آدرس نمایندگی اچ پی

آدرس نمایندگی اچ پی در تهران | hp address in Tehran دغدغه همیشگی کاربران اچ پی در جستجوی آدرس درست از اچ پی .،،، با انتشار این نوشته در سایت نمایندگی اچ پی | hpaba.com سعی در راهنمایی کامل و جامع در خصوص دسترسی به واحد فروش و تعمیرگاه مجاز HP در تهران داریم.

علاوه بر ثبت آدرس دقیق HP تهران در گوگل مپ و درج ساعات کاری و ساعات پذیرش این پست به کاربران کمک خواهد کرد تا در صورت سرچ کلمه نمایندگی اچ پی و نتایج بعضا نادرست بتوانند از آدرس این نوشته در جهت مراجعه به نمایندگی اچ پی در تهران استفاده کنند.

آدرس نمایندگی اچ پی
آدرس نمایندگی اچ پی

GOOGLE MAP | hpaba.com

GOOGLE MAP | hpaba.com این سرویس از گوگل علاوه بر امکان سرچ آدرس در مپ امکان share آن در برنامه های کاربردی بومی سازی شده در ایران جهت یافتن آدرس نمایندگی اچ پی را دارد. اما با توجه به امکان بروزرسانی این اطلاعات در گوگل مپ توسط کاربران ، بدیهیست که امکان ثبت اطلاعات اشتباه و درج نشانی های نادرست متاسفانه زیاد است.

هنوز برای تولید کنندگان محتوا در اینترنت مشخص نیست که چرا گوگل این دستری را برای عموم باز گذاشته. ولی با توجه به بروزرسانی های متعدد توسط صاحبین مشاغل درصد خطا تا حد قابل توجهی کاهش میابد. از این رو تیم تولید محتوای شاخص اچ پی درصدد برآمد تا با انتشار این نوشته در وب سایت رسمی شرکت و ایندکس شدن آن در گوگل نتیجه دقیق تری علاوه بر مپ در اختیار کاربران قرار دهد.

 

تصویر مرتبط با آدرس نمایندگی اچ پی در تهران GOOGLE MAP - hpaba google map

شرکت در روزهای جمعه و ایام تعطیلی رسمی تعطیل میباشد. کاربران گرامی میتوانند تا با استفاده از واتس آپ شرکت در home page hpaba در روزهای تعطیل هم از پشتیبانی تیم فنی بهره مند شوند.

کاربران گرامی برای سرچ دقیق آدرس نمایندگی اچ پی شرکت در گوگل کافیست تا با سرچ کلمه نمایندگی اچ پی در نوار سرچ گوگل آدرس شرکت را در نتایج موجود در مپ مشاهده کنند. همچنین با کلیلک برروی لینک hpaba در map امکان مشاهده مشخصات ، عکس و آدرس شرکت و همچنین به اشتراک گذاری آن در محیط های مختلف دوستان و آشنایان را برای سهولت در این امر یاری کنند.

ویدئوهای جدید اچ پی

         

         

hp address in tehran | آدرس نمایندگی اچ پی

آدرس نمایندگی اچ پی در تهران

  • دفتر فروش ، واحد پذیرش و امور مشتریان  : تهران خیابان سپهبد قرنی روبروی بیمارستان آپادانا ، پلاک 218 طبق دوم واحد 202.
  • واحد فنی : شعب مستقل ( نزدیک ترین شعب به آدرس مشتری ) هماهنگی با شماره ویژه پشتیبانی 89392-021 برای نزدیکترین آدرس به کاربر.
  • اتوماسیون : تحت وب یه آدرس اینترنتی شرکت با دامنه دات آی آر _ hpaba.ir
  • وب سایت : hpaba.com
  • تیم سایت : اختصاصی اچ پی آبا.

ساعات کاری نمایندگی HP :

  • روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح الی 6 بعدازظهر.
  • روزهای پنجشنبه از 9 صبح الی 3 بعدازظهر.

