در میان مدل های لپ تاپ اچ پی، یکی از محبوب ترین مدلها، لپ تاپ های پاویلیون اچ پی هستند. نمایندگی لپ تاپ ها در تهران، شرکت اچ پی آبا، انواع لپ تاپ های اچ پی را به فروش می رساند.

نمایندگی لپ تاپ های پاویلیون اچ پی

با تجربه ی نمایندگی لپ تاپ های اچ پی، ازجمله لپ تاپ های محبوب و پرفروش اچ پی، لپ تاپ های پاویلیون است. می توانید با برقراری تماس یا مراجعه به سایت hpaba.com با ویژگی های این لپ تاپ آشنا شوید. یا می توانید از طریق تماس تلفنی، به کمک کارشناسان نمایندگی، قبل از خرید این مدل، مشاوره دریافت نمایید. نمایندگی اچ پی آبا، آماده فروش لپ تاپ پاویلیون اچ پی و سایر مدل های متنوع این برند است. همچنین خدمات پس از فروش و تعمیرات برای این مدل لپ تاپ اچ پی پذیرفته می شود.

 

 

لپ تاپ های پاویلیون

سخت افزار لپ تاپ های پاویلیون

لپ تاپ های پاویلیون اچ پی، یکی از لپ تاپ های همه منظوره با قیمتی مناسب هستند. این لپ تاپ ها دارای سخت افزار به روزی هستند. معمولا سی پی یو چهار هسته ای و عمر باتری طولانی و هارددیسک با ظرفیت بالایی دارند. صفحه نمایش لپ تاپ پاویلیون اچ پی بین ۱۵-۱۶ اینچ است. معمولا دارای ضخامت 22 میلی متر و وزن 2.3 کیلوگرم است. برای لپ تاپ های 15-16 اینچی، این ضخامت و وزن بسیارمناسب است. کیبور بکار رفته در این لپ تاپ از نوع جزیره ای است. این کیبورد شباهت زیادی به مدل لپت تاپ پروبوک اچ پی است.

اکثر مدل های پاویلیون اچ پی از پردازنده های Intel نسل ۳ و ۴ استفاده می کنند. اما مدل هایی هم موجود هستند که از پردازنده های AMD در آنها استفاده می شود. این دسته از لپ تاپ های اچ پی از پردازنده های گرافیکی NVIDIA نسل ۷ مانند GeForce 840Mبا حافظه های ۱ و ۲ گیگابایت استفاده می کنند. اما در برخی مدل ها، از پردازنده گرافیکی نسل هشتم AMD مانند Radeon HD استفاده می شود. حافظه ی RAM در این مدل های لپ تاپ، بین ۴  تا ۸ گیگابایت است. همچنین لپ تاپ های پاویلیون، مسجهز به هارددیسک ۵۰۰ گیگابایت و یک ترابایتی هستند.

مزیت پاویلیون نسبت به سایر مدل ها

 

 

مزیت لپ تاپ های پاویلیون

 

 

 

سخت افزار مناسب و قابل قبول، داشتن قیمت مناسب، از دلایل پرفروش بودن این مدل لپ تاپ اچ پی است. پلی کربنات نسبت به پلاستیک، استحکام بالاتری داشته و مقاومت بیشتر درمقابل ضربه دارد. همچنین ظاهر آن تا حدودی شبیه فلز به نظر می رسد. به دلیل اینکه قاب پشت صفحه نمایش، فاقد سطحی صاف و صیقلی است، بنابراین اثر انگشت کمتر جذب آن می شود. pavilion اچ پی بعنوان محصولی میان رده و مناسب برای مصارف کاری و دانشجویی و حتی بازی های رایانه ای شناخته شده است. طراحی زیبا، کیفیت ساخت و عمر باتری مناسب، پردازنده قوی از سایر مزایای این لپ تاپ است که ارزش خرید آن را بالا می برد.