پرینترهای چهارکاره اچ پی HP 127fw

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

3/5 - (1 امتیاز)
About this item
پرینترهای چهارکاره اچ پی  HP 127fwاز ۴ قابلیت پرینت، کپی،‌ اسکن و فکس برخوردارند. این پرینتر از نوع لیزری و تک رنگ است. این دستگاه بعنوان یکی از پرینترهای قدرتمند با قابلیت های کامل برند اچ پی محسوب می شود. در این مقاله این پرینتر چندکاره را دقیق تر بررسی می کنیم. مشخصات کلی پرینترهای چهارکاره اچ پی  HP 127fw این دستگاه دارای ابعاد 309x420x379 میلیمتر بوده و وزن آن 11.5 کیلوگرم است. دارای صفحه نمایش 3 اینچی و ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

پرینترهای چهارکاره اچ پی  HP 127fwاز ۴ قابلیت پرینت، کپی،‌ اسکن و فکس برخوردارند. این پرینتر از نوع لیزری و تک رنگ است. این دستگاه بعنوان یکی از پرینترهای قدرتمند با قابلیت های کامل برند اچ پی محسوب می شود. در این مقاله این پرینتر چندکاره را دقیق تر بررسی می کنیم.

مشخصات کلی پرینترهای چهارکاره اچ پی  HP 127fw

 

 

 

پرینترهای چهارکاره اچ پی

پرینترهای چهارکاره اچ پی HP 127fw

 

 

 

 

مشخصات چاپ

 

 

 

 

 

 

 

 

کارتریج و مواد مصرفی

نوع کارتریج یا تونر بکار رفته در این مدل HP 83A Black LaserJet Toner Cartridge است. کارکرد این کارتریج 1500 برگ است.شارژ کارتریج این پرینتر نیز مشابه سایر مدل های پرینتر لیزری است. به منظور شارژ، تعمیر یا تعویض این کارتریج می توانید. به نمایندگی اچ پی مراجعه نمایید.

نوع کاربری پرینترهای چهارکاره اچ پی HP 127fw

 

پرینترهای چهارکاره اچ پی  HP 127fwدستگاهی همه کاره. و مناسب برای محیط های اداری کوچک و مصارف خانگی است. ظرفیت سینی کاغذ در این دستگاه، برای حجم کاری سبک در کاربردهای اداری یا شخصی کافی است.

نمایندگی اچ پی

به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی درمورد هریک از مدل های. پرینتر می توانید با نمایندگی اچ پی .تماس گرفته و از مشاوره ما بهره مند شوید.

همچنین با مراجعه به سایت نمایندگی با آدرس های hpaba.com و hp-office.ir می توانید اطلاعات کاملی درمورد محصولات اچ پی دریافت نمایید.

همچنین به منظور تعمیر یا تعویض قطعات .دستگاه های شرکت اچ پی، نمایندگی اچ پی. برای خدمات رسانی به شما عزیزان مادگی کامل را دارد. بدین منظور همواره متخصصین خبره و باتجربه وارد عمل می شوند. و همواره از مواد و قطعات با کیفیت و اورجینال استفاده می شود.

#

Top reviews All reviews
One thought on "پرینترهای چهارکاره اچ پی HP 127fw"
ارسال شده در اردیبهشت 6, 1401 1:33 ب.ظ

[…] را خدمت شما کاربران گرامی معرفی نماییم. جهت مشاهده ی پرینترهای چهارکاره اچ پی  HP 127fw تنها کافیست وارد لینک قرار گرفته شده بشوید.قطعات مصرفی […]

Account Type
اداری - سازمانی
Printing technology
لیزری مشکی
Cartridge and number of prints
کارتریج مشکی HP 83A| تعداد چاپ 1500 برگ
Print speed
22 برگ در دقیقه
Monthly work capacity
8.000 برگ