کارتریج جوهری HP131 مشکی

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (1 امتیاز)
About this item
کارتریج جوهری HP131 مشکی | توصیه میشود برای تهیه جوهرهای اورجینال اچ پی حتما به مراکز اصلی HP لینک شوید. ضمنا اگر دوستدار حفاظت از محیط زیست هستید نمونه های اورجینال قابل بازیافت پیشنهاد میگردد.   HP131 مشکی | کارتریج جوهری این کارتریج از نوع کارتریجهای هددار است که هد برروی مخزن جوهر قرار گرفته. قابلیت شارژ با جوهر اصلی را داراست. به لحاظ وجود هد برروی کارتریج پروسه باز شدن نازل ها هنگاه شارژ ممکن است سبب باز شدن گرفتگی ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

کارتریج جوهری HP131 مشکی | توصیه میشود برای تهیه جوهرهای اورجینال اچ پی حتما به مراکز اصلی HP لینک شوید. ضمنا اگر دوستدار حفاظت از محیط زیست هستید نمونه های اورجینال قابل بازیافت پیشنهاد میگردد.

 

HP131 مشکی | کارتریج جوهری

این کارتریج از نوع کارتریجهای هددار است که هد برروی مخزن جوهر قرار گرفته. قابلیت شارژ با جوهر اصلی را داراست. به لحاظ وجود هد برروی کارتریج پروسه باز شدن نازل ها هنگاه شارژ ممکن است سبب باز شدن گرفتگی های هد شود. این امر یکی از آپشن های کارتریج های جوهری همراه با هد محسوب میشود.

بدون استفاده ماندن این نوع جوهرافشان ها باعث گرفتگی و خشک شدن هد میشود. استفاده مستمر اما که حجم به سالم ماندن کارتریج و در عین حال ماندگاری جوهر در دراز مدت کمک میکند. برای کارهای روزمره تعداد بالا از این نمونه ها استفاده نکنید | مقرون به صرفه نیستند. سعی کنید نمونه های لیزری را جایگزین کنید.

 

 

 

C8765HE کارتریج جوهری HP131 مشکی

 

 

 

 

مشخصات :

 

برخی از پرینترهایی که با این مدل سازگار هستند | Related printers

 

 

Related printers

 

 

مدل های مشابه این جوهر که شاید برای دستگاههای مشابه و برخی از دستگاههای مرتبط با این مدل وجود دارند و بهتر است بدانید :

 

 

Similar inks کارتریج جوهری

 

مدل هایی که بیرون جعبه هستند به لحاظ شکل ظاهری و آشنایی با بدنه کارتریج و نوع آن | هد و مخزن جوهر و شمایل کلی مدلهای مشابه :

 

 

Related printers 2

 

از مدل پرینتر به کارتریج و برعکس | خدمات نرم افزاری HPaba ، مرکز ماشین های اداری و رایانه اچ پی تامین کننده مواد مصرفی ماشین آلات اداری اچ پی

 

 

#

Top reviews All reviews
One thought on "کارتریج جوهری HP131 مشکی"
ارسال شده در اردیبهشت 20, 1401 1:11 ب.ظ

[…] پرینترهای دسک جت و بعضی از فوتو اسمارت های مخصوص عکس. قابلیت شارژ مجدد و قابلیت استفاده از نمونه های قابل بازیافت برای […]