کارتریج اصلی سری HP 920 | در این بخش تصمیم داریم تا در ارتباط با مشخصات فنی و نوع کارتریج های سری HP 920 و پرینتر های سازگار با آن بررسی های لازم را انجام دهیم. از این رو پیشنهاد می شود اگر به عنوان کاربر ، از هر یک از این قطعات مصرفی استفاده می نمایید. با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP در ارتباط باشید. در نظر داشته باشید که کارتریج سری HP 920 در چهار رنگ مشکی ، آبی ، زرد و قرمز تقسیم شده اند. بر خلاف عادت سایر پرینتر های جوهری Tricolor ، این کارتریج ، به عنوان یک کیت چهار رنگ در پرینتر های اچ پی قابلیت چاپ را به کاربران خود می دهد. با ما در ادامه همراه باشید.

 

کارتریج اصلی

یکی از اصلی ترین موضوعات در دسته قطعات مصرفی پرینتر های اچ پی ، کارتریج اصلی می باشد. کارتریج HP 920 و یا هر کارتریج دیگر چه در دسته ی لیزری و چه در دسته ی جوهری ، اگر از کیفیت و متریال مناسبی برخوردار نباشد. می تواند آسیب های زیادی را به دستگاه و سایر قطعات اصلی وارد نماید. از این رو طبق دستورالعملهای کمپانی HP کاربران می توانند پس از هر بار اتمام کارتریج های خود ، مجددا از مارکت های مجاز و نمایندگی های رسمی ، کارتریج سازگار با دستگاه خود را با خدمات ویژه ای دریافت نمایند. HP 920 نیز از این قاعده مستثنا نبوده و برعکس ، از حساسیت بالایی در چاپ برخوردار می باشد.

 

 

کارتریج اصلی

 

لذا بسیاری از کاربران پس از اتمام این کارتریج ، در جهت صرفه جویی در هزینه های چاپ تصمیم به خرید HP 920  متفرقه و غیر اصل می گیرند. در نظر داشته باشید که چنین کارتریج ها علاوه بر عدم ثبات چاپ شما ، به دستگاه و اسناد چاپی نیز صدمه ی بالایی می رساند. یکی از اصلی ترین دلایل خرید دستگاه های جوهری ، حجم Dpi بالای چاپ و رزولوشن محبوب آنها می باشد. در همین راستا شما می توانید با خرید کارتریج های اصلی ، این ویژگی دستگاه خود را حفظ نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با کارتریج های جوهری و لیزری اچ پی می توانید. با کارشناسان ما در امور مشتریان نمایندگی رسمی HP در ارتباط باشید.

 

جوهر اورجینال اچ پی

جوهر اورجینال ، کیفیت ، تاریخ و گرید جوهر ، یکی از موضوعات مهم ؛ هنگام خرید مجدد کارتریج های اچ پی می باشد. از این رو ما در این بخش چند نکته ی اساسی پیش از خرید کارتریج های جوهری HP 920 را خدمت شما کاربران گرامی آموزش خواهیم داد. در بخش قبلی در ارتباط با اهمیت بالای جوهر درون پرینتر های HP توضیحات کافی را ارائه دادیم. در این بخش بیش تر تصمیم داریم تا در ارتباط با جوهر های سازگار و کیفیت این جوهر ها توضیحات لازم را ارائه دهیم.

درون تمامی کارتریج های جوهری اچ پی ، جوهر قرار گرفته است. اما نکته ی اساسی که در این بخش وجود دارد، کیفیت جوهرها می باشد. کیفیت جوهر بکار رفته درون کاست کارتریج می باشد. کیفیت و Dpi بکار رفته درون کارتریج ها ، موضوعی مهم و اساسی می باشد. عموما پرینتر ها از کیفیت جوهر یکنواختی استفاده نمی کنند. در همین راستا کیفیت هر کارتریج با کارتریج دیگر متفاوت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با جوهر اصلی اچ پی وارد صفحه ی مورد نظر شده و از مطالب نمایندگی استفاده نمایید.

 

 

 

جوهر اورجینال اچ پی

 

 

مشخصات HP 920

در نظر داشته باشید که کارتریج های سری HP 920 سازگار با نسل OfficeJet 6000 و Officejet 7000 می باشند. از این رو این کارتریج جوهری با چاپگر های HP OfficeJet 6000 ، HP OfficeJet 6500 ، HP OfficeJet 7000 و HP OfficeJet 7500 سازگار می باشند. همچنین لازم به ذکر است. که این کارتریج چهار رنگ اچ پی توانایی چاپ تا 450 برگ را به کاربران خود به صورت فول dpi عرضه می کند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با کارشناسان ما در نمیاندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی در ارتباط باشید. همچنین لازم به ذکر است که تمامی کارتریج های نمایندگی HP به صورت اورجینال و با خدمات ویژه در دست کاربران و مصرف کنندگان قرار می گیرد.

 

مشخصات HP 920