اسکنر HP3500 فیدر اداری

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید
About this item
اسکنر HP3500 فیدر اداری | از جمله دستگاههای محبوب کاربران در چند سال اخیر برای مصارف اداری در ابعاد مناسب کاربری غیر خانگی. هم رده با اسکنر 2500 HP نسل جدید اسکن جت های رومیزی اچ پی با ما همراه باشید. به جز وزن حدود 6 کیلویی 3500 و وزن حدود 4 کیلویی 2500 مهمترین تفاوت در ویژگی های این دو اسکنر را شاید ارتقا در USB دانست. در اسکنرهای مدل 3500 بهره گیری از پورت USB 3 موجب ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

اسکنر HP3500 فیدر اداری | از جمله دستگاههای محبوب کاربران در چند سال اخیر برای مصارف اداری در ابعاد مناسب کاربری غیر خانگی. هم رده با اسکنر 2500 HP نسل جدید اسکن جت های رومیزی اچ پی با ما همراه باشید.

به جز وزن حدود 6 کیلویی 3500 و وزن حدود 4 کیلویی 2500 مهمترین تفاوت در ویژگی های این دو اسکنر را شاید ارتقا در USB دانست. در اسکنرهای مدل 3500 بهره گیری از پورت USB 3 موجب انتقال بهتر داده ها و ارتقا سرعت انتقال شده. قابلیت اسکن 25 برگ یا 50 عکس در دقیقه سرعتی مقبول نظر کاربران اچ پی را بوجود آورده. همچنین امکان اسکن تا 1500 برگ در طول روز مناسب کاربری های اداری و حتی سازمانی برای این مدل نوظهور در بستر کاربری است.

 

 

 

Hp Scanner 3500 keies اسکنر HP3500

 

 

 

 

همچنین تصاویر شارپ و ثبت متن دقیق. با اسکن HP و I.R.I.S،به مدد نرم افزار Readiris Pro OCR. از امکانات قابل توجه مصرف کنندگان این دستگاه ها به نظر میرسد. همچنین امکان تنظیم اسکنر برای به اشتراک گذاری فایل های اسکن شده در فضای ابری برای دیگر کاربران تجربه استفاده از این دستگاه را لذت بخش تر کرده است.

امکان اسکن flatbed در کنار fider برای آن دسته از کاربرانی که میخواهند از اسناد ضخیم همچون شناسنامه تا حتی کتب قطور اسکن کنند فراهم شده است. یکسال ضمانت سخت افزاری و پشتیبانی در ساعات اداری شرکت نیز همراه همواره مشتریان این دستگاه در مرکز نمایندگی محصولات اچ پی hpaba.com خواهد بود.

 

 

 

Comparison of 2500 and 3500 scanners

 

 

 

 

 

مشخصات ScanJet Pro 3500 f1 | اسکنر HP3500

درباره اسکنرهای اچ پی و کارایی آنها در سایت اداری شرکت اچ پی آبا hp-office.ir نیز شاخه ای مجزا ایجاد شده که کاربران گرامی میتوانند با مراجعه به آن از آخرین اطلاعات مربوط به اسکنرها مطلع شوند. با کارشناسان ما در واحد فنی اچ پی همراه شوید.

#

Top reviews All reviews