نمایندگی آفیس لیزر پرینترهای HP

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (5 امتیاز)
About this item
نمایندگی آفیس لیزر پرینترهای HP |در این بخش تصمیم داریم تا در ارتباط با نحوه ی عملکرد پرینتر های لیزری و جوهر افشان اچ پی که در دسته ی پرینتر های افیس قرار می گیرند. عموما این سری از دستگاه های اچ پی مناسب برای فضا های اداری و سازمانی می باشند. زیرا که توسط کمپانی اچ پی بدین شکل طراحی شده اند. طراحی و عملکرد بالای این دستگاه ها باعث شده تا کاربران فضا های اداری بتوانند ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

نمایندگی آفیس لیزر پرینترهای HP |در این بخش تصمیم داریم تا در ارتباط با نحوه ی عملکرد پرینتر های لیزری و جوهر افشان اچ پی که در دسته ی پرینتر های افیس قرار می گیرند. عموما این سری از دستگاه های اچ پی مناسب برای فضا های اداری و سازمانی می باشند. زیرا که توسط کمپانی اچ پی بدین شکل طراحی شده اند. طراحی و عملکرد بالای این دستگاه ها باعث شده تا کاربران فضا های اداری بتوانند به راحتی با دیوایس های متفاوت به چاپگر های اچ پی متصل شوند و عملیات چاپ خود را در سریعترین زمان انجام دهند.

نمایندگی آفیس لیزر HP

روزمرگی آسان در اداره و سازمانها با استفاده از پرینتر های لیزری و جوهرافشان اچ پی . یکی از شعار های منتخب اچ پی در ارتباط با خرید پرینتر های آفیس روزمری و اسودگی کاربران در چاپ اسناد خود بوده. اچ پی با توجه به قابلیت های دستگاه های Office این شعار را بروی نحوه ی کار این دستگاه ها تنظیم نموده است. اگر به دنبال دستگاهی مناسب با دفتر کار خود با قابلیت های بالا هستید که توانایی های زیادی در حوزه ی نرم افزاری داشته باشند.

پیشنهاد ما به شما پرینتر های آفیس اچ پی می باشد.  این سری از دستگاه های اچ پی به شما امکان کنترل دسترسی به ویژگی های رنگ ، مدیریت ، چاپ و … را ارائه می دهند.  لازم به ذکر است که فناوری و تکنولوژی این دستگاه ها به طور مستقیم ارتباط زیادی با مدل و نحوه ی عملکرد آنها دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

نمایندگی آفیس لیزر HP

نمایندگی آفیس لیزر HP

 

ایده های خود را با استفاده از پرینتر های لیزری و جوهرافشان اچ پی عملی کنید.  نحوه ی طراحی این سری از چاپگر های اچ پی با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند. اچ پی برای کسب رضایت کاربران در این دسته از پرینتر های خود تنوع زیادی برای فضاهای اداری طراحی نموده است. تنوع بالای این محصولات در حوزه ماشین اداری و رایانه ایی باعث شده تا کاربران بتوانند به راحتی تمامی برای فضای اداری خود دستگاهی مناسب و ایده آل را انتخاب نمایید.

آفیس لیزر پرینترهای HP | نمایندگی آفیس لیزر HP

پرینتر های لیزری پس از طراحی و عرضه ی توسط کمپانی اچ پی ، محبوبیت خاصی در زمینه ی چاپ از آن خود کرد. زیرا که این دستگاه ها از هر نظر پرینتر های مناسبی برای فضا های اداری به حساب می‌آیند. سرعت و عملکرد این دستگاه ها شرایط مناسب تری برای اداره جات ، سازمانها ایجاد می نماید. کاربران می‌توانند با توجه به امکانات مد نظر خود در دسته پرینتر های لیزری به دنبال دستگاه ایده آل خود برای فضای های کاری متفاوتی می باشند .جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تک کاره های دست دوم رنگی وارد لینک قرار گرفته شده شوید.

 

آفیس لیزر پرینترهای HP | نمایندگی آفیس لیزر HP

نمایندگی آفیس لیزر HP

 

لازم به ذکر است که پرینتر های لیزری در دو دسته لیزری مشکی و رنگی به بازار عرضه شده اند. شما می‌توانید با در نظر گرفتن تمامی شرایط خاص خود در زمینه ی چاپ از سری پرینتر های لیزری مشکی و رنگی استفاده نمایید. همچنین پرینتر های لیزری توانایی چاپ بالاتری نسبت به چاپگر های جوهرافشان در زمینه ی تعداد و سرعت دارند. توانایی این دستگاه ها چاپ بروی کاغذ های استاندارد عموما 80 گرم می باشد. به ندرت پرینتر های لیزری توانایی چاپ بروی کاغذ های متفرقه را به کاربران می دهند.

 

از چه نوع مواد مصرفی آفیس لیزرها استفاده کنیم ؟

پرینتر های لیزری تماما از تونر و پودر مخصوص به سری پرینتر خود در عملیات چاپ استفاده می کنند. این دستگاه ها با استفاده از سایر قطعات دیگر در حوزه ی چاپ همانند درام ، مگنت ، فوم و … به ما کمک می کنند تا در اسناد خود به نهایت کیفیت برسیم. پرینتر های لیزری با تکنولوژی چاپ خود باعث تغییرات اساسی در چاپ شده اند. زیرا که شما می توانید با استفاده از این دستگاه ها مدیریت بهتر و تسلط بالاتری بر نحوه ی عملکرد خود داشته باشید.

