جوهر شارژ HP C4680 1 لیتری

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید
About this item
جوهر شارژ HP C4680 یک لیتری | اینبار تصمیم گرفتیم تا در ارتباط با قطعات جانبی و مصرفی پرینتر جوهرافشان محبوب C4680 بررسی های لازم را انجام دهیم. در نظر داشته باشید که جوهر ؛ در پرینتر های جوهرافشان اچ پی حرف اول و آخر را در چاپ میزند. از این رو پیشنهاد می شود اگر به دنبال کیفیتی مناسب در چاپ خود می باشید حتما با توجه به نوع جوهر و عملکرد دستگاه خود ، باید از ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

جوهر شارژ HP C4680 یک لیتری | اینبار تصمیم گرفتیم تا در ارتباط با قطعات جانبی و مصرفی پرینتر جوهرافشان محبوب C4680 بررسی های لازم را انجام دهیم. در نظر داشته باشید که جوهر ؛ در پرینتر های جوهرافشان اچ پی حرف اول و آخر را در چاپ میزند. از این رو پیشنهاد می شود اگر به دنبال کیفیتی مناسب در چاپ خود می باشید حتما با توجه به نوع جوهر و عملکرد دستگاه خود ، باید از قطعات مصرفی با کیفیت بالا و به رف استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با پرینتر های خانواده جوهرافشان در ادامه همراه شوید.

 

جوهر شارژ HP C4680

 

توجه به کیفیت و کوالیتی بالای جوهر های اچ پی باعث می شود تا شما کاربران گرامی در ادامه ی چاپ خود به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید. از این رو همواره تهیه ی کارتریج با کیفیت بالا باعث می شود تا کاربران بدون نیاز به دستگاه های جایگزین  ، عملیات چاپ خود را در سریعترین زمان انجام دهند. یکی از موضوعاتی که بسیاری از کاربران توجه چندانی  به آن نمی کنند ، کیفیت جوهر های یک لیتری در بازار می باشد . بسیاری از کاربران بدون هیچگونه دانشی اقدم به تهیه ی جوهر های اچ پی می نمایند. این موضوع باعث می شود تا به دستگاه های ما آسیب جدی وارد شود. اما این آسیب چگونه باعث توقف دستگاه های ما می شود؟

 

جوهر شارژ HP C4680

جوهر شارژ HP C4680

 

هنگامی که ما از یک جوهر با کوالیتی پایین تر برای شارژ کارتریج های خود استفاده می کنیم . دستگاه توانایی جذب و استفاده از آن را در اسناد به ما نمی دهد. از این جهت هد با حداکثر توانا خود شروع به فعالیت و انتقال جوهر می نماید. از طرقی دیگر جوهر به دلیل نداشتن قدرت و کیفیت کافی ، عملکرد معکوسی را از خود به نمایش می گذارد. همین موضوع باعث متوقف شدن سه قطعه ی مهم در پرینتر های اچ پی می شود. اما اگر کاربران کمی پیش از خرید تحقیقات لازم را در ارتباط با نوع دستگاه خود و عملکرد آن بگذارند ، موفق می شوند تا جوهری سازگار با نوع دستگاه تهیه نمایندو

 

ویژگی جوهر سازگار با C4680

امروزه در بازار برند های متفرقه ی بسیاری در ارتباط با جوهر های پرینتر های اچ پی مشغول به فعالیت می باشند. در بسته بندی بسیاری از این جوهر ها نوشته شده که ، جوهر X سازگار با تمامی پرینتر و کارتریج های جوهر افشان می باشد. پیش از هر اقدامی ، مهم است شما بدانید که کیفیت خروجی هر چاپگر به صورت اختصاصی با چاپگر دیگر فرق می نماید. به طور مثال چاپگر همانند C4680 کیفیت 1200 نقطه در اینچ را در بحث پرینت به کاربران ارائه می دهد.

 

ویژگی جوهر سازگار با C4680

 

قطعا جوهر این دستگاه نباید با دستگاه هایی که توانایی چاپ تا 600*600 DPI و یا 1200*2400 DPI را دارند یکی باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه ی خرید و شارژ کارتریج پرینتر جوهری C4680 با ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش همراه شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با پک شرکتی چاپگر های اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی همراه شوید.

 

#
#

Top reviews All reviews