کدام چهارکاره رنگی اچ پی مقرون به صرفه است hp 177 fw

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید
About this item
در این مقاله، به بررسی چهارکاره رنگی. اچ پی با مدل hp 177 fw می پردازیم. همانگونه که می دانید.، پرینترهای لیزری با استفاده از لیزر.، قادرند متون و تصاویر و اسناد را به چاپ می رسانند. در این پرینترها. به جای جوهر از تونر یا پودر رنگی استفاده می شود. این پرینترها در دو نوع لیزری تک کاره و چندکاره تولید و عرضه می شوند. پرینترهای چندکاره علاوه بر پرینت،. وظایفی دیگر مانند کپی، فکس و اسکن را ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

در این مقاله، به بررسی چهارکاره رنگی. اچ پی با مدل hp 177 fw می پردازیم. همانگونه که می دانید.، پرینترهای لیزری با استفاده از لیزر.، قادرند متون و تصاویر و اسناد را به چاپ می رسانند. در این پرینترها. به جای جوهر از تونر یا پودر رنگی استفاده می شود. این پرینترها در دو نوع لیزری تک کاره و چندکاره تولید و عرضه می شوند.

پرینترهای چندکاره علاوه بر پرینت،. وظایفی دیگر مانند کپی، فکس و اسکن را نیز انجام می دهند. به همین چندکاره ها از لحاظ هزینه خرید و اشغال فضای موردنیاز، مقرون به صرفه تر هستند. پرینتر hp 177 fw درمیان یکی از ارزان ترین پرینترها قرار گرفته است.

بررسی چهارکاره رنگی اچ پی hp 177 fw

 

 

 

 

 

 

 

 

سرعت و کیفیت چاپ

کارتریج مصرفی چهارکاره رنگی اچ پی hp 177 fw

از تونر کارتریج رنگی اصلی مدل HP 130A با رنگ های مشکی، آبی، قرمز و زرد استفاده می کند.

کارتریج چهارکاره رنگی اچ پی

کارتریج چهارکاره رنگی اچ پی با مدل 130A

کارتریج مشکلی با قابلیت چاپ تا 1300 برگ است.

سایر رنگ ها قابلیت چاپ تا 1000 برگ را دارد.

نوع کاربری

پرینترهای چهارکاره لیزری قابلیت چاپ تعداد. صفحات زیادی وجود ندارد.. از این مدل نمی توان برای .چاپ مطاب حرفه ای و انتشاراتی استفاده کرد. این پرینترها فشار زیادی را نمی توانند تحمل کنند. بنابراین برای کاربری های خانگی و همچنین کاربری ادارات کوچک با حجم کاری اندک مناسب هستند.

نمایندگی اچ پی

این مدل نسبت به مدل های هم رده خود مقرون به صرفه تر است. در پرینترهای لیزری معمولا هزینه چاپ نسبت به پرینترهای جوهرافشان کمتر است. اما این مدل دارای هزینه چاپ اندکی بالاتر از سایر مدل ها است. زیرا قیمت تونر برای این مدل کمی گران قیمت است.

مصرف کنندگان عزیز بهتر است قبل از خرید یک چهارکاره رنگی اچ پی به نیاز و توقعات خود از دستگاه دقت کنند. بهتر است قبل از خرید دستگاه موردنیاز خود، از نمایندگی اچ پی مشاوره دریافت نمایید.

#

Top reviews All reviews
Account Type
اداری
Printing technology
لیزری رنگی
Cartridge and number of prints
کارتریج 130A| توان چاپ 1000 برگ
Print speed
16 برگ در دقیقه
Monthly work capacity
20000 برگ در ماه