نمایندگی کارتریج های لیزری اچ پی HP

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (3 امتیاز)
About this item
نمایندگی اچ پی آبا، علاوه بر فروش پرینترهای مختلف اچ پی، کارتریج های لیزری اچ پی و جوهری این برند را نیز ارائه می نماید.همانطور که می دانید، در پرینترهای لیزری، کارتریج لیزری مورد استفاده قرار می گیرد.در این مقاله، به بررسی کارتریج های لیزری شرکت hp می پردازیم. کارتریج های لیزری مواد مصرفی که در پرینترهای لیزری استفاده می شود، پودر یا تونر نامیده می شود. کارتریج در واقع همان محفظه ای است که تونر در آن جای می گیرد.انتقال دستور پرینت بر روی کاغذ در پرینترهای لیزری، توسط تونر و درام کارتریج انجام می شود.درواقع کارتریج های لیزری، از دو بخش اصلی تونر و درام تشکیل می شوند.در برخی کارتریج های لیزری، قطعه ای به نام چیپ تعبیه شده است. وظیفه ی این قطعه، اعلام میزان مواد مصرفی یعنی تونر داخل کارتریج برای پرینتر است.توان چاپ کارتریج براساس تعداد صفحه موجود در این چیپ ها و باتوجه به مقدار تونر مشخص می شود.همانطور که می دانید، کارتریج های لیزری دارای سرعت چاپ و توان چاپ بالاتری نسبت به کارتریج های جوهری است.کارتریج های لیزری برای ادارات و دفاتر پرکار بسیار مناسب تر هستند.درحالیکه از کارتریج و پرینتر لیزری بیشتر برای مصارف خانگی استفاده می شود.     کارتریج های لیزری اچ پی کارتریج های لیزری اچ پی دارای انواع مدل های متنوع و قابل شارژ هستند.در ادامه با برخی از مدل های کارتریج های لیزری hp آشنا می شوید: کارتریج لیزری رنگی HP 124A 2600 1015 color:این سری، از پرفروش ترین کارتریج های لیزری رنگی اچ پی است. دارای ۴ رنگ اصلی است.این کارتریج، در پرینترهای ...
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

نمایندگی اچ پی آبا، علاوه بر فروش پرینترهای مختلف اچ پی، کارتریج های لیزری اچ پی و جوهری این برند را نیز ارائه می نماید.همانطور که می دانید، در پرینترهای لیزری، کارتریج لیزری مورد استفاده قرار می گیرد.در این مقاله، به بررسی کارتریج های لیزری شرکت hp می پردازیم.

کارتریج های لیزری

مواد مصرفی که در پرینترهای لیزری استفاده می شود، پودر یا تونر نامیده می شود. کارتریج در واقع همان محفظه ای است که تونر در آن جای می گیرد.انتقال دستور پرینت بر روی کاغذ در پرینترهای لیزری، توسط تونر و درام کارتریج انجام می شود.درواقع کارتریج های لیزری، از دو بخش اصلی تونر و درام تشکیل می شوند.در برخی کارتریج های لیزری، قطعه ای به نام چیپ تعبیه شده است.

وظیفه ی این قطعه، اعلام میزان مواد مصرفی یعنی تونر داخل کارتریج برای پرینتر است.توان چاپ کارتریج براساس تعداد صفحه موجود در این چیپ ها و باتوجه به مقدار تونر مشخص می شود.همانطور که می دانید، کارتریج های لیزری دارای سرعت چاپ و توان چاپ بالاتری نسبت به کارتریج های جوهری است.کارتریج های لیزری برای ادارات و دفاتر پرکار بسیار مناسب تر هستند.درحالیکه از کارتریج و پرینتر لیزری بیشتر برای مصارف خانگی استفاده می شود.

 

 

کارتریج های لیزری اچ پی

کارتریج های لیزری اچ پی دارای انواع مدل های متنوع و قابل شارژ هستند.در ادامه با برخی از مدل های کارتریج های لیزری hp آشنا می شوید: کارتریج لیزری رنگی HP 124A 2600 1015 color:این سری، از پرفروش ترین کارتریج های لیزری رنگی اچ پی است. دارای ۴ رنگ اصلی است.این کارتریج، در پرینترهای لیزری مدل HP 2600 و HP 1015 استفاده می شود که توانایی چاپ 2500 برگه A4 را دارند.این کارتریج دارای کیفیت و سرعت چاپ مناسب است.

کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP 314A 3000 Q7560A:از سری کارتریج های پرینترهای رنگی با توانایی چاپ 6500 برگ A4 است.خرید این کارتریج بسیار مقرون به صرفه است.با شارژ مجدد این کارتریج قادر هستید از کارتریج خود، مانند یک کارتریج جدید استفاده کنید.این کارتریج دارای سرعت بالا در چاپ تک رنگ و کیفیت رنگی بسیار بالایی دارد. جهت آشنایی بیشتر در ارتباط با پرینترهای حرفه ای اداری با ما همراه شوید .

 

 

 

 

کارتریج لیزری مشکی اچ پیHP 308A 3550 3700:درمیان کارتریج های قدرتمند لیزری رنگی قرار دارد. توان چاپ تا 6000 برگ را دارد.کیفیت بسیار بالا و سرعت بی نظیری دارد. به همین دلیل در میان کارتریج های رده بالا و پرطرفدار قرار دارد.

نمایندگی کارتریج لیزری اچ پی

اگر شارژ کارتریج های لیزری شما به پایان رسید، به منظور شارژ مجدد آن حتما به نمایندگی مجاز محصولات اچ پی مراجعه نمایید. با شارژ کارتریج های اچ پی، می توانید مانند یک کارتریج جدید از آنها استفاده کنید.هرگز کارتریج خود را به مکان هایی غیر از نمایندگی به منظور شارژ یا تعمیر نسپارید. درصورت وجود ایراد در کارتریج لیزری خود، می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.به منظور شارژ یا تعمیر کارتریج خود می توانید بصورت حضوری مراجعه فرمایید. متخصصین ما با تجارب درخشان خود، کارتریج لیزری اچ شما با هر مدلی که باشد، عیب یابی کرده و مشکل آن را رفع خواهند کرد.

#

Top reviews
ارسال شده در اردیبهشت 7, 1401 12:08 ب.ظ

[…] از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction جوهرافشان اچ پی عبارتند […]

ارسال شده در مرداد 18, 1401 1:19 ب.ظ

[…] همچنین شما می توانید جهت کسب آگاهی بیشتر در ارتباط با multifunction HP 426FDW وارد لینک قرار گرفته شود. | نمایندگی […]

ارسال شده در آذر 13, 1401 12:06 ب.ظ

[…] پیشنهاد می شود تا در صورت مشاهده ی هر گونه آسیب در فیدر multifunction HP 426FDW به نمایندگان معتبر اچ پی در سطح شهر جهت تعمیر دستگاه […]

Question? Get fast answers from reviewers
Need customer service? Click here