کارتریج لیزری رنگی اچ پی شامل چهار کارتریج رنگی با تونرهای آبی (Cyan)، قرمز (Magneta)، زرد (Yellow) و مشکی (Black) است.کاربر می تواند باتوجه به نیاز خود هم بصورت تک رنگ و هم به شکل ست کامل چهار رنگ آن را سفارش دهد.در این مقاله، به بررسی دقیق تر مشخصات کارتریج hp 5225 می پردازیم.

مشخصات کارتریج لیزری رنگی اچ پی 5225

تمام نیازهای چاپی تجاری رنگی خود از کارت پستال ها گرفته تا اسناد در سایز بزرگ، با این چاپگر دسکتاپ همه کاره و مقرون به صرفه A3 پوشش دهید.تعداد کارتریج های لیزری اچ پی 5225 چهار عدد است که هریک، مدل و تعداد پرینت مختص خود را دارد:

 

  • یک کارتریج مشکی رنگ 307A دارای پارت نامبر CE740A
  • لیزرجت کارتریج آبی رنگ 307A دارای پارت نامبر CE741A
  • کارتریج زرد رنگ 307A دارای پارت نامبر CE742A
  • کارتریج قرمز رنگ 307A دارای پارت نامبر CE743A

 

 

 

HP color laser toner 307A 5225 | کارتریج های لیزری رنگی اچ پی hp 5225

 

 

کیفیت برتر چاپ را با تونر HP ColorSphere، سرعت سریع، سهولت استفاده و قابلیت اطمینان بی نظیر تجربه کنید.این تونر کارتریج درمواقع ضروری به شما هشدار می دهد که کارتریج چاپی شما کم است.درام تونر کارتریج لیزری برای هر رنگ کارتریج جدا است. به منظور اطلاع از قیمت درام کارتریج لیزری اچ پی 5225 با ما تماس بگیرید.

تعداد و کیفیت چاپ کارتریج لیزری رنگی اچ پی

کارتریج های لیزری 5225 دارای ظرفیت 7300 برگ و با ظرفیت چاپ رنگ مشکی 7000 برگ هستند.شما می توانید کارتریج های این پرینتر را نیز شارژ نمایید.قیمت پرینتر و کارتریج های اچ پی در بازار با نوسان همراه است.به همین دلیل، به منظور آگاهی از قیمت این محصولات با نمایندگی اچ پی آبا تماس بگیرید.همچنین به منظور شارژ کارتریج می توانید با نمایندگی هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نوع پرینترهایی که با این کارتریج ها کار میکنند

پرینتر اچ پی 5225، درواقع چاپگری لیزری در سایر A3 است که در سه مدل در بازار عرضه شده است: printer hp 5225 – printer hp 5225n – printer hp 5225dn این سه مدل پرینتر دارای یک سری ساخت هستند و از یک مدل کارتریج های لیزری استفاده می کنند.

دریافت مشاوره از نمایندگی اچ پی آبا

دستگاه کپی و پرینترهایی که چاپ رنگی ارائه می دهند، چهار رنگ کارتریج مجزا را مورداستفاده قرار می دهند. می توانید کارتریج موردنظر خود را که می دانید متناسب با دستگاه شماست، از ما خریداری کنید. هر کارتریج مشخصاتی منحصربفرد دارد و با برخی دستگاه ها سازگاری دارد. برای آشنایی بیشتر و خریدی مطمئن، می توانید از نمایندگی اچ پی آبا مشاوره دریافت نمایید.