گارانتی کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی HP

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (2 امتیاز)
About this item
کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی، با بهترین کیفیت چاپ و بالا بردن عمر پرینتر، گزینه بسیار مناسبی برای شما عزیزان هستند.می توانید این کارتریج های اورجینال را از نمایندگی اچ پی تهیه نمایید یا برای مشاوره درمورد کارتریج های اچ پی تماس بگیرید. کارتریج های جوهری و لیزری همانگونه که می دانید، کارتریجهای جوهری برای پرینترهای جوهری استفاده می شوند و کارتریجهای لیزری در پرینترهای لیزری قرار می گیرند.در کارتریج لیزری، از نوعی ماده جامد پودری شکل برای ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی، با بهترین کیفیت چاپ و بالا بردن عمر پرینتر، گزینه بسیار مناسبی برای شما عزیزان هستند.می توانید این کارتریج های اورجینال را از نمایندگی اچ پی تهیه نمایید یا برای مشاوره درمورد کارتریج های اچ پی تماس بگیرید.

کارتریج های جوهری و لیزری

همانگونه که می دانید، کارتریجهای جوهری برای پرینترهای جوهری استفاده می شوند و کارتریجهای لیزری در پرینترهای لیزری قرار می گیرند.در کارتریج لیزری، از نوعی ماده جامد پودری شکل برای چاپ استفاده می شود.در کارتریج های جوهری از جوهر به شکل مایع استفاده می شود. لازم به ذکر است که عمر کارتریجهای لیزری بیشتر از جوهری است.و البته رطوبت و دما نیز باعث صدمه و خرابی کارتریج لیزری می شود. همچنین کارتریج لیزری ظرفیت بالاتری نسبت به جوهری دارد.

 

 

کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی

نمایندگی کارتریج های اچ پی

نمایندگی اصلی اچ پی در تهران، در میان محصولات شرکت اچ پی، خدمات فروش و تعمیرات را برای کارتریج های این برند نیز ارائه می نماید.انواع مدل های پرینترها و کارتریج های اچ پی در این نمایندگی به فروش می رسد.کارتریج های اصلی اچ پی دارای عملکرد عالی و قابل اعتماد هستند و بهترین چاپ با بالاترین کیفیت را برای شما به ارمغان می آورند.

علاوه بر فروش کارتریج های اچ پی، خدمات پس از فروش نیز توسط نمایندگی اصلی اچ پی در تهران انجام می شود.به منظور تعمیرات و شارژ کارتریج های اچ پی خود، می توانید از نمایندگی اچ پی مشاوره دریافت کنید.کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی به مشکلات و راهنمایی در زمینه مشکل شما هستند.

شارژ کارتریج در پرینترهای اچ پی

یکی از عوامل مهمی که بر عمر پرینتر موثر است، شارژ مناسب و اصولی کارتریج است.شارژهای غیراصولی و غیراستاندارد منجر به آسیب دیدن دستگاه و درنهایت تعمیرات می شود.لذا تلاش کنید شارژ کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی را از نمایندگی معتبر محصولات اچ پی دریافت نمایید.

 

 

شارژ کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی

 

 

شاید بتوانید شارژ کارتریج با هزینه پایین تری را از فروشگاهی غیربرند تهیه کنید.اما ریسک این کار بالاست و قطعا در آینده ای نزدیک دستگاه شما آسیب خواهد دید.نمایندگی اچ پی، کارتریج ها را با تست موردتایید برای مشتریان خود ارسال می کند.مزیت شارژ توسط نمایندگی اچ پی این است که از قطعات اصلی استفاده می کند و دارای کیفیت اورجینال است.

گارانتی کارتریج های جوهری و لیزری

تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی محصولات اچ پی در تهران، شامل گارانتی می شود. کارتریج و خدمات پس از فروش آن نیز از این قاعده مستثنی نیست.خرید و شارژ کارتریجهای اچ پی در نمایندگی محصولات اچ پی همراه با گارانتی ارائه می گردد.

لازم به ذکر است برای کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی، گارانتی ارائه شده شامل قطعات غیرمصرفی است.در کارتریج ها، تونرها جزو اقطعات اصلی هستند.بنابراین تعویض تونر معمولا شامل گارانتی نمی شود.

#

Top reviews All reviews
14 thoughts on "گارانتی کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی HP"
ارسال شده در اردیبهشت 30, 1399 10:44 ق.ظ

[…] کارتریج های اصل اچ پی، هم لیزری و هم جوهرافشان، یک برچسب امنیتی بر روی بسته […]

ارسال شده در بهمن 11, 1399 3:58 ب.ظ

[…] 5:45 از سوراخ هوا در بالای آن محفظه کیف ، متاسفم که برای کارتریج های XL HP احساس راحتی می کنید تزریق جوهر به داخل این با یک کاسه […]

ارسال شده در بهمن 19, 1399 12:29 ب.ظ

[…] کارتریج آیا اگر لیزر ایه درامر خودشه یا اگر دستگاه هم جوهر افشان هست در واقع این دستگاه رو چه جوری باید ما قبلش انتخاب […]

ارسال شده در فروردین 30, 1401 1:15 ب.ظ

[…] های شما می شوند ، خصوصاً با کیفیت بالای چاپگر ، کیفیت جوهر HP و البته شارژ مجدد کارتریج تونر که بسیار ارزان است. […]

ارسال شده در اردیبهشت 4, 1401 9:18 ب.ظ

[…] پرینترهای اچ پی / تعمیر و شارژ کارتریجهای HP / تامین و توزیع مواد مصرفی اچ پی / سرویس دوره ای و […]

ارسال شده در اردیبهشت 5, 1401 4:05 ب.ظ

[…] نمایندگی HP / تعمیرات سیار HP / تعمیرکار سیار اچ پی / تعمیرات اچ پی در محل مشتریان / […]

ارسال شده در اردیبهشت 15, 1401 3:14 ب.ظ

[…] داخل جعبه: 1 کارتریج جوهر پربازده مشکی HP 932XL جدید (CN053AN) در نسخه میل […]

ارسال شده در اردیبهشت 20, 1401 5:54 ب.ظ

[…] اینصورت پرینتر به حالت آماده به کار در نمیآید. غالبا کارتریجهای لیزری قابل شارژ […]

ارسال شده در مرداد 1, 1401 12:58 ب.ظ

[…] شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با گارانتی کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی HP با کارشناسان امور مشتریان اچ پی همراه […]

ارسال شده در مرداد 5, 1401 4:56 ب.ظ

[…] شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی وارد لینک قرار گرفته […]

ارسال شده در مرداد 29, 1401 1:31 ب.ظ

[…] استفاده می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با گارانتی کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی با ما همراه […]

ارسال شده در شهریور 6, 1401 5:00 ب.ظ

[…] اصلی و مصرفی این دستگاه را بررسی خواهیم نمود . با ما در نمایندگی کارتریج های جوهری HP همراه […]

ارسال شده در دی 12, 1401 12:32 ب.ظ

[…] پس از فروش در ارتباط باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با گارانتی کارتریج های جوهری با ما همراه […]

ارسال شده در دی 20, 1401 3:52 ب.ظ

[…] شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با گارانتی کارتریج های جوهرافشان وارد لینک قرار گرفته شده […]