چندکاره های اچ پی را بهتر بشناسیم HP 130 nw

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید
About this item
چندکاره های اچ پی مدل HP 130 nw، از نوع لیزری هستند و علاوه بر دارا بودن قابلیت پرینت، قابلیت انجام عملیات اسکن و کپی را نیز دارا هستند. برای خرید این محصول می توانید به نمایندگی فروش محصولات اچ پی مراجعه کرده و از خدمات فروش و پس از فروش بهره مند شوید.     [aparat id='PcSiA']     مشخصات چندکاره های اچ پی HP 130 nw این پرینتر لیزری، بعنوان یکی از چندکاره های اچ پی، فضای زیادی را اشغال نمی کند و ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

چندکاره های اچ پی مدل HP 130 nw، از نوع لیزری هستند و علاوه بر دارا بودن قابلیت پرینت، قابلیت انجام عملیات اسکن و کپی را نیز دارا هستند. برای خرید این محصول می توانید به نمایندگی فروش محصولات اچ پی مراجعه کرده و از خدمات فروش و پس از فروش بهره مند شوید.

 

 

 

 

مشخصات چندکاره های اچ پی HP 130 nw

این پرینتر لیزری، بعنوان یکی از چندکاره های اچ پی، فضای زیادی را اشغال نمی کند و دارای ابعاد231 × 288 × 398  میلی‌متر است. سایر مشخصات طراحی آن عبارتند از:

مشخصات چاپ

کارتریج و مواد مصرفی چندکاره های اچ پی HP 130 nw

پرینتر چندکاره اچ پی 130 nw از ۱ عدد کارتریج با مدل 17a با کارکرد 1600 برگ استفاده می کند. به دلیل پایین بودن قیمت کارتریج و مواد مصرفی این پرینتر، در میان چاپگرهای پر فروش بازار قرار دارد. 

 

 

 

کارتریج 17a مناسب برای چندکاره های اچ پی HP 130 nw

کارتریج 17a مناسب برای چندکاره های اچ پی HP 130 nw

نوع کاربری

این محصول برای مصارف خانگی و اداری با حجم کاری متوسط و سبک مناسب است. همچنین این مدل، گزینه بسیار مناسبی برای ادارات و مکان هایی که علاوه بر پرینتر، نیاز به اسکنر و کپی نیز دارند. برای چاپ اسناد روزمره و مصارف اداری مناسب است.

می توانید به کمک این پرینتر، جزئیات چاپ را به خوبی در یک فایل دیجیتالی ذخیره کرده و به کاربر ارائه نمایید. علاوه براین،  تنوع اتصالات تعبیه شده در آن، امکان اشتراک گذاری این دستگاه را براحتی فراهم کرده است.

نمایندگی پرینترهای اچ پی

چندکاره های اچ پی 130 nw بعنوان یکی از بهترین پرینترهای لیزری تک رنگ و در گروه مدل های ارزان قیمت پرینترهای چندکاره قرار گرفته است.

برای خرید این پرینتر اورجینال می توانید به نمایندگی اچ پی مراجعه نمایید و از همکاران ما مشاوره دریافت کنید. با خرید این دستگاه اچ پی از نمایندگی، از خدمات پس از فروش و گارانتی کالا بهره مند می شوید.

همچنین میتوانید به لینکهای زیر سر بزنید :

sharp-co.ir  

calculator-office.ir

hp-cartridge.ir

 

#

Top reviews All reviews
2 thoughts on "چندکاره های اچ پی را بهتر بشناسیم HP 130 nw"
ارسال شده در تیر 2, 1399 11:30 ق.ظ

[…] پرینتر مدل M130nw: پرینتر لیزری ۳ کاره با قابلیت های پرینت، اسکن و کپی است. […]

ارسال شده در مرداد 8, 1399 2:38 ب.ظ

[…] در مدل های مختلف ازجمله مدل M477fdw که قابل استفاده در پرینترهای چندکاره لیزری است، نکات مهمی وجود دارد که باید به آنها دقت […]

Account Type
اداری
Printing technology
لیزری مشکی
Cartridge and number of prints
کارتریج 17A | تعداد چاپ 1500 برگ
Print speed
23 برگ در دقیقه
Monthly work capacity
10000 برگ