جوهر افشان تانک دار HP 515w | اسمارت پرینتر

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (1 امتیاز)
About this item
جوهر افشان تانک دار HP 515w | اسمارت پرینتر ، یکی از جذاب ترین جوهری های HP محبوب کاربرانی که اصرار به تانکدار کردن پرینترهای غیر تانکی داشتند.بالاخره اچ پی هم در برابر این تصمیم کاربران تسلیم شد.           پرینترهای تانکدار علی رقم اینکه سالیان سال از تولید جوهرافشان ها میگذشت اما اچ پی میل و رغبتی برای تولید پرینترهای تانکدار جوهری همچون رقبای تجاری خود نداشت. اما میل توصیف ناپذیر کاربران برای استفاده از جوهر لیتری HP را هم وارد ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

جوهر افشان تانک دار HP 515w | اسمارت پرینتر ، یکی از جذاب ترین جوهری های HP محبوب کاربرانی که اصرار به تانکدار کردن پرینترهای غیر تانکی داشتند.بالاخره اچ پی هم در برابر این تصمیم کاربران تسلیم شد.

 

 

جوهر افشان تانک دار HP 515w | اسمارت پرینتر

 

 

 

پرینترهای تانکدار

علی رقم اینکه سالیان سال از تولید جوهرافشان ها میگذشت اما اچ پی میل و رغبتی برای تولید پرینترهای تانکدار جوهری همچون رقبای تجاری خود نداشت. اما میل توصیف ناپذیر کاربران برای استفاده از جوهر لیتری HP را هم وارد این نوع سازوکار کرد.

البته با توجه به هزینه بالای کارتریج های جوهر افشان چنین اتفاقی الزامی بود. در جوهر افشان تانک دار HP 515w | اسمارت پرینتر چه جذابیت هایی برای انتخاب در میان دیگر مدل ها ازبرندهای دیگر وجود دارد؟

 

 

 

HP 515w properties 3 جوهر افشان تانک دار

 

 

ظرفیت بالای مخزن | جوهر افشان تانک دار HP 515w | اسمارت پرینتر

ظرفیت بالای مخزن جوهر با تعداد 6000 برگ برای مشکی و 8000 برگ برای رنگی آنهم برای یک پرینتر جوهرافشان ظاهرا فوق العاده است. مجهز بودن به سنسور خودکار جوهر و سرعت چاپ 5 برگ در دقیقه برای رنگی و 8 برگ در دقیقه برای مشکی جهت پردازش و تلفیق رنگ ها و دقت بالای خروجی چاپ و پردازش آن منطقی به نظر میرسد.

اتصال WIFI و بلوتوث LE ، مدیریت بهتر جوهر از طریق نمایشگر مخزن که به کاربر دائما جوهر باقی مانده در مخزن را نمایش میدهد هم از دیگر امکانات این جوهرافشان ارزان قیمت اما محبوب به شمار میرود.

البته این سرت برای سایزهای مختلف درورودی کاغذ متغیر است. در برخی سایزها سرعت حیرت آور و برای یک چاپگر جوهری بسیار عالی به نظر میرسد. در جدول زیر این موضوع را بررسی کنید.

 

 

سرعت جوهری تانکدار 515 W

 

 

 

HP 515w properties 2

 

 

 

 

برخی دیگر از قابلیت ها :

 

 

 

HP 515w properties

 

 

 

 

#

Top reviews All reviews
One thought on "جوهر افشان تانک دار HP 515w | اسمارت پرینتر"
ارسال شده در اردیبهشت 11, 1401 2:32 ب.ظ

[…] واقعا هوشمند هستند؟ | در HP 515W اشاره شد که قابلیت هایی همچون گوش دادن به صدای کاربر از […]