شرکت اچ پی آبا hpaba.com، بعنوان نمایندگی شرکت HP در ایران در حوزه IT آغاز به کار نموده است.این شرکت بصورت خصوصی مشغول به کار است و مجوز خود را از شورای عالی انفورماتیک دریافت نموده است.قدیمی ترین نمایندگی شرکت اچ پی فعال در ایران، شرکت اچ پی آبا است.شرکت hpaba. دارای کادری متخصص و با تجربه بوده و بهترین تجهیزات در حوزه فناوری اطلاعات را ارائه می دهد.از جمله مهمترین ویژگی این شرکت،. ارائه قطعات و تجهیزات اورجینال برند اچ پی. مطابق با استانداردهای جهانی است.این نمایندگی شرکت اچ پی، قطعات و تجهیزات اورجینال را از شرکت اصلی تهیه می کند.بعنوان مثال شارژ کارتریج. قطعا با مواد و. قطعات برند این شرکت تهیه می شود.صداقت همواره در خدمات رسانی به مشتریان عزیز در این شرکت رعایت می شود.

 

 

نمایندگی شرکت اچ پی

محصولات در نمایندگی شرکت اچ پی

تمامی محصولات برند اصلی اچ پی در شرکت اچ پی آبا به فروش می رسد.این محصولات از جمله لپ تاپ، پرینتر، اسکنر، پلاتر و سایر قطعات این دستگاه ها به طور مستقیم توسط این. نمایندگی به دست مشتریان عزیز می رسد.به منظور مشاهده دقیق محصولات اچ پی ارائه شده در نمایندگی شرکت اچ پی، می توانید به آدرس سایت شرکت اچ پی آبا یعنی hpaba.com مراجعه کنید.در این سایت، لیست محصولات به همراه مشخصات دقیق و قیمت هر محصول درج شده است.برای اطلاع دقیق تر نیز می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 021-89392. با کارشناسان این نمایندگی در ارتباط باشید.

گارانتی محصولات  HP

شرکت hpaba. دارای کادری متخصص و با تجربه بوده و بهترین تجهیزات در حوزه فناوری اطلاعات را ارائه می دهد.از جمله مهمترین ویژگی این شرکت،. ارائه قطعات و تجهیزات اورجینال برند اچ پی مطابق با استانداردهای جهانی است.این نمایندگی شرکت اچ پی، قطعات و تجهیزات اورجینال را از شرکت اصلی تهیه می کند.بعنوان مثال شارژ کارتریج قطعا با مواد و. قطعات برند این شرکت تهیه می شود.صداقت همواره در خدمات رسانی به مشتریان عزیز در این شرکت رعایت می شود.

مدیران  شرکت اچ پی آبا، با تکیه بر دانش ICT. و رشد روز افزون آن در حوزه فن آوری اطلاعات همواره میکوشند تا. دریچه هایتازه ای را بسوی مشتری مداری و تامین نیاز کاربران گشوده و هم گام با علم روز ماشین های اداری و رایانه. پیشرو باشند.همچنین درصورت وجود عیب یا خرابی در دستگاه خریداری شده از نمایندگی توسط مشتری اقدامات لازم صورت می گیرد.این اقدامات برطبق گارانتی ارائه شده و با هماهنگی مشتری با. نمایندگی انجام می شود.گارانتی اچ پی. در سه دسته حالت ارائه می شود:تعویض محصولات اچ پی، تعمیر محصولات اچ پی و خدمات پس از فروش یا وارانتی محصولات اچ پی.برچسب گارانتی بر روی تمامی دستگاه های این نمایندگی ضمیمه شده است.

 

 

گارانتی محصولات در نمایندگی شرکت اچ پی

 

 

گارانتی بدین صورت است که 12. ماه تعویض قطعات پس از صدور فاکتور را بری مشتری فراهم می سازد.همچنین، پس از پایان مدت گارانتی 12. ماه، مشتری از ۶ ماه تعمیز قطعات بهره مند می گردد.برای تمام دستگاه های تعمیر شده و خارج از گارانتی، ضمانت 1. ماهه توسط نمایندگی شرکت HP به مشتریان ارائه می گردد.

خدمات پس از فروش 

تعمیرات تجهیزات شرکت اچ پی ازجمله لپ تاپ، پرینتر و غیره در نمایندگی HP. پذیرفته می شود.این خدمات توسط متخصصین آموزش دیده در آموزشگاه اچ پی آبا و. کسب مدارک لازم در نمایندگی شرکت HP. انجام می گردد.برطبق تجربه در تعمیرات، اغلب مشکلات و آسیب ها در دستگاه های معیوب به دلیل استفاده از قطعات غیر اورجینالی است که سایر مراکز مسبب این مساله بوده اند.hpaba،. فضای آموزشی مناسبی را برای همکاران به منظور بهبود در طول نصب و استفاده، فراهم ساخته است.

در این نمایندگی، آخرین روش های روز دنیا و امکانات جدید برای تعمیر و عیب یابی دستگاه ها استفاده می گردد.نمایندگی شرکت HP. دارای مجموعه ای قدرتمند و کارآزموده به منظور پشتیبانی و تعمیر دستگاه های این برند است.تجهیزات مختلف اچ پی در مرکز خدمات پس از فروش این شرکت در اسرع وقت تعمیر می شوند.امکان دسترسی سریع به منظور پیگیری روند تعمیرات به صورت آنلاین در سایت hpaba.com. وجود دارد.علاوه براین می توانید با برقراری تماس تلفنی نیز از روند تعمیرات دستگاه خود مطلع شوید.