تک کاره سیاه و سفید جدید اچ پی در خط تولید hp 402dn

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (1 امتیاز)
About this item
تک کاره سیاه و سفید جدید اچ پی مدل hp 402dn دارای سرعت و کیفیت منحصربفرد در چاپ اسناد است. این پرینتر دارای ویژگی های منحصربفردی است و معمولا در محیط های اداری با حجم کاری متوسط تا سنگین مورداستفاده قرار می گیرد. برای اطلاع از ویژگی های بی نظیر این پرینتر، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. مشخصات تک کاره سیاه و سفید  hp 402dn ابعاد این پرینتر برابر با 9*370.8*381 میلی متر و وزنی معادل با 8.6 کیلوگرم دارد. دارای تکنولوژی چاپ لیزری و تک کاره است. طیف گسترده ای از سایزهای کاغذ را پشتیبانی می کند. از یک صفحه نمایش LCD دو خطی برخوردار با نور پس زمینه است. بوسیله آن قادر به کنترل عملکردهای دستگاه هستید و به دلیل نور پس زمینه، در محیط های کم نور و تاریک قابل استفاده است. با داشتن قابلیت Auto-On/Auto-Off سبب صرفه جویی در مصرف برق می شود. همچنین سبب می شود بتوانید راحت تر با این پرینتر کار کنید زیرا نیاز نیست برای هر شروع کار آن را روشن و در پایان کار آن را خاموش کنید. فاقد قابلیت تغذیه خودکار ADF است. دارای ویژگی هایی است که امنیت اطلاعات درون شبکه حفظ شده و قادرید بدون هیچ نگرانی اسناد خود را درون شبکه به چاپ برسانید. از پورت های اترنت و USB 2.0 بهره برده است.       [caption id="attachment_278" align="aligncenter" width="500"] تک کاره سیاه و سفید جدید اچ پی مدل hp 402dn[/caption]       مشخصات و کیفیت چاپ دارای سرعت چاپ خارق العاده تا حداکثر 40 برگ در دقیقه بوده و اسناد ...
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

تک کاره سیاه و سفید جدید اچ پی مدل hp 402dn دارای سرعت و کیفیت منحصربفرد در چاپ اسناد است. این پرینتر دارای ویژگی های منحصربفردی است و معمولا در محیط های اداری با حجم کاری متوسط تا سنگین مورداستفاده قرار می گیرد. برای اطلاع از ویژگی های بی نظیر این پرینتر، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مشخصات تک کاره سیاه و سفید  hp 402dn

 

 

 

تک کاره سیاه و سفید جدید اچ پی

تک کاره سیاه و سفید جدید اچ پی مدل hp 402dn

 

 

 

مشخصات و کیفیت چاپ

کارتریج تک کاره سیاه و سفید  hp 402dn

نوع کارتریج یا تونر HP 26A Black با کارکرد 3100 صفحه در این پرینتر تک کاره سیاه و سفید بکار رفته است. همچنین کارتریج HP 26X High Yield Black با کارکرد تا حداکثر 9000 صفحه نیز در این پرینتر قابل استفاده است.

کارتریج hp 26A در تک کاره سیاه و سفید جدید اچ پی

کارتریج hp 26A

 

نوع کاربری

این پرینتر برای محیط های اداری کوچک مناسب است. همچنین گزینه ای ایده آل برای کاربردهای تجاری محسوب می شود.ابعاد این دستگاه مناسب طراحی شده .و براحتی در گوشه ای از میزکار جای می گیرد. برای کاربردهای سنگین خانگی نیز مناسب است.اما هزینه های مصرفی این پرینتر اندکی بالاتر و .وضوح چاپ آن در قیاس با هم رده های .خود اندکی پایین تر است. بطورکلی، برای محیط های اداری با بار ..کاری متوسط توصیه می شود.

نمایندگی اچ پی آبا

همچون سایر پرینترهای لیزری، این تک کاره سیاه و سفید. جدید لیزری اچ پی بیشتر برای متون مناسب است .و کیفیت چاپ تصاویر با آن نسبت به پرنترهای جوهری کمتر است.با این حال، بهتر است با درنظر گرفتن قابلیت های هر پرینتر .و درنظر داشتن نیازها خود، بهترین انتخاب را برای .مصارف خانگی یا اداری خود داشته باشید. برای مشاوره و خرید محصولات اچ پی می توانید با مراجعه به سایت یا تماس با ما، مشاوره دریافت نمایید.

#

Top reviews
ارسال شده در اردیبهشت 7, 1401 12:08 ب.ظ

[…] از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction جوهرافشان اچ پی عبارتند […]

ارسال شده در مرداد 18, 1401 1:19 ب.ظ

[…] همچنین شما می توانید جهت کسب آگاهی بیشتر در ارتباط با multifunction HP 426FDW وارد لینک قرار گرفته شود. | نمایندگی […]

ارسال شده در آذر 13, 1401 12:06 ب.ظ

[…] پیشنهاد می شود تا در صورت مشاهده ی هر گونه آسیب در فیدر multifunction HP 426FDW به نمایندگان معتبر اچ پی در سطح شهر جهت تعمیر دستگاه […]

Question? Get fast answers from reviewers
Need customer service? Click here