خط ویژه امور مشتریان
نمایندگی اچ پی – نمايندگی رسمی hp – نمايندگی مركزی اچ پی hp

نسل 3 و 5 پردازنده های لپ تاپ های HP

نسل 3 و 5 پردازنده های لپ تاپ های HP | گذشته از تفاوت پردازنده ها و انواع آنها به لحاظ مکانیزم عملکرد که معمولا بصورت اینتل ، Amd و … در لپ تاپ های اچ پی ارائه میگردند از طرف کمپانی های تولید کننده . چیزی که بیش از پیش مورد نیاز برای اطلاع […]

نسل 3 و 5 پردازنده های لپ تاپ های HP | گذشته از تفاوت پردازنده ها و انواع آنها به لحاظ مکانیزم عملکرد که معمولا بصورت اینتل ، Amd و … در لپ تاپ های اچ پی ارائه میگردند از طرف کمپانی های تولید کننده . چیزی که بیش از پیش مورد نیاز برای اطلاع رسانی به کاربران لپتاپهای اچ پی میدانیم اطلاع رسانی در مورد نسل پردازنده ها ست.

بعنوان مثال در پردازنده های اینتل که از سلرون تا core I ادامه پیدا کرد هر بار مکانیزم جدیدی در تولید cpu ها بکار رفته تا از لحاظ عملکرد ، مصرف بهینه ، سرعت پردازش و دقت پردازش نسبت به نسل های قبلی بهبود حاصل شود.

از اینرو پردازنده های مختلف coreI3 – coreI5 – cote I7  و … از این قبیل ،، با بهبود در تولید سال های متمادی در نسل های جدید خود با عملکرد بهتر و بهینه تر پا به عرصه بازار پررقابت پردازنده ها گذاشتند.

برای اطلاع بیشتر از مقالات اچ پی آبا را در گوگل سرچ کنید

 

 

 

پردازنده های لپ تاپ

نسل های 3 و 5 پردازنده های اینتل و در ادامه نسلهای 7 و .8 هر یک به نوعی از مهندسی پیشرفته تری نسبت به همنوعان خود بهره میبرند .. این مطلب از این جهت حائذ اهمیت شد که در نسل های جدید اتفاقاتی رخ داد که بعضی از پردازنده ها را در رده بندی .،، نسبت به پردازنده های بالا دستی خود بهینه تر و کارآمد تر و در رده های بالاتری قرار داد.

بعنوان مثال پردازنده I5 در تولیدات جدید تر شرکت اینتل و با اصلاحات صورت گرفته و مهندسی مدرن که در سال های اخیر صورت گرفت از پردازنده های I7 نسل های قدیمی تر پیشی گرفت و ارزش بالاتری را به لپتاپ های اچ پی داد.

کاربران HP هنگام خرید این دستگاهها توجه زیادی به نسل cpu و سال تولید آنها ندارند و صرفا نوع cpu به لحاظ پردازش مهم جلوه میکند کاربری که I7 را سریعتر و قوی تر از I5 میداند با عدم توجه به نسل سی پی یو و سال تولید آن متحمل زیان و نهایتا عدم رضایت در پردازش داده ها را مواجه خواهد شد.

 

پردازنده های لپ تاپ

نسل 3 و 5 پردازنده های لپ تاپ های HP

 

چرا کاربران نسل cpu ها را در نظر نمیگیرند

متاسفانه فروشنده های بازار امروز که موظف به اطلاع رسانی دقیق و فنی هستند از دادن اطلاعات درست و کارآمد به مشتری خودداری میکنند و یا خود از اطلاعات کافی در این خصوص برخوردار نیستند. فروشندگاه لپتاپهای اچ پی در صورتیکه بصورت غیر محاز و غیر قانونی مبادرت به فروش محصولات HP کنند . رقبت زیادی به آگاه کردن مشتری ندارند چراکه از این طریق سود بیشتری را خواهند برد.

نسل 3 و 5 پردازنده های

دانستن این مورد بسیار مهم توسط کاربران  از آن رو برای این دسته از فروشندگان خوب نیست که فروش نسل های قدیمی تر به بهانه تعداد هسته های بیشتر در پردازنده سودمندتر است . I7 نسل قدیم را بیشتر از I5 نسل جدید میفروشند ،، مشتری هم با توجه به عدد پردازنده توجیه میشود.

نمایندگی لپ تاپ های اچ پی در ایران با اتخاذ سیاست ذینفع نکردن .((اوپراتورهای جوابگو)) در سود حاصله این موضوع را کنترل میکند یعنی وقتی قرار است محصولی چه کم سود و چه پرسود فروخته شود اوپراتور جوابگو ذینفع نباشد پس رقبتی به پنهان کاری و کلاهبرداری نخواهد بود.

اما در عوض طرح های تشویقی و سیاست های مدیریتی نمایندگی اچ پی ایجاب میکند تا فروشندگان با در اختیار داشتن اطلاعات کافی و انتقال صحیح این اطلاعات به مشتری از مزایای ویژهای بهرمند شده و هرچه بهتر اطلاع رسانی کنند.

 

 

نسل 3 و 5 پردازنده های لپ تاپ های HP

تولید پردازنده های intel با بروز کردن مکانیزم

مشاورین HP در ایران که توسط سامانه hp-nic.com .به لحاظ اصالت و مجوزهای لازم معرفی میشوند از کآرامدترین این نمایندگی ها هستندو شرکت اچ پی آبا با اخذ مجوز های لازم و سرتیفیکیت های مورد نیاز برای فعالیت در این زمینه در زمره شعبات ویژه این گروه قرار دارد. با توجه به افزایش روزافزون استفاده از لپ تاپهای اچ پی در کشور عزیزمان ایران و تبدیل شدن این کالا به یکی از کالاهای اصلی و مورد نیاز مردم و با در نظر داشتن نوع کاربری و موارد مصرف متعدد و متنوع تجهیز کردن اتوماسیون اداری و آموزش نیروی کار برای جوابگویی به نیازهای کاربران از اهم موضوعات نمایندگی های HP بشمار میرود.

 

از خدمات شعبات اچ پی و ذفاتر فروش میتوان به :

  • مشاوره کاربردی در مورد کاربری لپ تاپ های مختلف.
  • مشاوره تخصصی در مورد انتخاب صحیح با توجه به نوع کاربری .
  • کارشناسی لپ تاپ های خریداری شده از دیگر مراکز .
  • بروزرسانی قیمت دستگاه ها و قطعات.
  • کارشناسی نوین و پیشرفته در تغییر کانفیگ و مشخصات دستگاه منوت به نیاز های جدید مشتری.
  • مشاوره در خصوص نهوه عیب یابی و نگهداری دستگاهها.
  • آموزش کاربردی به کاربران جهت بهینه سازی مصرف دستگاهها.
  • سرویس های دوره ای و ایجاد سوابق و تراکنش های مربوطه در اتوماسیون.
  • و برگزاری کلاس های آموزش فروش و خدمات رسانی.

برای اطلاع از آخرین تحولات اچ پی به صفحه اینستاگرام شرکت اچ پی آبا https://www.instagram.com/hpabacom/ مراجعه کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.