MFP M 527 |پرینتر لیزری مشکی اچ پی  ، امروز سعی داریم تا یکی از پر قدرت ترین چاپگر های لیزری مشکی اچ پی را به شما عزیزان معرفی کنیم. این سری از چاپگر لیزری مشکی اچ پی علاوه بر سرعت پردازنده ی بالا در انجام عملیات چاپ ، کیفیت بسیار بالایی نیز در انجام امور روزانه به کاربران ارائه می کنند. برای مشاهده ی سایر پرینتر لیزری تک کاره HP و پرینتر لیزری چند کاره اچ پی کلیک کنید.

 

 

MFP M 527

اچ پی HP laserjer MFP M527 ، یکی از محبوب ترین پرینتر های حال حاضر اچ پی می باشد. در این پست قصد داریم تا با مشخصات فنی ، قطعات مصرفی ، توان و پردازنده ی این پرینتر لیزری بحث و گفت و گو کنیم. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.همانطور که گفته شد پرینتر لیزری اچ پی 527 از سری پرینتر های سازمانی و اداری اچ پی به حساب می آید. پردازنده ایی که در این پرینتر به کار رفته ، این توانایی را به چاپگر می دهد که بدون هیچ مشکی تمامی ، عملیات های مربوط به چاپ را بدون وقفه انجام دهد.

 

MFP M 527
MFP M 527

 

همچنین این دستگاه از یک حافظه ی 1.5 گیگابایتی پشتیبانی می کند. این حافظه به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم اسناد پیش فرض خود را بروی این دستگاه ذخیره نماییم. در ابتدای این پست در رابطه با کیفیت پرینتر لیزری اچ پی MFP 527صحبت کردیم. این پرینتر لیزری مشکی ، دارای کیفیت HP 1200*1200 dpi می باشد.کاربرانی که از پرینتر های لیزری استفاده می نمایند ، می دانند که این کیفیت در چاپگر های لیزری بسیار مناسب و مطلوب می باشد.

 

مشخصات فنی | کارشناسی در نمایندگی اچ پی | MFP M 527

پرینتر لیزری مشکی اچ پی 527توسط کمپانی اچ پی برای استفادهای اداری و سازمانی طراحی و ساخته شده است. اچ پی 527 از سری چهار کاره های شرکت اچ پی می باشد که به شما این قابلیت را می دهد ، که بدون هیچ ، مشکلی عملیات چاپ خود را انجام دهید. پرینت ،فکس، کپی و اسکن از توانایی های پرینتر لیزری مشکی اچ پی M527 می باشد.

 

مشخصات فنی | کارشناسی در نمایندگی اچ پی | MFP M 527
MFP M 527

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ی خرید این پرینتر می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی تماس حاصل    فرمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان تمامی مشاوره ها لازم در رابطه با پرینتر چهار کاره ی HP M52 را به شما عزیزان خواهند داد.از نظر ظاهری این پرینتر بسیار ، زیبا و کاربر پسند طراحی شده است. اگر شما از سری افرادی هستید که در محل کار خود به چاپ اسناد ، کپی ، فاکس و اسکن می پردازید. قطعا می توانید با پرینتر لیزری مشکی اچ پی  HP laserjet MFP M527 همکاری دوستانه ایی داشته باشید.

 

سرعت چاپ | چندکاره ی لیزری اچ پی M527

کمپانی اچ پی برای دسترسی راحت تر کاربران به هر یک از آپشن های این پرینتر صفحه نمایشی به اندازه ی 8 اینچ طراحی کرده اند. شما می توانید با استفاده از این صفحه نمایش تمامی ویژگی های مربوط به پرینتر لیزری مشکی چهار کاره اچ پی را مدیریت کنید.چاپگر لیزری اچ پی 527 از سری پرینتر های سنگین وزن محسوب می شوند. که ابعاد آنها چیزی حدود به 496*497*481 می باشد.مشخصات فنی مربوط به کپی این پرینتر به این ترتیب می باشد. کیفیت کپی HP M527 لیزری 600*400 dpi می باشد. توانایی کپی این دستگاه در دقیقه حدودا بین 40 تا 45 برگه A4 می باشد. همچنین لیزری جت M527 توانایی چاپ بروی بیشتر ابعاد کاغذی را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

 

سرعت چاپ | چندکاره ی لیزری اچ پی M527 
MFP M 527

 

مواد مصرفی | کارتریج لیزری HP MFP M527

اصلی ترین موضوع بین پرینتر های لیزری مشکی اچ پی ، نوع تونر لیزری مصرفی آنها می باشد. پرینتر M527 از کارتریج لیزری مشکی HP 87A می باشد. 87 یکی از کارتریج های پر مصرف و پر طرفدار اچ پی می باشد.که شما می توانید از آن در پرینتر های لیزرجت استفاده نمایید. HP black cartridge 87A از سری کارتریج های پر سرعت و با کیفیت اچ پی می باشد.

 

مواد مصرفی | کارتریج لیزری HP MFP M527
MFP M 527

 

شما میتوانید برای خرید کارتریج 87 اچ پی با کارشناسان ما در مرکز مجاز فروش کارتریج اچ پی تماس حاصل فرمایید. همچنین در نظر داشته باشید. که به هیچ عنوان از تونر های فیک و تعمیری در پرینتر لیزری M527 استفاده نکنید. دلیل این موضوع تنها به پردازنده و سلامت پرینتر لیزری مشکی چهار کاره ی شما بر می گردد.تونر و کارتریج غیر اورجینال شرکت های متفرقه ،  که به نام اچ پی ساخته می شود . یکی از ، مواردی است که می تواند به صورت کاملا جدی به پرینتر شما آسیب بزند. پس توصیه می شود تا حد امکان از کارتریج های اورجینال برای لیزر جت خود استفاده نمایید.

 

اتصالات و کیفیت چاپ اچ پی M527

یکی از به صرفه ترین خدمات مربوط به کارتریج ، شارژ مجدد می باشد. اگر شما از کاربرانی هستید که از کارتریج اورجینال HP 87A استفاده می نمایید. می توانید پس از اتمام کارتریج خود ، آنها را به طور مجدد شارژ نمایید. آیا شارژ کارتریج به دستگاه ما آسیب وارد می کند؟  توجه داشته باشید. که اگر کارتریج MFP 527 اچ پی شما به طور اصولی با رعایت تمامی استاندارد های اولیه انجام شود. هیچ خطری پرینتر چهار کاره ی 527 ما را تهدید نخواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پرینتر لیزری مشکی چهار کاره HP MFP 527 و کارتریج لیزری مشکی اچ پی 87A با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی همراه شوید. کارشناسان ما در مرکز فروش و خدمات پس از فروش اچ پی در کوتاه ترین زمان. پاسخگوی شما دوستان خواهند بود.

 

اتصالات و کیفیت چاپ اچ پی M527
MFP M 527