معرفی نسل جدید اسکنرهای اداری اچ پی 4500

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید
About this item
بدون شک، یکی از برندهای معتبر برای خرید اسکنر، برند اچ پی است. شرکت اچ پی، با تنوع تجهیزات خود بعنوان یکی از برندهای معتبر و مورداطمینان بسیاری از کسب و کارها و افراد در سرتاسر جهان است. در این مقاله تمرکز ما بر نسل جدید اسکنرهای اداری اچ پی است. به همین منظور، یکی از مدل های جدید اسکنر اچ پی یعنی مدل fn1 4500 را انتخاب کرده و به بررسی آن می پردازیم. مشخصات کلی نسل جدید ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

بدون شک، یکی از برندهای معتبر برای خرید اسکنر، برند اچ پی است. شرکت اچ پی، با تنوع تجهیزات خود بعنوان یکی از برندهای معتبر و مورداطمینان بسیاری از کسب و کارها و افراد در سرتاسر جهان است. در این مقاله تمرکز ما بر نسل جدید اسکنرهای اداری اچ پی است. به همین منظور، یکی از مدل های جدید اسکنر اچ پی یعنی مدل fn1 4500 را انتخاب کرده و به بررسی آن می پردازیم.

مشخصات کلی نسل جدید اسکنرهای اداری اچ پی

این اسکنر با بهره گیری از فناوری روز دنیا به بازار عرضه شده است. به همین دلیل، بعنوان یکی از بهترین گزینه برای کاربری و مصارف سازمانی و اداری به شمار می رود. مشخصات ظاهری و کلی نسل جدید اسکنرهای اداری اچ پی مدل fn1 4500 عبارتند از:

نسل جدید اسکنرهای اداری اچ پی

نسل جدید اسکنرهای اداری اچ پی_ معرفی و بررسی قابلیت ها

مشخصات فنی fn1 4500

مشخصات فنی نسل جدید اسکنرهای اداری اچ پی fn1 4500 عبارتند از:

نقاط قوت نسل جدید اسکنرهای اداری اچ پی

ازجمله مزایای این اسکنر جدید اچ پی fn1 4500 می توان موارد زیر را ذکر کرد:

نمایندگی اچ پی

این اسکنر قدرتمند باتوجه به ویژگی های خود، بسیار مقرون به صرفه است. مدل های هم رده این اسکنر، قیمت های بالاتری دارند. این دستگاه برای ادارات و سازمان ها بسیار مناسب است. طراحی بسیار زیبا، سبک بودن، قابل حمل و جمع و جور بودن، از سایر مزایای این اسکنر هستند. به کمک این محصول، براحتی و بسرعت، اطلاعات دیجیتالی خود را اسکن نمایید.

به منظور استعلام قیمت نسل جدید اسکنرهای اداری اچ پی، مدل fn1 4500  و سایر مدل ها با نمایندگی اچ پی در تماس باشید. همچنین با مراجعه به سایت ما می توانید درمورد ویژگی های انواع تجهیزات اچ پی، اطلاعات لازم را بدست آورید.

#
#
Account Type
اداری
resolution
A4
Scan size
۶۰۰ × ۶۰۰ dpi
Communication port
USB 2.0
Other features
قابلیت تشخیص متن OCR

Top reviews All reviews