ساعات پذیرش واحد فنی :

  • روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح الی 5 بعدازظهر.
  • روزهای پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 2 بعدازظهر

تصویر مرتبط با آدرس نمایندگی اچ پی در تهران GOOGLE MAP - hp printer category


نسخه موبایل نمایندگی اچ پی

برای کاربرانی که با نسخه موبایل برای مراجعه به نمایندگی HP درتهران اقدام میکنند این امکان فراهم شده که با سرچ عنوان آدرس اچ پی در مپ گوگل بتوانند لوکیشن HPAba را در پلتفرم های مکان یاب مانند بلد ، نشان ، ویز و دیگر اپ های موجود add کنند. لذا برای تسریع جستجو و نمایش بهتر از طریق GOOGLE MAP اقدام نمایید.

لازم به ذکر است مراجعه به امور مشتریان مرکزی شرکت در صورت نیاز به پذیرش حضوری دستگاه الزامیست و در بقیه موارد کلیه امور میتواند توسط پیک شرکت صورت پذیرد. همچنین کلیه موارد مرتبط با فروش محصولات نیاز به مراجعه حضوری به آدرس شرکت نخواهد داشت چون بصورت تلفنی و ارسال در محل مشتری انجام خواهد شد.

شارژ در شرکت HP | آدرس نمایندگی اچ پی

در ارتباط با شارژ کارتریج های اچ پی در محل شرکت اچ پی آبا توسط واحد فنی و در محل واحد فنی انجام خواهد شد و امکان سرویس دهی در مکان مشتری ندارد. برای آن دسته عزیزانی که مایل به شارژ در شرکت نیستند در صورت تهیه تونر متفرقه و شارژ توسط کاربر هیچگونه تضمینی از جانب شرکت در خصوص خرابی کارتریج یا آسیب های احتمالی دستگاه وجود نخواهد داشت.

عدم تخلیه تانک تونر زائد یا بک تونر در محل مشتری و عدم استفاده از DPI مناسب تونرهای سازگار با دستگاه از رایج ترین اشتباهات شارژ غیر استاندارد در محل مشتری خواهد بود. که در نمایندگی پذیرفته نخواهد شد.

کاربرانی که نیاز به مقایسه و بازدید و بررسی دستگاه ها را دارند فقط از طریق وب سایت شرکت میتوانند اقدام به موارد مذکور نمایند. موارد فوق در محل نمایندگی به دلیل عدم امکان شوروم وجود ندارد و کلیه امکانات برای این منظور بصورت آنلاین مهیا شده است.

ارسال با پیک شرکت

برای آن دسته از عزیزانی که برای مراجعه به شرکت محدودیت های طرح ترافیک را در نظر میگیرند امکان ارسال و تحویل دستگاه توسط پیک فراهم شده است . در صورت ارسال توسط پیک الزاما شماره تماس ، آأرس و مشخصات خرابی دستگاه باید روی آن الصاق شود تا در هنگاه ثبت اتوماسیون امکان دسترسی و هماهنگی با کاربر فراهم شود.

اعلام هزینه در نمایندگی

تاییدیه اعلام هزینه های واحد فنی HPAba فقط توسط مالک دستگاه معتبر خواهد بود و آورنده در صورتیکه مالک دستگاه نباشد ملاک تایید اعلام هزین های واحد فنی نخواهد بود.

کلیه موارد مربوط به هماهنگی دستگاههای ارسالی در محل امور مشتریان اچ پی آبا صورت خواهد گرفت و بخش های مختلق فنی برای دستگاههای مختلف بصورت مجزا و یکپارچه از طریق اتوماسیون اچ پی عمل خواهند کرد.

آدرس نمایندگی اچ پی در تهران برای بخش امور مشتریان جهت پذیرش دستگاه ، در گوگل مپ ثبت شده و آدرس هاس مرتبط با واحدهای فنی توسط امور مشتریان هماهنگ میشود و نیاز به مراجعه مستقیم به آدرس نمایندگی اچ پی توسط کاربر نخواهد بود.

اتوماسیون شرکتی

کلیه هماهنگی های فی مابین تکنسین و کاربر توسط امور مشتریان و اوپراتور های مستقر در این آدرس نمایندگی اچ پی انجام پذیر است و نیاز به تماس مستقیم کاربر با تعمیرکار نیست. تعمیرات بصورت اتوماسیونی و تحت وب در تمام ایران قابل رصد خواهد بود و نیازی به تماس تلفنی نخواهد داشت. تنها با وارد کردن شماره پیگیری اتوماسیون در پنل مربوطه امکان اطلاع از مراحل تعمیر و روند کار واحد فنی میسر است.

تعمیرات لپ تاپ و پرینترهای جدید در آدرس نمایندگی اچ پی منوط به موجودی قطعات مورد نیاز دستگاه خواهد بود و در صورت عدم تامین قطعات توسط شرکت اصلی این امکان وجود نخواهد داشت. قوانین پذیرش در محل شرکت بنا به استانداردهای اتحادیه مربوطه اجرا میشود و در صورت تغییر توسط اتحادیه صنف فن آوران در پست های مرتبط بروزرسانی خواهد شد.

آدرس های غیر اصلی در تهران

لازم به ذکرست اخیرا برخی از آدرس های غیر وابسته به شرکت اچ پی آبا در فضای نت و صفحات اینستاگرام تحت عنوان آدرس نمایندگی اچ پی به منظور سوء استفاده از نام شرکت منتشر میشود که هیچگونه ارتباطی با واحد فنی شرکت اچ پی آبا ندارد. لذا جهت اطمینان از صحت آدرس به وب سایت اصلی شرکت و مپ ثبت شده بانام HPAba در گوگل دقت کنید. | آدرس نمایندگی اچ پی

سوالات پر تکرار مشتریان HP
آدرس نمایندگی اچ پی در شهرهای دیگر ؟

برای اطلاع از آدرس شعب اچ پی در دیگر شهرها وارد سامانه hp-office.ir شوید

نشانی شعب موجود درتهران ؟

برای اطلاع از شعب مستقر در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران وارد سامانه hp-nic.com شوید.

آدرس کارگاههای مستقر برای شارژ کارتریج ؟

جهت شارژ کارتریج فقط به نمایندگی مرکزی تهران در بخش تماس با ما مراجعه کنید.

تعمیرات پرینتر در کدام شعبه ؟

در اتوماسیون hpaba.ir با تکنسین های پرینتر در تماس باشید و چنانچه دستگاهتان در دست تعمیر است روند آن را بصورت آنلاین ببینید.

تعمیرات لپ تاپ در کدام شعبه ؟

کلیه لپ تاپ ها در شعبه مرکزی که آدرس آن در قسمت تماس با ما در فوتر هست پذیرش میشود.

نظر برخی از مشتریان مــا
ستاره شهیدی Read More
من نمیتونم برای شارژ به نمایندگی مراجعه کنم چرا نباید تکنسین بیاد در محل ،، میگن امکان پذیر نیست ولی توضیحات صفحه جالب بود به تخلیه تونر زائد دقت نکرده بودم.
راما پارسیان Read More
برای ارسال دستگاه به نمایندگی جدا مشکل داریم چون خروج پرینترهای مخصوصا سنگین و ارسال به آدرس شرکت خیلی سخته اما اگه با پیک خود شرکت انجام بشه بهتره برای ما …
تربت پاک Read More
تشکر از مجموعه اچ پی آبا چند ساله داریم با این شرکت کار میکنیم و از همه مهمتر ارائه فاکتور رسمی اچ پی به مشتریه که در این مرکز با کد اقتصادی و شناسه ملی انجام میشه و خیالمون از این بابت راحته که داریم با شرکت اصلی کار میکنیم
Previous
Next

دسته بندی جدید اچ پی در نمایندگی HP