نمایندگی شارژ کارتریج های لیزری و جوهرافشان اچ پی HP

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (1 امتیاز)
About this item
نمایندگی شارژ کارتریج های لیزری و جوهرافشان اچ پی HP | یکی از رایج ترین سرویس های مربوط به دستگاه های پرینتر و کپی، شارژ کارتریج ها است.همانطور که می دانید، کارتریج ها در دو نوع لیزری و جوهری وجود دارند و هریک از اینها نیاز به شارژ پیدا می کنند.نمایندگی اچ پی آبا، برای رفاه مشتریان خود، در میان سایر خدمات، شارژ کارتریج های لیزری و جوهرافشان پرینترهای اچ پی را نیز انجام می دهد. شارژ کارتریج های ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

نمایندگی شارژ کارتریج های لیزری و جوهرافشان اچ پی HP | یکی از رایج ترین سرویس های مربوط به دستگاه های پرینتر و کپی، شارژ کارتریج ها است.همانطور که می دانید، کارتریج ها در دو نوع لیزری و جوهری وجود دارند و هریک از اینها نیاز به شارژ پیدا می کنند.نمایندگی اچ پی آبا، برای رفاه مشتریان خود، در میان سایر خدمات، شارژ کارتریج های لیزری و جوهرافشان پرینترهای اچ پی را نیز انجام می دهد.

شارژ کارتریج های اچ پی

همانگونه که می دانید، کارتریج های رنگی با پودر شارژ می شوند و کارتریج های جوهری با جوهر پر می شوند.در پرینترها با تمام شدن تونر در کارتریج های لیزری و جوهر در کارتریج های جوهری، با مشاهده پیغامی در دستگاه های چاپ، متوجه می شوید زمان آن رسیده که کارتریج خود را شارژ یا تعویض کنید. نکته مهم این است که باید بلافاصله پس از مشاهده چنین پیغامی، برای تعویض یا شارژ کارتریج اقدام نمایید.

 

 

شارژ کارتریج های لیزری اچ پی

 

 

خواه کارتریج شما از نوع جوهرافشان باشد یا از نوع لیزری باشد، عملیات شارژ کارتریج های خود یا تعویض آن را خودتان انجام ندهید.این کار را به متخصصین نمایندگی اچ پی بسپارید.به این دلیل که انجام اشتباه این کار یا نداشتن دانش کافی و نشناختن قطعات داخلی، ممکن است باعث خسارت های بیشتر به کارتریج یا پرینتر شود.

کارشناسی کارتریجهای HP

با  شارژ کردن تونر کارتریج های لیزری خود، می توانید دوباره از کارتریج خود با همان کیفیت اولیه استفاده کنید.در نمایندگی اچ پی آبا شارژ کارتریج های اچ پی شما توسط کارشناسان باتجربه انجام می شود.لازم به ذکر است که در شارژ کارتریج اچ پی از تونرهای مرغوب و با کیفیت استفاده می گردد.توصیه می شود از شارژ کارتریج اصل استفاده کنید و کارتریج خود را به منظور شارژ به مراکز غیرمعتبر نسپارید.

کمی هزینه بیشتر در شارژ و سپردن آن به نمایندگی های معتبر اچ پی، سبب پیشگیری از آسیب های جدی به دستگاه شما می شود.اگر شارژ کارتریج لیزری به خوبی انجام شود، باعث عدم کاهش کیفیت چاپ می گردد.ممکن است با شارژ کارتریج لیزری اچ پی، باز هم کیفیت چاپ پرینتر شما کاهش یابد.در این موارد، معمولا با تعویض قطعه ای در داخل کارتریج، این مشکل رفع می شود.

ریفیل کارتریج های جوهری

معمولا شارژ کارتریج های جوهرافشان نسبت به کارتریج های لیزری راحت تر است.زیرا کارتریج جوهرافشان پیچیدگی کمتری دارد و با تشخیص صحیح رنگها قابل شارژ است.

 

 

شارژ کارتریج های جوهری اچ پی

 

 

هرچند پرینترهای جوهرافشان ارزان تر از پرینترهای لیزری هستند.، اما درمورد قیمت کارتریج های آنها وضعیت بالعکس است..یعنی کارتریج های جوهری نسبت به لیزری قیمت بیشتری دارند..به همین دلیل معمولا شارژ کارتریج جوهری. بسیار مقرون به صرفه تر از تعویض آن است.

اما نکته اینجاست که باید به محض تمام شدن .جوهر کارتریج جوهری یا نزدیک تمام شدن.، برای شارژ مجدد اقدام کنید.اگر به این مسئله دقت نکنید. و جوهر آن خشک شده باشد دیگر نمیتوانید آن را شارژ کنید..در این موارد، تنها راه چاره، تعویض آن است.برای شارژ کارتریج های خود و راهنمایی.بیشتر در این زمینه، با اچ پی آبا در تماس باشید.

#
#

Top reviews All reviews
11 thoughts on "نمایندگی شارژ کارتریج های لیزری و جوهرافشان اچ پی HP"
ارسال شده در فروردین 8, 1399 1:11 ب.ظ

[…] مناسب می توان هم در ادارات و هم در منازل استفاده کرد. قابلیت شارژ تا چندین مرتبه را […]

ارسال شده در فروردین 23, 1399 12:40 ب.ظ

[…] نکته ای که درمورد شارژ کارتریج باید به آن […]

ارسال شده در اردیبهشت 21, 1399 12:21 ب.ظ

[…] سینی کاغذ در پرینتر لیزری رنگی اچ پی hp 150a، تا 150 برگ […]

ارسال شده در خرداد 10, 1399 11:56 ق.ظ

[…] شارژ کارتریج این پرینتر نیز مشابه سایر مدل های پرینتر لیزری است. به منظور شارژ، تعمیر یا تعویض این کارتریج می توانید به نمایندگی اچ پی مراجعه نمایید. […]

ارسال شده در اسفند 26, 1400 11:19 ق.ظ

[…] چون شکستگی، تونر ریزی و … می‌بینید. حتماً برای تعویض و سرویس کارتریج HP به نمایندگی مراجعه […]

ارسال شده در اردیبهشت 5, 1401 1:54 ب.ظ

[…] کارتریج قابل شارژ هست آیا میتونه بعد از ما رو با یه شارژ کم هزینه همراهی بکنه یا نه بعد قرار هستش که هزینه‌های […]

ارسال شده در اردیبهشت 25, 1401 6:14 ب.ظ

[…] قابلیت شارژ مجدد. […]

ارسال شده در اردیبهشت 26, 1401 12:33 ب.ظ

[…] گرفتم جدیدا کثیف میکنه 3 ماهه شارژ کردم از هفته پیش اینطور […]

ارسال شده در تیر 21, 1401 11:46 ق.ظ

[…] آسیب می شود. جهت شارژ کارتریج های جوهرافشان با ما در نمایندگی شارژ کارتریج اچ پی HP همراه […]

ارسال شده در مهر 4, 1401 1:37 ب.ظ

[…] ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نمایندگی شارژ کارتریج های لیزری وارد لینک قرار گرفته شده […]

ارسال شده در آذر 26, 1401 2:22 ب.ظ

[…] بررسی خواهیم نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نمایندگی شارژ کارتریج با ما در ادامه همراه […]