Search
Close this search box.
021-89392

شارژ کارتریج در نمایندگی اچ پی

شارژ کنید | تا در کلوپ مشتریان اچ پی بصورت ثبت اتوماسیونی امکان استفاده از آفرهای دوره ای HP را برخوردار شوید

تصویر مرتبط با شارژ کارتریج در نمایندگی اچ پی - pay bill
صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

شارژ در 24 ساعت

بازه زمانی 24 ساعته برای شارژ کارتریجهای لیزری | پس از تحویل به امور مشتریان و ثبت در اتوماسیون

اگر امکان مراجعه ندارید

این فرم را پر کنید و پس از ارسال منتظر تماس واحد پشتیبانی بمانید اگر عجله دارید با این شماره تماس بگیرید تا پیک شرکت ،، کارتریج را از شما تحویل بگیرد و پس از 24 ساعت به شما تحویل دهد

تصویر مرتبط با شارژ کارتریج در نمایندگی اچ پی - pay bill
صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

نمایندگی اچ پی
ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

نمایندگی اچ پی
ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

نمایندگی اچ پی
ثبت ارسال کارتریج

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

شارژ موفق در کارتریج های جوهری
درصد 25%
شارژ موفق در کارتریج های لیزری رنگی
درصد 75%
شارژ موفق در کارتریج های لیزری مشکی
درصد 95%

چرا شارژ در نمایندگی اچ پی

شارژ کارتریج فقط در نمایندگی اچ پی | با تونر اصلی و متناسب با DPI پرینتر برای هر انجام میگردد

سوالات پر تکرار مشتریان HP

هد کارتریج های جوهرافشان خشک میشوند و نازل آنها از بین میرود. پس شارژ آنها منطقی نیست

چون در محل مشتری امکان تخلیه تونر زائد نیست. و چنانچه تونر زائد داخل بک تونر کارتریج تخلیه نشود شارژ تونر جدید در تانک تونر امری بیهوده و غیر منطقی ست

استفاده از چیپ های غیراستاندارد و غیر اصلی در مراکز غیر شرکتی و متفرقه ، همچنین نوسانات موجود در دستگاه موجب سوختن تراشه میگردد

در برخی از کارتریج های لیزری مشکی بله ، اما در کارتریج های لیزری رنگی خیر ، چون پرینتر به حالت آماده به کار در نمیآید

شارژ کارتریج امری ست فنی و مستلزم دوره آموزشی زیر نظر تکنسین ،، و لازمه آن مجهز بودن به دستگاههای وکیوم مربوط به این کار است تا تونر زائد را تخلیه کند.

نظر برخی از مشتریان مــا
حسابرسی کیارآد
Read More
شارژ میکنم اما در محل ولی کثیف میکنه کاغذ رو با شرکت تماس گرفتم گفتند که تونر زاءد تخلیه نشده اینجا در موردش نوشتید ولی خواستن پیامم رو ثبت کنم تا بصورت مکتوب جواب بگیرم ،، چانچه صحت داره از این به بعد بفرستم شرکت برای شارژ ،، امیدورارم قیمت هاتون مناسب باشه
دنیای چاپگر
Read More
من همکارتون هستم در ساری اگر ممنکه بفرمایید کارتریج هایی که چیپست شون هنوز موجود نیست و امکان نصب نرم افزار حذف چیپ هم بخاطر ورژن پایین روی دستگاه نیست چکار باید بکنیم تا بتونیم کار مشتری رو راه بندازیم ؟
تربت پاک
Read More
ما شرکتی هستیم که فقط بصورت فاکتور رسمی خرید میکنیم میخواستم بدونم آیا برای خدماتی مث شارژ کارتریج هم شرکت شما فاکتور رسمی صادر میکنه ؟ و در صورت صدور فاکتور آیا 9 درصد ارزش افزوده به قیمت شارژ اضافه خواهد شد یا اینکه طبق تعرفه شرکت و جدول قیمت ها محاسبه میشه ؟
Previous
Next

شارژ کارتریج لیزری رنگی

شارژ کارتریج لیزری مشکی

شارژ کارتریج در نمایندگی اچ پی | اگر برای شارژ کارتریج نیاز به مرکزی داری که بصورت استاندارد و با تونر اورجینال کارتریجت رو شارژ کنه میتونی با مراجعه به اچ پی آبا کارتریجتو شارژ کنی و از همه مهمتر | این موارد رو بصورت اتوماسیونی آفر بگیرید ،،، شارژ کارتریج لیزری / شارژ کارتریج در محل / شارژ کارتریج در محل تهران

فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی بگیر

تصویر مرتبط با شارژ کارتریج در نمایندگی اچ پی - نرم افزار حذف چیپ

شارژ کارتریج

برای شارژ کارتریج کافیه ثبت سفارش کنی و یا مستقیما با تکنسین های ما از طریق شماره شرکت در تماس باشی. شارژ کارتریج های جوهری دیگه انجام نمیشه چون اصن منطقی نیست. اما کارتریج های لیزری با این قیمت های نجومی که دارن رو میشه با مقرون به صرفه ترین حالتش شارژ کرد. معمولا هرروزی که کارتریجت رو برای شارژ ارسال کنی شرکت 24 ساعت طول میکشه تا کارتریجت آماده شه. چنانچه کاربری هستی که پرینترت اصن نباید بیکار بمونه حتما یه کارتریج یدکی برای اینطورمواقع تهیه کن. حالا لازمم نیست حتما نو باشه. به شرکت سفارش بده یه دونه کارکرده ترو تمیز برات آماده کنه.

شارژ کارتریج

چرا شارژ در محل توصیه نمیشه

شارژ در محل مشتری اصن کار استانداردی نیست. چون تونر زائد داخلش حتما باید تخلیه بشه تا برگه هاتو کثیف نکنه و پرینت تروتمیزی بهت بده. کسایی که در محل میان اینکاررو میکنن معمولا بک تونر رو تخلیه نمیکنن. چون دردسر و کثیف کاری زیادی داره و محل شما رو هم حسابی کثیف میکنه. اینکار در نمایندگی اچ پی آبا به دستگاه وکیوم انجام میشه.. بدون اینکه ذره ای از این تونر به بیرون راه پیدا کنه. این و هم یادت نره که این تونر ها سرطان زا هستن.

چرا شارژ در نمایندگی

شارژ کارتریج در نمایندگی اچ پی از اونجایی که تونر اصلی این کارتریجها معمولا در اختیار نمایندگیهاست نتیجتا افراد متفرقه از تونرهای فله ای و غیر استاندارد غیر hp استفاده میکنن که علاوه بر اینکه اون کیفیت مطلوب رو توی چاپ نداره آسیب جدی به دستگاه میزنه. مقدار DPI هر تونر باید متناسب با DPI پرینتر باشه منظور از DPI تعداد نقطه ایه که پرینتر در یک اینچ میزنه. اما در نمایندگی اچ پی اینکار با تونر اورجینال HP و برای هر مدل بصورت مجزا انجام میشه. برای هر مدل کارتریج پک مختص شارژ با مقدار و کیفیت استاندارد همون مدل وجود داره که مث کارتریج نو مجددا تونرش جایگزین میشه.

چرا شارژ در نمایندگی

کارتریجهای غیر قابل شارژت رو تو نمایندگی قابل شارژ کن

کارتریجهایی هستن که اچ پی با هدف یکبار مصرفی کردنشون تولید میکنه. یعنی میخواد پس از اتمام بندازیش دور و یه دونه نو بخری. چرا؟ چون برای اچ پی سودآورتره. شما یکبار پرینتر میخری اما کارتریجتو هربار که تموم شه باید بخری. چرا مشتریها دنبال همچین پرینترهایی هستن چون قیمتشون نسبت به دستگاههایی که قابل شارژ هستن ارزونتره.پرینتر رو میخرن بعد متوجه میشن که کارتریجش قابل شارژ نیست. اما جای نگرانی نداره دستگاهت رو بیار نمایندگی با نصب نرم افزار دیگه نیازی به خرید مجدد کارتریج نداری و میتونی مث نمونه های قابل شارژ دائم شارژش کنی.

دنبال دستگاههایی باش که تونر و درامش باهمه نه جدا ازهم

جدیدا دستگاههایی داره تولید میشه که تونرش تو یه کاتریج و درامش توی یه کارتریج دیگه هستش.چرا؟ چون هرکدومش معیوب بشه یه نو باید بخری. قبلا با خرید یه کاتریج هم تونر داشتی هم درام. حالا باید هرکدوم رو جداگونه تهیه کنی. چرا مشتریا دنبال اینجور دستگاه ها هستن؟ چون ارزونتره. خلاصه هرچی که اولش ارزونه آخرش گرون در میااد اچ پی هم اینو خوب میدونه و از رفتار کاربر با خبره. پس روند تولیداتش رو به سمتی میبره که سودآورتر باشه.

برای شارژش هم حتما این مورد و مدنظر داشته باش که این نوع کاتریجا چون درامشون جداست و از طرفی تونر زائد همیشه سمت درام جمع میشه اگه کاتریج تونرش و فرستادی برای شارژ کیت درامشم باهاش بفرستی تا تخلیه بشه و سرویس های لازم روش انجام بشه. چون اگه اینکار و نکنی بعداز شارژ کاتریج تونر زائدی که از سری قبل توی درام کیت باقی مونده پس میزنه روی کاغذ.

