کارتریج های لیزری رنگی اچ پی hp 5225

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

2.6/5 - (64 امتیاز)
About this item
کارتریج لیزری رنگی اچ پی شامل چهار کارتریج رنگی با تونرهای آبی (Cyan)، قرمز (Magneta)، زرد (Yellow) و مشکی (Black) است.کاربر می تواند باتوجه به نیاز خود هم بصورت تک رنگ و هم به شکل ست کامل چهار رنگ آن را سفارش دهد.در این مقاله، به بررسی دقیق تر مشخصات کارتریج hp 5225 می پردازیم. مشخصات کارتریج لیزری رنگی اچ پی 5225 تمام نیازهای چاپی تجاری رنگی خود از کارت پستال ها گرفته تا اسناد در سایز بزرگ، با این چاپگر دسکتاپ همه کاره و مقرون به صرفه A3 پوشش دهید.تعداد کارتریج های لیزری اچ پی 5225 چهار عدد است که هریک، مدل و تعداد پرینت مختص خود را دارد:   یک کارتریج مشکی رنگ 307A دارای پارت نامبر CE740A لیزرجت کارتریج آبی رنگ 307A دارای پارت نامبر CE741A کارتریج زرد رنگ 307A دارای پارت نامبر CE742A کارتریج قرمز رنگ 307A دارای پارت نامبر CE743A           کیفیت برتر چاپ را با تونر HP ColorSphere، سرعت سریع، سهولت استفاده و قابلیت اطمینان بی نظیر تجربه کنید.این تونر کارتریج درمواقع ضروری به شما هشدار می دهد که کارتریج چاپی شما کم است.درام تونر کارتریج لیزری برای هر رنگ کارتریج جدا است. به منظور اطلاع از قیمت درام کارتریج لیزری اچ پی 5225 با ما تماس بگیرید. تعداد و کیفیت چاپ کارتریج لیزری رنگی اچ پی کارتریج های لیزری 5225 دارای ظرفیت 7300 برگ و با ظرفیت چاپ رنگ مشکی 700 برگ هستند.شما می توانید کارتریج های این پرینتر را نیز شارژ نمایید.قیمت پرینتر و کارتریج های اچ پی در بازار با نوسان همراه است.به همین دلیل، به منظور آگاهی ...
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

کارتریج لیزری رنگی اچ پی شامل چهار کارتریج رنگی با تونرهای آبی (Cyan)، قرمز (Magneta)، زرد (Yellow) و مشکی (Black) است.کاربر می تواند باتوجه به نیاز خود هم بصورت تک رنگ و هم به شکل ست کامل چهار رنگ آن را سفارش دهد.در این مقاله، به بررسی دقیق تر مشخصات کارتریج hp 5225 می پردازیم.

مشخصات کارتریج لیزری رنگی اچ پی 5225

تمام نیازهای چاپی تجاری رنگی خود از کارت پستال ها گرفته تا اسناد در سایز بزرگ، با این چاپگر دسکتاپ همه کاره و مقرون به صرفه A3 پوشش دهید.تعداد کارتریج های لیزری اچ پی 5225 چهار عدد است که هریک، مدل و تعداد پرینت مختص خود را دارد:

 

 

 

 

HP color laser toner 307A 5225 | کارتریج های لیزری رنگی اچ پی hp 5225

 

 

کیفیت برتر چاپ را با تونر HP ColorSphere، سرعت سریع، سهولت استفاده و قابلیت اطمینان بی نظیر تجربه کنید.این تونر کارتریج درمواقع ضروری به شما هشدار می دهد که کارتریج چاپی شما کم است.درام تونر کارتریج لیزری برای هر رنگ کارتریج جدا است. به منظور اطلاع از قیمت درام کارتریج لیزری اچ پی 5225 با ما تماس بگیرید.

تعداد و کیفیت چاپ کارتریج لیزری رنگی اچ پی

کارتریج های لیزری 5225 دارای ظرفیت 7300 برگ و با ظرفیت چاپ رنگ مشکی 700 برگ هستند.شما می توانید کارتریج های این پرینتر را نیز شارژ نمایید.قیمت پرینتر و کارتریج های اچ پی در بازار با نوسان همراه است.به همین دلیل، به منظور آگاهی از قیمت این محصولات با نمایندگی اچ پی آبا تماس بگیرید.همچنین به منظور شارژ کارتریج می توانید با نمایندگی هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نوع پرینترهایی که با این کارتریج ها کار میکنند

پرینتر اچ پی 5225، درواقع چاپگری لیزری در سایر A3 است که در سه مدل در بازار عرضه شده است: printer hp 5225 – printer hp 5225n – printer hp 5225dn این سه مدل پرینتر دارای یک سری ساخت هستند و از یک مدل کارتریج های لیزری استفاده می کنند.

دریافت مشاوره از نمایندگی اچ پی آبا

دستگاه کپی و پرینترهایی که چاپ رنگی ارائه می دهند، چهار رنگ کارتریج مجزا را مورداستفاده قرار می دهند. می توانید کارتریج موردنظر خود را که می دانید متناسب با دستگاه شماست، از ما خریداری کنید. هر کارتریج مشخصاتی منحصربفرد دارد و با برخی دستگاه ها سازگاری دارد. برای آشنایی بیشتر و خریدی مطمئن، می توانید از نمایندگی اچ پی آبا مشاوره دریافت نمایید.

#
#

Top reviews
ارسال شده در اردیبهشت 7, 1401 12:08 ب.ظ

[…] از مدل ها و ویژگیهای پرینترهای multifunction جوهرافشان اچ پی عبارتند […]

ارسال شده در مرداد 18, 1401 1:19 ب.ظ

[…] همچنین شما می توانید جهت کسب آگاهی بیشتر در ارتباط با multifunction HP 426FDW وارد لینک قرار گرفته شود. | نمایندگی […]

ارسال شده در آذر 13, 1401 12:06 ب.ظ

[…] پیشنهاد می شود تا در صورت مشاهده ی هر گونه آسیب در فیدر multifunction HP 426FDW به نمایندگان معتبر اچ پی در سطح شهر جهت تعمیر دستگاه […]

Question? Get fast answers from reviewers
Need customer service? Click here