 

از چه نوع مواد مصرفی آفیس لیزرها استفاده کنیم ؟

نمایندگی آفیس لیزر HP

 

همچنین تمامی قطعات مصرفی این دستگاه ها در یک پکیج جدا به نام کارتریج جمع آوری شده اند. کارتریج های پرینتر های لیزری به عنوان یکی از مهم ترین قطعات در پرینتر های اچ پی فعالیت خود را شروع می کنند. همچنین لازم به ذکر است که در صورت وارد شدن هرگونه آسیب به کارتریج پرینتر های لیزری تمامی عملیات مربوط به چاپ ما دچار ایراد می شود. زیرا که پرینتر های HP بدون استفاده از قطعات مصرفی خود توانایی در چاپ اسناد نخواهند داشت.

شناخت و کارشناسی پرینتر های جوهرافشان | نمایندگی آفیس لیزر HP

در مقابل با پرینتر های لیزری ، چاپگر های را با تکنولوژی چاپ جوهر افشان می بینیم. که همچون پرینتر های لیزری تنوع و محبوبیت بسیار بالایی در حوزه ی چاپ دارند. این دستگاه ها هم راستا با پرینتر های لیزری از تکنولوژی بالایی در حوزه ی چاپ برخوردار هستند. اما تفاوت های اساسی مابین این دو دستگاه قرار دارد که ما در این بخش در ارتباط با آنها توضیحات بیشتری را خدمت شما کاربران گرامی ارائه خواهیم داد. اولین نکته و تفاوت مابین پرینترهای لیزری و جوهر افشان مربوط به تکنولوژی چاپ می شود. همانطور که از نام دستگاه های جوهرافشان مشخص می باشد . این دستگاه ها توانایی چاپ در زمینه ی رنگی با استفاده از جوهر دارند.

 

شناخت و کارشناسی پرینتر های جوهرافشان

نمایندگی آفیس لیزر HP

 

از اصلی ترین قابلیت های این دستگاه چاپ اسناد و تصاویر با بالاترین کیفیت موجود می باشد. بسیاری از افراد که در زمینه ی های متفاوت نیاز به چاپ تصاویر ، نمودار ، زمینه های گرافیکی و … دارند از پرینتر های جوهرافشان استفاده می کنند. سری ساخت این دستگاه ها با یکدیگر تفاوت بسیاری دارد. اچ پی برای کاربرد بیشتر این دستگاه ها را با قابلیت و توان کار متفاوتی طراحی نموده است . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی همراه شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با پرینتر های چندکاره ی جوهری اچ پی وارد لینک قرار گرفته شده شوید.

قطعات مصرفی پرینتر های جوهری اچ پی

پرینتر های جوهر افشان با تکنولوژی چاپ INK در چهار رنگ تمامی خدمات مربوط به چاپ را بر عهده می گیرند. با توجه به شرایط چاپ در این دستگاه ، شما می‌توانید پس از اتمام جوهر مورد نظر خود ، مجددا کارتریج های جوهری را شارژ نمایید. یک نکته ی مهم در ساختار این دستگاه ، که کاربران به آن اشاره ی زیادی دارند. نحوه ی شارژ و تانک دار کردن پرینتر های جوهری می‌ باشد. پس از اتمام جوهر کارتریج این دستگاه ها شما مصرف کنندگان گرامی می بایست به سرعت به کارگاه شارژ مراجعه نمایید. تا بتوانید پیش از خشک شدن هد، این کارتریج ها را مجدد شارژ نمایید. در غیر این صورت ممکن است که کارتریج توانایی شارژ شدن را از دست بدهد.

قطعات مصرفی پرینتر های جوهری اچ پی

نمایندگی آفیس لیزر HP

 

مرحله ی بعدی در ارتباط با تانک دار کردن این دستگاه ها می باشد. یکی از قابلیت ها مهم در پرینتر های جوهر افشان مربوط به اتصال تانک به چاپگر می شود. با تانک دار کردن پرینتر های جوهری اچ‌پی ، می توانید تا مقدار قابل توجه ای در هزینه های مصرفی خود صرفه جویی داشته باشید. همچنین می‌توانید اسناد بیشتری را به چاپ برسانید. در نظر داشته باشید که پرینتر های جوهر افشان اچ پی در حوزه ی قطعات مصرفی حساسیت بسیار بالایی دارند. پس بهتر است تا به صورت استاندارد تمامی خدمات مربوط به این دستگاه ها را انجام داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما همراه شوید.

#

Top reviews All reviews
7 thoughts on "نمایندگی آفیس لیزر پرینترهای HP"
ارسال شده در بهمن 11, 1399 3:56 ب.ظ

[…] دهیم که چگونه این کار را حتی بهتر کنیم ، ما قصد داریم از Officejet Pro 6968 با کارتریج های O2 من استفاده کنیم که فکر می کنید سه […]

ارسال شده در اردیبهشت 5, 1401 3:05 ب.ظ

[…] نمایندگی آفیس لیزر پرینترهای HP […]

ارسال شده در خرداد 11, 1401 2:00 ب.ظ

[…] و خدمات پس از فروش اچ پی مفتخراند تا در جهت راهنمایی و کارشناسی محصولات آفیس اچ پی همیار شما کاربران گرامی […]

ارسال شده در مرداد 9, 1401 12:36 ب.ظ

[…] HP همراه شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دسته ی پرینتر های آفیس HP با ما در نمایندگی اچ پی همراه […]

ارسال شده در شهریور 8, 1401 10:03 ق.ظ

[…] شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نمایندگی آفیس لیزر پرینترهای HP وارد لینک قرار گرفته شده […]

ارسال شده در دی 28, 1401 1:34 ب.ظ

[…] منتقل می کنند. جهت آشنایی بیشتر با قطعات اچ پی با ما در نمایندگی آفیس لیزر پرینترهای HP  همراه […]

ارسال شده در اردیبهشت 16, 1402 4:05 ب.ظ

[…] تا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی آفیس لیزر پرینترهای HP همراه […]