خط ویژه امور مشتریان
نمایندگی اچ پی – نمايندگی رسمی hp – نمايندگی مركزی اچ پی hp

اچ پی نوراستوپ در تقابل با photosmart

اچ پی نوراستوپ در تقابل با photosmart | می توانید از وظایف هوشمندی که قبلا تنظیم کرده اید استفاده کنید یا حتی مستقیماً آن پرونده را به طرز دلخواه ویرایش کنید. وقتی صحبت از چاپ با office jet pro می شود ماجرا بسیار ساده است ، اگر سند خاصی دارید که می خواهید ان را […]

اچ پی نوراستوپ در تقابل با photosmart |

می توانید از وظایف هوشمندی که قبلا تنظیم کرده اید استفاده کنید یا حتی مستقیماً آن پرونده را به طرز دلخواه ویرایش کنید. وقتی صحبت از چاپ با office jet pro می شود ماجرا بسیار ساده است ، اگر سند خاصی دارید که می خواهید ان را چاپ کنید ، کافی ست در برنامه هوشمند HP  روی چاپ کلیک کنید ، به شما گزینه هایی می دهد و شما قادرید به هر دلیلی که نیاز دارید ، اندازه چاپ را تغییر دهید ، سپس فقط کلید چاپ را فشار دهید .

 

اچ پی نوراستوپ

در زمانی که فرآیند چاپ ادامه دارد ، می خواهم به شما ایده ای بدهم . با استفاده از office jet pro می توانید تا 10 صفحه در دقیقه به صورت رنگی و تا 20 صفحه در دقیقه سیاه و سفید چاپ کنید. و نگاهی به این چاپ که رنگ های زیادی داشت ، بیندازید . از نتیجه راضی هستم و البته به غیر از از قرمز می تواند به رنگ آبی و هر رنگ دیگری که لازم دارید چاپ کند. همچنین با جوهر فوری HP ، هزینه ی تمام شده برای چاپ رنگی و سیاه و سفید یکسان است چون براساس تعداد صفحات چاپی محاسبه می شود.

 

اچ پی نوراستوپ در تقابل با photosmart

اچ پی نوراستوپ

 

همچنین می خواستم آزمایشی را اجرا کنم که یک سند رنگی را اسکن کرده و پس از اسکن آن را چاپ کنم ، اجرای این فرآیند بسیار سریعتر از تصور من بود و واقعا پس از چاپ ، نمی توانستم تفاوت بین فایل اصلی و اسکن را تشخیص دهم. سپس با چاپگرThe Never Stop Laser  همان پروسه را از طریق برنامه هوشمند HP انجام دادم اما اگر نمی خواهید از برنامه هوشمند استفاده کنید ، می توانید مستقیماً از روی دسک تاپ یا در صورت لزوم از لپ تاپ خود چاپ کنید

 

 

نوراستوپ در تقابل

ولی برنامه هوشمند HP گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که The Never Stop مشغول چاپ است باید اشاره کنم که این پرینتر تا 21 صفحه در دقیقه با کیفیت بالا چاپ می کند. به غیر از چند عملکرد متفاوت ، بیایید نگاهی به ویژگی های این دو چاپگر بیندازیم و بفهمیم کدام یک برای شما بهتر است. وقتی صحبت از چاپگر The Never Stop Laser می شود این دستگاه بر روی پس انداز نهایی کاربر متمرکز شده است .

 

چاپگر The Never Stop Laser

اچ پی نوراستوپ

 

 

اگر کسی هستید که صورت حساب های پیمانی ، فرم های دریافتی ، و به طور کلی کاغذ بازی های زیادی چاپ می کند ، این مدل مناسب شماست. با یک مخزن پر از تونر ، می توانید 5000 صفحه چاپ کنید و البته دارای کیت بارگیری مجدد تونر است که برای 2500 صفحه کافی ست و فقط 15.99 دلار هزینه دارد. در حالی که ، سایر کارتریج های تونر کلاسی 60 تا 70 دلار هستند. پس نه تنها به دلیل ارزان بودن کیت شارژ مجدد تونر ، باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود ، بلکه انجام آن نیز بسیار ساده است ، یک شکاف وجود دارد که می توانید کیت بارگیری تونر را در ان قرار بدهید و پرینتر اماده به کار است.

