کدام چهارکاره رنگی اچ پی مقرون به صرفه است hp 177 fw

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید
About this item
در این مقاله، به بررسی چهارکاره رنگی. اچ پی با مدل hp 177 fw می پردازیم. همانگونه که می دانید.، پرینترهای لیزری با استفاده از لیزر.، قادرند متون و تصاویر و اسناد را به چاپ می رسانند. در این پرینترها. به جای جوهر از تونر یا پودر رنگی استفاده می شود. این پرینترها در دو نوع لیزری تک کاره و چندکاره تولید و عرضه می شوند. پرینترهای چندکاره علاوه بر پرینت،. وظایفی دیگر مانند کپی، فکس و اسکن را نیز انجام می دهند. به همین چندکاره ها از لحاظ هزینه خرید و اشغال فضای موردنیاز، مقرون به صرفه تر هستند. پرینتر hp 177 fw درمیان یکی از ارزان ترین پرینترها قرار گرفته است. بررسی چهارکاره رنگی اچ پی hp 177 fw دارای سینی کاغذ 150 برگ است. فاقد امکان ارتقای ظرفیت کاغذ است. دارای قابلیت چاپ دورو نیست. دارای ابعاد 18*482.6*330.2 میلی متر و وزن 15.8 کیلوگرم است. تکنولوژی چاپ لیزری دارد. سایز کاغذ قابل چاپ A4 را داراست. قابلیت تغذی خودکار ADF را دارد و ظرفیت ADF برابر با 35 برگ است. این چهارکاره رنگی اچ پی، حافظه فکس 500 برگ را داراست. پورت Ethernet و پورت USB 2.0 در آن تعبیه شده است. دارای صفحه نمایش 3 اینچی رنگی و لمسی است. شبکه وای فای بی سیم دارد. دارایCD نصب و راه اندازی و کابل USB است.                 سرعت و کیفیت چاپ سرعت پرینت این چندکاره اچ پی .در حالت سیاه و سفید تا 17 برگ در دقیقه .و در حالت رنگی تا 4 برگ در دقیقه را چاپ می کند. اولین ...
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

در این مقاله، به بررسی چهارکاره رنگی. اچ پی با مدل hp 177 fw می پردازیم. همانگونه که می دانید.، پرینترهای لیزری با استفاده از لیزر.، قادرند متون و تصاویر و اسناد را به چاپ می رسانند. در این پرینترها. به جای جوهر از تونر یا پودر رنگی استفاده می شود. این پرینترها در دو نوع لیزری تک کاره و چندکاره تولید و عرضه می شوند.

پرینترهای چندکاره علاوه بر پرینت،. وظایفی دیگر مانند کپی، فکس و اسکن را نیز انجام می دهند. به همین چندکاره ها از لحاظ هزینه خرید و اشغال فضای موردنیاز، مقرون به صرفه تر هستند. پرینتر hp 177 fw درمیان یکی از ارزان ترین پرینترها قرار گرفته است.

بررسی چهارکاره رنگی اچ پی hp 177 fw

 

 

 

 

 

 

 

 

سرعت و کیفیت چاپ

کارتریج مصرفی چهارکاره رنگی اچ پی hp 177 fw

از تونر کارتریج رنگی اصلی مدل HP 130A با رنگ های مشکی، آبی، قرمز و زرد استفاده می کند.

کارتریج چهارکاره رنگی اچ پی

کارتریج چهارکاره رنگی اچ پی با مدل 130A

کارتریج مشکلی با قابلیت چاپ تا 1300 برگ است.

سایر رنگ ها قابلیت چاپ تا 1000 برگ را دارد.

نوع کاربری

پرینترهای چهارکاره لیزری قابلیت چاپ تعداد. صفحات زیادی وجود ندارد.. از این مدل نمی توان برای .چاپ مطاب حرفه ای و انتشاراتی استفاده کرد. این پرینترها فشار زیادی را نمی توانند تحمل کنند. بنابراین برای کاربری های خانگی و همچنین کاربری ادارات کوچک با حجم کاری اندک مناسب هستند.

نمایندگی اچ پی

این مدل نسبت به مدل های هم رده خود مقرون به صرفه تر است. در پرینترهای لیزری معمولا هزینه چاپ نسبت به پرینترهای جوهرافشان کمتر است. اما این مدل دارای هزینه چاپ اندکی بالاتر از سایر مدل ها است. زیرا قیمت تونر برای این مدل کمی گران قیمت است.

مصرف کنندگان عزیز بهتر است قبل از خرید یک چهارکاره رنگی اچ پی به نیاز و توقعات خود از دستگاه دقت کنند. بهتر است قبل از خرید دستگاه موردنیاز خود، از نمایندگی اچ پی مشاوره دریافت نمایید.

#

Top reviews
ارسال شده در اردیبهشت 7, 1401 12:08 ب.ظ

[…] از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction جوهرافشان اچ پی عبارتند […]

ارسال شده در مرداد 18, 1401 1:19 ب.ظ

[…] همچنین شما می توانید جهت کسب آگاهی بیشتر در ارتباط با multifunction HP 426FDW وارد لینک قرار گرفته شود. | نمایندگی […]

ارسال شده در آذر 13, 1401 12:06 ب.ظ

[…] پیشنهاد می شود تا در صورت مشاهده ی هر گونه آسیب در فیدر multifunction HP 426FDW به نمایندگان معتبر اچ پی در سطح شهر جهت تعمیر دستگاه […]

Question? Get fast answers from reviewers
Need customer service? Click here