شارژ کارتریج های لیزری مشکی

این نوع کاتریجا از هر دونوع با  درام و بدونه درام تو نمایندگی اچ پی آبا شارژ میشن البته اگه چیپشون موجود باشه. اگه موجود هم نباشه همونطور که در بالا اشاره شد با نصب نرم افزار روی پرینتر میشه شارژش کرد و چیپ رو از پروسه کاری پرینتر حذف کرد. اما معمولا توی بسیاری از این نوع کاتریجا مخصوصا توی نمونه های قدیمیش اصن نیازی به تعویض چیپ نیست چون پرینتر ارور چیپ میده اما اگه خطا رو رد کنی به حالت آماده بکار در میااد و پرینت میگیره. اگه نیاز هست بیشتر درباره این موضوع بدونی قبلا در صفحه خرید کارتریج اصلی از نمایندگی hp در موردش توضیحات کامل منتشر شده.

ارسال تونر و جوهر به تمام نقاط ایران

شارژ کارتریجهای لیزری رنگی

این کاتریجا برای شارژ چه قدیمیشون و چه جدیدشون حتما نیازمند تعویض چیپه. چون اگه تعویض نشه اصن پرینتر به حالت آماده بکار در نماید و تو همون حالت ارور میمونه. در این خانواده هم چنانچه چیپ موجود نباشه امکان نصب نرم افزار روی پرینتر هست. اما از اونجاییکه ممکنه بعضی مدلها نرم افزار روشون نصب نشه سعی کن موقع خرید یه خورده بیشتر هزینه کنی و پرینتری و بخری که چیپ کارتریجش موجود باشه. در رابطه با این موضوع نگران نباش کارشناسای ما بهت کمک میکنن تا بهترین گزینه رو متناسب با نیازت پیدا کنی. تا یه موقع هزینه اضافی نکنی.

در هر دو حالت هم لیزری رنگی و هم لیزری مشکی اگه ترجیحا پرینتری داشته باشی که کارتریج و درام باهم باشه بهتر از اینه که جدا از هم باشه. 

تعمیر و تعویض قطعات درام کیت

اگه مجبور شدی به لحاظ قیمتی بری سراغ پرینترهایی که کاتریج و درامشون جدا از همه نگران نباش. توی اچ پی آبا این امکان هست که بخش درام یا همون درام کیت رو با قطعات اورجینال مثل روز اولش درست کنی. اگه خراب شد نیازی به خرید مجدد نداری. تمان قطعاتش مثل درام-بلید-چیپ و حتی بدنه با پارت نامبر شرکتی جهت بازسازی درام کیت موجوده. یادت باشه انجام استاتدارد و اورجینال این موضوع فقط توی نمایندگی ها انجام میشه و مراکز متفرقه درام کیت رو با قطعات فیک و دست دوم احیاء میکنن.

ارسال تونر و جوهر به تمام نقاط ایران

لازم نیست اشاره به این موضوع که شارژ کارتریج های اچ پی حتما باید در مراکز مجاز HP انجام بشه. اما اگه دوست داری اینکار رو خودت تجربه کنی و یا از همکاران ما هستی هر جای ایران که باشی فرقی نمیکنه میتونیم قطعات مصرفی کاتریجای لیزری و جوهرافشان رو تقربا در تمام مدل های موجود برای ارسال کنیم. از خود تونر و جوهر گرفته تا بلید و درام و مگنت و انواع چیپ های لیزری مشکی و رنگی رو میتونی با ارسال رایگان در تمام ایران داشته باشی. اما توصیه میشه اگه قبلا اینکار رو نکردی و اصرار داری تا انجام بدی حتما آموزش ویدئویی ازش ببین. تو یوتیوب هست اما کارشناسای ما بزودی یه ویدئوی آموزشی برای شارژ کاتریج آماده میکنن با کیفیت خوب و درخور نمایندگی و تو همین صفحه برات میذارن.

اگر همکار هستید ،،،،

امکان ارسال پک تونر اصلی برای تمامی مدل های لیزری مشکی و رنگی به تمام ایران برای همکاران HP

دانلود درایور محصولات HP

برای دانلود درایور هرکدام از محصولات HP بر روی لینک های زیر بزنید تا وارد صفحه مخصوص آن شوید و سپس با توجه به دستورالعمل ارائه شده درایور مخصوص مدل دستگاه خود را پیدا و دانلود نمایید.

تصویر مرتبط با شارژ کارتریج در نمایندگی اچ پی - pay bill
صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

نمایندگی اچ پی
ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

نمایندگی اچ پی
ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

نمایندگی اچ پی
ثبت ارسال کارتریج

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

5/5 - (3 امتیاز)

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج