پلاتر HPT1120 | پلاتر چند کاره رنگی ( ۶ رنگ ) ؛ که دارای قابلیت چاپ ؛کپی و اسکن انواع اسناد و تصاویر مورد نیاز با بهترین کیفیت و همچنین سرعت بالا می باشد . این دستگاه دارای بیش از ۳۸ گیگابایت حافظه اصلی می باش.

که تا ۸۰ گیگابایت اطلاعات نیز به صورت ذخیره بر هارد دیسک به صورت کاملا ایمن امکان پذیر است . از این رو بخصوص برای استفاده در محیط کاری و اداری از بهترین گزینه های پیش روست .

این دستگاه از دو طریق کابل USB و همچنین شبکه اینترنتی به رایانه متصل می شود و با تمامی سیستم عامل های موجود کاملا سازگاری دارد و انواع نمودار ها ؛ نقشه ها و تصاویر مختلف طراحی شده را به بهترین نحو به چاپ بر روی رول کاغذ عریض می رساند.

و به طور معمول برای تهیه تصاویر برداری و ترسیم های فنی و در حوزه معماری نیز ؛ به کار می رود . در ادامه این پست به بررسی جزیی تر پلاتر HPT1120 ؛ خواهیم پرداخت .

پلاتر T1120

 1.   پلاتر چند کاره رنگی
 2.   قابلیت چاپ ؛ کپی و اسکن انواع مختلف اسناد و تصاویر
 3.   وضوح تصویر پرینتر: ۱۲۰۰×۱۴۰۰
 4.   وضوح تصویر اسکنر : ۹۶۰۰
 5.   حافظه دستگاه : بیش از ۳۸ گیگابایت ( البته ذخیره اطلاعات به میزان ۸۰ گیگابایت تحت عنوان هارد دیسک هم امکان پذیر می باشد .)
 6.   تعداد رنگ : ۶ رنگ
 7.   سرعت چاپ : ۳.۸ ( رنگی ) و ۱۲.۷ ( مشکی )
 8.   اتصال به رایانه : هم از طریق کابل USB و نیز شبکه بی سیم اینترنتی
 9.   تعداد هد مصرفی : ۴ هد
 10.   تحمل وزن کاغذ رول : کاغذ رول با حدود وزن ۶۰ الی ۳۳۰ گرم
 11.   مناسب برای ترسیم ها و طراحی های حرفه ای و نمودار ها و نقشه های معماری ؛ بنر های تبلیغاتی  و انواع اقسام تصاویر که ملزوم به چاپ عریض و در ابعاد بزرگ آن هم با بالا ترین کیفیت

پلاتر T1120

Designjet | پلاتر HPT1120

این پلاتر ( پلاتر T1120 ) مناسب برای انواع رایانه با سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز ۸, ۹ , ۱۰ (۶۴ بیتی )  ؛ لینوکس ؛ مک و… مناسب می باشد . همچنین لازم به ذکر است برای استفاده بهتر اغلب از نرم افزار های مختص طراحی CAD  کمک گرفته می شود.

توجه داشته باشید ؛ پس از خریدنهایی جهت استفاده از دستگاه خود برای دریافت فایل  درایور پلاتر  خود می توانید ؛ با نمایندگی رسمی اچ پی همراه شوید و پس از ثبت اطلاعات مورد نیاز و فایل را دریافت کنید .

 

 

 

پلاتر T1120

 

کاربرد  پلاتر HPT1120

این دستگاه جهت استفاده در تمامی شرکت های تبلیغاتی و حوزه چاپ دیجیتال و دفاتر فنی و … و چاپ هرگونه  نقشه و نمودار و انواع  تصاویر در حوزه معماری ؛ تبلیغاتی و برندینگ و … به بالاترین کیفیت ممکن ؛  کاملا مناسب و کاربردی می باشد.

در واقع این دستگاه نمودار ها و انواع و اقسام ترسیم ها و طراحی های مختلف و اسناد و تصاویر گوناگون  را از طریق کامپیوتر با کیفیت فوق العاده بالا به چاپ روی کاغذ تبدیل می کند .

البته کمپانی اچ پی محصولات چاپگر و پلاتر های فراراوان و متنوعی را با کاربرد های گوناگونی ارایه می دهد که شما عزیزان می توانید برحسب نیاز خود و با کسب راهنمایی از کارشناسان نمایندگی رسمی اچ پی دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید . جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه ی تهیه ی قطعات T1700 پلاتر “44  با ما در نمایندگی رسمی همراه باشید.