پرینتر HP 181 | چاپگر لیزری رنگی HP laserjet 181

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (1 امتیاز)
About this item
پرینتر HP 181 | چاپگر لیزری رنگی HP laserjet 181 . امروز تصمیم گرفتیم تا در رابطه با چاپگر های لیزری رنگی اچ پی سری 181  پر فروش و پر طرفدار اچ پی می باشد. این سری از دستگها به عنوان چاپگرهای اداری و سازمانی اچ پی به حساب می آیند. البته بسیاری از افراد از روی کیفیت و سرعت بالای این چاپگر ها نیز . از 181  در مصارف خانگی استفاده می شود. شما نیز می توانید ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

پرینتر HP 181 | چاپگر لیزری رنگی HP laserjet 181 . امروز تصمیم گرفتیم تا در رابطه با چاپگر های لیزری رنگی اچ پی سری 181  پر فروش و پر طرفدار اچ پی می باشد. این سری از دستگها به عنوان چاپگرهای اداری و سازمانی اچ پی به حساب می آیند. البته بسیاری از افراد از روی کیفیت و سرعت بالای این چاپگر ها نیز . از 181  در مصارف خانگی استفاده می شود. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی تماس حاصل فرمایید.

 

 

پرینتر HP 181

در این پست تصمیم گرفتیم تا در رابطه با مشخصات فنی و سایر ملزومات در رابطه با چاپگر های رنگی اچ پی HP  181 کمی بحث و گفت و گو کنیم. در نظر داشته باشید که چاپگر های لیزری رنگی اچ پی 181 از سری چاپگر های لیزری رنگی چهار کاره ی اچ پی می باشد. همچنین در نظر داشته باشید که این سری از چاپگر ها لیزری اچ پی قادر به انجام پرینت ، کپی ، اسکن و فکس می باشد.

 

پرینتر HP 181

پرینتر HP 181

 

آشنایی با پرینتر لیزری HP M181 | پرینتر HP 181

شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در نمایندگ یرسمی فروش و خدمات پس از فروش در تلاش اند تا شما را در این راه یاری کنند. چاپگر های لیزری رنگی اچ پی 181 در سری های متفاوتی توسط شرکت اچ پی. طراحی و به بازار توزیع شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید. نرم افزار چاپگر اچ پی ، برای کسب اطلاعات بیشتر وارد کنید.

 

 

آشنایی با پرینتر لیزری HP M181 | پرینتر HP 181

پرینتر HP 181

 

اچ پی هموراه در تلاش است تا بتواند رضایت مشتریان خود  را در تمامی راه تولید و عرضه ی کالا جلب نماید. شما نیز می توانید از طریق وب سایت رسمی اچ پی . تمامی محصولات را زیر نظر داشه باشید.  همچنین از طریق شماره تماس 89392 می توانید تمامی امورات مربوط به کمپانی اچ پی الخصوص. چاپگر های لیزری را از نمایندگی رسمی دریافت نمایید. کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی در تلاش اند تا بتوانند در این راه یاری رسان شما باشند.

 

 

مشخصات چاپگر لیزری رنگی اچ پی HP 181

همانطور که ذکر شد . چاپگر لیزری چهار کاره ی ما امروز 181 می باشد. از همین رو باید در رابطه با قابلیت های فکس ، کپی ، پرینت و اسکن این دستگاه بحث و گفت و گو کنیم.  یکی از اصلی ترین مشخصه های چاپگر ۱۸۱ امروز ما همین قابلیت ۴ کاره بودن آن است. اگر شما از سری افرادی باشید که در عملیات‌های چاپ اسناد دستی بر کار دارید. پس حتماً با قابلیت های پرینترهای لیزری رنگی اچ پی آشنا است.

 

اثر رو به شما پیشنهاد می شود که در ادامه با ما همراه باشید تا از طریق نقد و بررسی هایی که با همدیگر می گیریم. نتیجه قابل قبولی را از دستگاه لیزری رنگی hp ۱۸۱ استخراج کنیم.  از اونجایی که توضیح داده شد. چاپگر لیزری رنگی اچ پی ۱۸۱ در دست پرینترهای لیزری قرار گرفتند. مورد استفاده ادارات و سازمان ها تعبیه شده‌اند.  کیفیت ساخت بدنه ۱۸۱ hd به طور خاصی از پلاستیک با کیفیت و با دوام توسط شرکت اچ‌پی طراحی و تهیه شده است. پس می توانیم این درجه از کیفیت را در گرید A قرار دهیم و نگرانی در رابطه با جنس این دستگاه نداشته باشیم. چگونه می توانیم عملیات نصب پرینتر HP در ویندوز انجام دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما همراه شوید.

 

در نظر داشته باشید که شما به عنوان یک خریدار چه فاکتورهایی هنگام خرید یک چاپگر لیزری رنگی اچ پی خواهید داشت. مادر نمایندگی رسمی می تواند شما را از این بخش راهنمایی کنید اما چگونه ؟ اگر شما به عنوان خریدار قصد خرید یک دستگاه لیزری رنگی را دارید. بهتر از ابتدا اولویتهای این تعداد چاپ، کیفیت دستگاه و خروجی اسناد و سایر روش هایی از این قبیل را رعایت فرمایید.

 

مشخصات چاپگر لیزری رنگی اچ پی HP 181

 

مقایسه پرینتر لیزری رنگی 181 اچ پی با سایر برند ها

پرینتر لیزری رنگی اچ پی ۱۸۱ توسط اچ پی به عنوان یک دستگاه سازمانی معرفی شده است. از همین رو کیفیت و سرعت مطلوبه دستگاه اداری را دارد.  دومین الگویی که باید به آن بپردازیم کارتریج چاپگر لیزری می باشد. توجه داشته باشید که کارتریج ها در چاپگر لیزری و سایر دستگاه ها. حرف اول را می‌زنند. پس توجه داشته باشید که کارتریج شما از سرعت، کیفیت و قابلیت شارژ مجدد بهره‌مند باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با مشخصات فنی چاپگر ۱۸۱ اچ پی بیشتر آشنا شویم.

 

چاپگر لیزری رنگی ۱۸۱ امروز اما در ابعاد 292*385*430 می باشد. این ابعاد برای اندازه یک دستگاه لیزری اداری و سازمانی می تواند به عنوان یک فیلتر جمع و جور تلقی شود. توجه داشته باشید که HP LaserJet 181 یک دستگاه چهار کاره در دنیای چاپ به حساب می‌آید. این سری از پرینترهای اچ پی قابلیت استفاده از سایز کاغذ هایی چون A4 – A5 – A6 – B5 و … را دارند. یکی از اصلی ترین موارد به ظرفیت سینی کاغذ این دستگاه ها مربوط می شود. 181 اچ پی قابلیت نگهداری ۱۵۰ برگ در سینه کاغذی خود و ۳۵ برگ در سینی ADF خود دارد.

 

مقایسه پرینتر لیزری رنگی 181 اچ پی با سایر برند ها 

پرینتر HP 181

 

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP M181

کیفیت چاپگر این دستگاه DPI 600*600 توسط کمپانی اچ پی محاسبه شده است. همچنین قابلیت توان کار به صورت ماهانه تا ۴۰ هزار برگه A4 عددی است که این پرینتر به صورت پیش فرض قابلیت چاپ آن را دارد. در این پست سعی کردیم تا نگاهی مختصر و مفید به چاپگر لیزری رنگی اچ پی ۱۸۱ بیاندازیم. شما نیز می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نوع عملکرد ،کیفیت، سرعت و سایر قابلیت های این دستگاه با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی تماس حاصل فرمایید. ما مفتخریم تا در این راه یاری رسان شما باشیم.

 

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP M181

 

همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارتریج این سری از چاپگر های لیزری رنگی اداری اچ پی. به نام HP laserjet 181 با کارشناسان ما در بخش فروش کارتریج اچ پی تماس حاصل فرمایید. کارشناسان بخش کارتریج اچ پی در ادامه شما را راهنمایی خواهند کرد.

#

Top reviews All reviews
Account Type
اداری - سازمانی
Printing technology
لیزری رنگی
Cartridge and number of prints
کارتریج 205A | توان چاپ 1100 برگ
Print speed
16 برگ در دقیقه
Monthly work capacity
33000 برگ