کابل برق P2035 پرینتر اچ پی

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید
About this item
کابل برق P2035 پرینتر اچ پی | هر دستگاهی در حوزه ی ماشین های اداری و رایانه ای برای شروع بکار و استارت خود نیاز به یک کابل رابط دارند. در پرینتر های لیزری مشکی محبوبی چون HP Black P2035 ، این قطعه به نام کابل برق ، درون این دستگاه قرار گرفته است. به طور استاندارد طول این کابل برق 1.5 متر می باشد . این قطعه به طور کلی درون تمامی جعبه های پرینتر های لیزری ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

کابل برق P2035 پرینتر اچ پی | هر دستگاهی در حوزه ی ماشین های اداری و رایانه ای برای شروع بکار و استارت خود نیاز به یک کابل رابط دارند. در پرینتر های لیزری مشکی محبوبی چون HP Black P2035 ، این قطعه به نام کابل برق ، درون این دستگاه قرار گرفته است. به طور استاندارد طول این کابل برق 1.5 متر می باشد . این قطعه به طور کلی درون تمامی جعبه های پرینتر های لیزری اچ پی می باشد. هدف و نقش این لوازم جانبی در چاپگر های اچ پی انتقال نیروی کافی برای روشن شدن و به کار درآمدن پرینتر هایی چون 2035 می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در ارتباط با پرینترهای حرفه ای اداری بررسی های لازم را انجام دهیم .

 

کابل برق P2035

 

کابل برق ، به طور کلی تمامی قطعات و ماشین های اداری اچ پی نیاز به کابل برق استاندارد با متریال ساخت مناسب و شرکتی دارند. اما بسیاری از کابران بنا به دلایلی همچون خراب شدن کابل اولیه ، خرید دستگاه دست دوم ، گم کردن کابل و … ، HP power cable دستگاه خود را گم کرده و نیاز به تهیه ی مجدد آن دارند. از همین رو تصمیم داریم تا در جهت تهیه ی مجدد این قطعات اطلاعات موثری را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم. با ما همراه باشید .

 

 

کابل برق P2035

 

P2035 Power cable

شما کاربران گرامی می توانید در جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید و یا نوع آشنایی با کابل های شرکتی اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات اچ پی همراه شوید. در نظر داشته باشید که پرینتر لیزری اچ پی 2035 ، به عنوان یکی از محبوب ترین محصولات و ماشین های رایانه ای تک کاره ی لیزری رنگی به حساب می آید . متاسفانه در طی چندین سال گذشته ، این دستگاه از مدار تولید خارج شده و کمپانی دیگر P2035 را به بازار عرضه نمی کند. البته این موضوع هیچگونه جای نگرانی برای مصرف کنندگان ندارد. زیرا که تمامی محصولات و قطعات جانبی این دستگاه تولید و برای عموم کاربران ارسال می شود. با ما همراه باشید.

 

P2035 Power cable

 

اما آسان ترین راه تهیه قطعات جانبی اچ پی چیست .؟ و کاربران چگونه می توانید محصولات شرکتی را تهیه کنند.؟ در نظر داشته باشید که اچ پی در جهت کسب رضایت کاربران خود ، قطعات را با بالاتری کیفیت طراحی و به بازار عرضه می کند . از این رو کاربران برای بدست آوردن قطعات شرکتی و سازگار با دستگاه خود نیاز به مراجعه به نمایندگی رسمی نزدیک به محل خود را دارند. همچنین شما می توانید در جهت تهیه و خرید قطعات جانبی پرینتر لیزری مشکی اچ پی 2035 به صورت اینترنتی و تلفنی نیز اقدامات لازم را انجام دهدی . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مار در نمایندگی رسمی همراه شوید. پرینتر های سازمانی چه پرینتر هایی هستند و چه قابلیت هایی دارند؟. جهت کسب آگاهی بیشتر در ارتباط با پرینتر های سازمانی در نمایندگی HP با ما همراه باشید .

 

#

Top reviews All reviews