A3 - A4
Weight
81.6 کیلوگرم
hard
256 GB

Top reviews All reviews