نسل جدید سه کاره های اچ پی hp 125 nw

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (2 امتیاز)
About this item
سه کاره های اچ پی علاوه بر پرینت، از قابلیت کپی و اسکن نیز برخوردارند. پرینتر سه کاره hp 125nw از نوع لیزری و تک رنگ بوده و بیشتر به منظور چاپ متون و اسناد مورداستفاده قرار می گیرد. این دستگاه ساخت شرکت اچ پی قابلیت های فراوانی دارد که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم. این دستگاه دارای کارتریج مشکی مدل 83A با توان چاپ 1500 صفحه است. دارای  کارتریج و توان مصرفی مطلوب و ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

سه کاره های اچ پی علاوه بر پرینت، از قابلیت کپی و اسکن نیز برخوردارند. پرینتر سه کاره hp 125nw از نوع لیزری و تک رنگ بوده و بیشتر به منظور چاپ متون و اسناد مورداستفاده قرار می گیرد. این دستگاه ساخت شرکت اچ پی قابلیت های فراوانی دارد که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم. این دستگاه دارای کارتریج مشکی مدل 83A با توان چاپ 1500 صفحه است. دارای  کارتریج و توان مصرفی مطلوب و یکسان با هم رده های خود است.هم برای مصارف اداری و هم مصارف خانگی مناسب. و قابل استفاده است. بخصوص به دلیل بی. صدا بودن در محیط منازل مناسب تر است. در این حالت، با قرار دادن آن در وضعیت بسیار و روی. میز کارشما صدای تولیدی آزاردهنده نخواهد بود.

 

 

 

HP Black laser 125

 

 

 

 

بررسی سه کاره های اچ پی hp 125nw

 

 

 

HP 125NW سه کاره های اچ پی

 

 

 

 

مشخصات سه کاره های اچ پی چاپ

 

سه کاره های اچ پی

دارای کارتریج مشکی مدل 83A با توان چاپ 1500 صفحه است. دارای قیمت کارتریج و توان مصرفی مطلوب و یکسان با هم رده های خود است.هم برای مصارف اداری و هم مصارف خانگی مناسب. و قابل استفاده است. بخصوص به دلیل بی. صدا بودن در محیط منازل مناسب تر است. در این حالت، با قرار دادن آن در وضعیت بسیار و روی. میز کارشما صدای تولیدی آزاردهنده نخواهد بود.

این سه کاره های اچ پی، یکی از کم سروصداترین .مدل های پرینتر اچ پی در هنگام چاپ است. به دلیل قابلیت های مناسب و قیمت مقرون .به صرفه، در میان مدل های پرفروش شرکت اچ پی است. همچنین قیمت این پرینتر نسبت به رقبای هم رده خود مناسب تر است.به منظور خرید این محصول می توانید به نمایندگی اچ پی مراجعه نمایید. علاوه براین، برای دریافت مشاوره و راهنمایی به منظور خرید محصولی مناسب باتوجه به شرایط خود با ما در تماس باشید یا به سایت ما مراجعه نمایید.

#

Top reviews All reviews
One thought on "نسل جدید سه کاره های اچ پی hp 125 nw"
ارسال شده در اردیبهشت 6, 1401 11:04 ق.ظ

[…] ، 9015 یک چاپگر برجسته .با رزولوشن AirPrint 4800 .در 1200 DPI و سرعت چاپ زرافه.با سرعت 32 PPM .سیاه و 32 PPM .چاپ رنگی در اسناد حداکثر […]

Account Type
اداری - سه کاره
Printing technology
لیزری مشکی
Cartridge and number of prints
کارتریج 83A | توان چاپ 1200 برگ
Print speed
23 برگ در دقیقه
Monthly work capacity
8000 برگ