 

تقابل با photosmart

مهم تر از کاربردی بودن ، این برنامه به شما این امکان را می دهد که به طور همزمان چندین دستگاه به چاپگر متصل شوند تا بتوانید از هرجایی که می خواهید چاپ کنید مثل یک محیط اداری ، اگر یک کسب و کار کوچک دارید این مدل برای چاپ انواع مختلف فرم ها مناسب است. لازم نیست فقط اسکن های کپی شده را از تلفن یا رایانه خود چاپ کنید ، می توانید این کار را مستقیماً با دستگاه هم انجام دهید که چند امکان دارد مثل دکمه ها با یک صفحه نمایش در بالای ان ها . در مقام مقایسه وقتی صحبت از officejet pro  می شود .

 

 

اچ پی نوراستوپ

نوراستوپ در تقابل با photosmart

 

شرکت HP بر روی سهولت نصب و سهولت در استفاده به طور کلی متمرکز شده است و پس از آن اگر مشکلی پیش آمد مثلا اتصال قطع شد ، از قابلیت خود ترمیمی Wi-Fi برای تشخیص و حل مشکلات اتصال به طور خودکار برخوردار است. پس اگر درخانه کار می کنید و از پشتیبانی IT هم برخوردار نیستید ، این دستگاه می تواند به شما کمک کند. officejet pro دارای یک اتصال Wi-Fi فوق العاده بود. من هرگز مشکلی در قطع اتصال نداشته ام .

 

 

office jet pro HP

حتی وقتی تعداد رنگ ها زیاد است ، سریع چاپ می کند و باید بگویم کیفیت رنگ بسیار خوبی دارد، و نهایتاً در طولانی مدت صرفه جویی می کنید چون وقتی با رنگ بهتری چاپ می کنید ، دیگر مجبورنیستید مجددا چاپ کنید . درستهThe Never Stop Laser ! ، یک روش ساده برای پر کردن مجدد تونر دارد ، پس office jet pro چطور ؟ وقتی در مورد کارتریج های رنگی و متعلقات صحبت می شود ، HP یک روش کاملاً شگفت انگیز برای سفارش مجدد کارتریج ها دارد ، بدون اینکه شما وارد پروسه ی سفارش از خدمات جوهر فوری شوید. پس از گذشت هشت ماه ، مهم ترین گزینه های شما بر اساس تعداد صفحاتی که چاپ می کنید ، چیست؟.

 

 

سرویس تحویل جوهر فوریHP

اچ پی نوراستوپ

 

 

سرویس تحویل جوهر فوریHP

می توانید برنامه خاصی را انتخاب کنید که با عادت های چاپی شما مطابقت داشته باشد. پس اگر در ماه 100 صفحه یا بیشتر چاپ می کنید، آنها برنامه ای برای این کار دارند ، اگر فقط 50 صفحه در ماه چاپ می کنید ، برای این هم یک برنامه دارند .همچنین قیمت ، بسته به تعداد صفحات مورد نیاز شما تعیین می شود و با استفاده از سرویس تحویل جوهر فوریHP می توانید در هر زمان که بخواهید برنامه خود را تغییر داده یا لغو کنید بنابراین نسبت به نیازهای کاری شما انعطاف پذیر است.

 

همچنین همانطور که قبلا ذکر کردم چاپ سیاه و سفید و رنگی دارای هزینه ی یکسانی است زیرا این امر به میزان صفحاتی که چاپ می کنید بستگی دارد. مطمئناً دردسر بیرون رفتن و سفارش دادن جوهر را از بین می برد و نصب جوهر رنگی هم بسیار ساده است. officejet pro حتی عملکرد چاپ درهرجا را نیز دارد که اگر از من بپرسید، باورنکردنی است .

 

در واقع شما می توانید به آدرس های ایمیل خاص ، اجازه دسترسی از راه دور را بدهید و اگر پرونده ها را به ایمیل تعیین شده ای  که می توانید شخصی سازی کنید، ارسال کنید ، officejet pro آن پرونده ای که ایمیل کردید را چاپ می کند. و officejet pro دارای یک صفحه لمسی برای کنترل در جلوی دستگاه است ، شاید شما بخواهید بدون در اوردن تلفن یا استفاده از لپ تاپ تنظیمات را چک کنید.

The Never Stop Laser وThe Office Jet Pro  ازشرکت HP

این فقط یک گزینه است و به طور کلی باعث می شود ظاهر بهتری داشته باشد. بنابراین اگر بخواهیم واقع گرایانه نگاه کنیم ، هر دو پرینترThe Never Stop  و The Office Jet Pro در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شوند ، خصوصاً با کیفیت بالای چاپگر ، کیفیت جوهر HP و البته شارژ مجدد کارتریج تونر که بسیار ارزان است. بنابراین این مقایسه کامل من بین The Never Stop Laser وThe Office Jet Pro  ازشرکت HP بود. امیدوارم ایده خوبی در مورد پرینتر مورد نظر خود گرفته باشید .

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید