گارانتی کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی HP

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (2 امتیاز)
About this item
کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی، با بهترین کیفیت چاپ و بالا بردن عمر پرینتر، گزینه بسیار مناسبی برای شما عزیزان هستند.می توانید این کارتریج های اورجینال را از نمایندگی اچ پی تهیه نمایید یا برای مشاوره درمورد کارتریج های اچ پی تماس بگیرید. کارتریج های جوهری و لیزری همانگونه که می دانید، کارتریجهای جوهری برای پرینترهای جوهری استفاده می شوند و کارتریجهای لیزری در پرینترهای لیزری قرار می گیرند.در کارتریج لیزری، از نوعی ماده جامد پودری شکل برای ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی، با بهترین کیفیت چاپ و بالا بردن عمر پرینتر، گزینه بسیار مناسبی برای شما عزیزان هستند.می توانید این کارتریج های اورجینال را از نمایندگی اچ پی تهیه نمایید یا برای مشاوره درمورد کارتریج های اچ پی تماس بگیرید.

کارتریج های جوهری و لیزری

همانگونه که می دانید، کارتریجهای جوهری برای پرینترهای جوهری استفاده می شوند و کارتریجهای لیزری در پرینترهای لیزری قرار می گیرند.در کارتریج لیزری، از نوعی ماده جامد پودری شکل برای چاپ استفاده می شود.در کارتریج های جوهری از جوهر به شکل مایع استفاده می شود. لازم به ذکر است که عمر کارتریجهای لیزری بیشتر از جوهری است.و البته رطوبت و دما نیز باعث صدمه و خرابی کارتریج لیزری می شود. همچنین کارتریج لیزری ظرفیت بالاتری نسبت به جوهری دارد.

 

 

کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی

نمایندگی کارتریج های اچ پی

نمایندگی اصلی اچ پی در تهران، در میان محصولات شرکت اچ پی، خدمات فروش و تعمیرات را برای کارتریج های این برند نیز ارائه می نماید.انواع مدل های پرینترها و کارتریج های اچ پی در این نمایندگی به فروش می رسد.کارتریج های اصلی اچ پی دارای عملکرد عالی و قابل اعتماد هستند و بهترین چاپ با بالاترین کیفیت را برای شما به ارمغان می آورند.

علاوه بر فروش کارتریج های اچ پی، خدمات پس از فروش نیز توسط نمایندگی اصلی اچ پی در تهران انجام می شود.به منظور تعمیرات و شارژ کارتریج های اچ پی خود، می توانید از نمایندگی اچ پی مشاوره دریافت کنید.کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی به مشکلات و راهنمایی در زمینه مشکل شما هستند.

شارژ کارتریج در پرینترهای اچ پی

یکی از عوامل مهمی که بر عمر پرینتر موثر است، شارژ مناسب و اصولی کارتریج است.شارژهای غیراصولی و غیراستاندارد منجر به آسیب دیدن دستگاه و درنهایت تعمیرات می شود.لذا تلاش کنید شارژ کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی را از نمایندگی معتبر محصولات اچ پی دریافت نمایید.

 

 

شارژ کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی

 

 

شاید بتوانید شارژ کارتریج با هزینه پایین تری را از فروشگاهی غیربرند تهیه کنید.اما ریسک این کار بالاست و قطعا در آینده ای نزدیک دستگاه شما آسیب خواهد دید.نمایندگی اچ پی، کارتریج ها را با تست موردتایید برای مشتریان خود ارسال می کند.مزیت شارژ توسط نمایندگی اچ پی این است که از قطعات اصلی استفاده می کند و دارای کیفیت اورجینال است.

گارانتی کارتریج های جوهری و لیزری

تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی محصولات اچ پی در تهران، شامل گارانتی می شود. کارتریج و خدمات پس از فروش آن نیز از این قاعده مستثنی نیست.خرید و شارژ کارتریجهای اچ پی در نمایندگی محصولات اچ پی همراه با گارانتی ارائه می گردد.

لازم به ذکر است برای کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی، گارانتی ارائه شده شامل قطعات غیرمصرفی است.در کارتریج ها، تونرها جزو اقطعات اصلی هستند.بنابراین تعویض تونر معمولا شامل گارانتی نمی شود.

#

Top reviews All reviews