جدیدترین های اچ پی اسکنرهای hp scanner 2500

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (3 امتیاز)
About this item
دو مورد از جدیدترین های اچ پی، اسکنرهای ScanJet Pro 2500 f1 و ScanJet Pro 3500 f1 هستند. این دو اسکنر دارای ویژگی های مناسبی برای استفاده هم بصورت خانگی و هم اداری هستند. در ادامه این مقاله، به بررسی این دو اسکنر با ویژگی های فوق العاده از برند اچ پی می پردازیم. اسکنرهای 2500 ، جدیدترین اسکنرهای اچ پی این دو اسکنر از نوع اداری فلت و فیدردار و از اسکنرهای رده بالای شرکت اچ پی محسوب می ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

دو مورد از جدیدترین های اچ پی، اسکنرهای ScanJet Pro 2500 f1 و ScanJet Pro 3500 f1 هستند. این دو اسکنر دارای ویژگی های مناسبی برای استفاده هم بصورت خانگی و هم اداری هستند. در ادامه این مقاله، به بررسی این دو اسکنر با ویژگی های فوق العاده از برند اچ پی می پردازیم.

اسکنرهای 2500 ، جدیدترین اسکنرهای اچ پی

این دو اسکنر از نوع اداری فلت و فیدردار و از اسکنرهای رده بالای شرکت اچ پی محسوب می شوند. وضوح بسیار بالایی دارد و برای عکس نیز مناسب هستند.

مشخصات ScanJet Pro 2500 f1

 

 

 

 

 

Hp Scanner 2500 ports

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشخصات ScanJet Pro 3500 f1

 

 

 

 

Comparison of 2500 and 3500 scanners جدیدترین اسکنرهای اچ پی

 

 

 

 

 

 

جدیدترین های اچ پی در نمایندگی اچ پی

این دو مدل اسکنر را می توانید با اطمینان کامل از نمایندگی اچ پی خریداری نمایید. نمایندگی اچ پی همواره کالای اورجینال را به همراه گارانتی در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد. علاوه بر این، به منظور راه اندازی، عیب یابی و یا تعمیر این دستگاه ها و سایر دستگاه های برند اچ پی، می توانید به نمایندگی ما مراجعه نمایید.

برای اطلاع از قیمت جدیدترین های اچ پی یا ارتباط با پشتیبانی شرکت می توانید با ما در تماس بوده یا به سایت ما مراجعه نمایید. در بخش شارپ نیز همواره پاسخگوی سوالات و ابهامات یا مشکلات شما در رابطه با تجهیزات اداری خواهیم بود.

#
#

Top reviews All reviews
One thought on "جدیدترین های اچ پی اسکنرهای hp scanner 2500"
ارسال شده در خرداد 8, 1401 1:03 ب.ظ

[…] مصارف اداری در ابعاد مناسب کاربری غیر خانگی. هم رده با اسکنر 2500 HP نسل جدید اسکن جت های رومیزی اچ پی با ما همراه […]

Account Type
اداری
resolution
A4
Scan size
۴۸۰۰x۴۸۰۰ dpi
Communication port
USB 2.0
Other features
اسکن دورو در یک مرحله دارای ۷ LED