نسل جدید تک کاره های لیزری مشکی اچ پی HP 107A

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (2 امتیاز)
About this item
پرینتر لیزری تک کاره مشکی اچ پی HP 107A یکی از مدل های پرینترهای لیزری و مناسب کاربری خانگی و اداری است. نسل جدید تک کاره های لیزری اچ پی دارای کیفیت ساخت و چاپ بالایی هستند. پرینتر مدل 107a بعنوان یکی از باکیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین محصولات معتبر اچ پی ازلحاظ هزینه خرید محسوب می شود. این پرینتر تک کاره است و صرفا پرینت تهیه می کند. اما چاپ اسناد و مدارک را با ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

پرینتر لیزری تک کاره مشکی اچ پی HP 107A یکی از مدل های پرینترهای لیزری و مناسب کاربری خانگی و اداری است. نسل جدید تک کاره های لیزری اچ پی دارای کیفیت ساخت و چاپ بالایی هستند. پرینتر مدل 107a بعنوان یکی از باکیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین محصولات معتبر اچ پی ازلحاظ هزینه خرید محسوب می شود. این پرینتر تک کاره است و صرفا پرینت تهیه می کند. اما چاپ اسناد و مدارک را با رزولوشن بالا انجام می دهد.

 

 

 

نسل جدید تک کاره های لیزری

نسل جدید تک کاره های لیزری مشکی اچ پی HP 107A :بررسی قابلیت ها و ویژگی ها

 

 

 

مشخصات کلی نسل جدید تک کاره های لیزری HP 107A

 چاپ

 کاغذ

نوع کارتریج و مواد مصرفی

فروش نسل جدید تک کاره های لیزری در نمایندگی اچ پی

این دستگاه با ابعاد جمع و جور و بدون اشغال فضای زیاد بخصوص برای محیط های کوچکتر مناسب تر است. همچنین با داشتن وزن مناسب، جابجایی آن به تنهایی و براحتی قابل انجام است.

 

درایور پرینترهای اچ پی

این دستگاه با کیفیت و سرعت متوسط با بازدهی مناسبی در میان دستگاه های مشابه خود شناخته می شود.

اما فاقد قابلیت چاپ دورو اتوماتیک است. همچنین از پورت اترنت و بی سیم و قابلیت های این رده بهره ای نبرده است. بنابراین برای ادارات بزرگ با حجم کاری زیاد و سرعت فوق العاده بالا و چاپ دوروی متعدد مناسب نیست. به منظور استعلام قیمت و موجودی این پرینتر، با نمایندگی اچ پی در تماس باشید.

#

Top reviews All reviews