تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی

شرکت اچ پی آبا با شماره مجوز 4210 دارای تعمیرگاه مجاز hp و خدمات مرتبط با نمایندگی اچ پی در سراسر ایران.

تصویر مرتبط با تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی - pay bill
صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی

توضیحی کوتاه درمورد نحوه ثبت درخواست تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی.

برای تعمیر دستگاه خود عجله دارید؟

درصورتیکه قصد استعلام قیمت تعمیر و یا شرایط تعمیر را دارید میتوانید از طریق شماره تماس زیر با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و سریعتر پاسخ خود را دریافت کنید.

پیدا کردن مدل پرینتر برای تعمیر

درصورتیکه نمی دانید مدل پرینتر شما چیست از طریق دستور العمل های زیر میتوانید مدل را تشخیص دهید.

عجله دارید؟

اگر بعد از بررسی 3 روش پیشنهادی نتوانستید مدل پرینتر خود را پیدا کنید می توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق شماره تماس زیر تماس بگیرید.

تصویر مرتبط با تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی - pay bill
صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

تصویر مرتبط با تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی - request
ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

تصویر مرتبط با تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی - part request
ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

تصویر مرتبط با تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی - send product
ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

نصب نرم افزار

2,800 هزار تومان
Consider the most economical mode for HP laser cartridges

تعویض چیپ با هر بار شارژ

از 38 تا 1,380 هزار تومان
Replacing the chip with each charge is only cost-effective for old cartridges and is not recommended for new cartridges

چرا نمایندگی HP تهران

نمایندگی HP تهران همراه با جواز و مدارک رسمی از شرکت HP در تهران ارائه دهنده بهترین خدمات و محصولات برند HP به شما می باشد.

سوالات پر تکرار مشتریان HP

تمامی محصولات اچ‌پی از گارانتی یک ساله برخوردار هستند. این گارانتی به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل فنی یا عیب ساختمانی طی یک سال اول از خرید، می‌توانند دستگاه خود را برای تعمیر یا تعویض به ما برگردانند.

برای ارتباط با خدمات مشتریان ما و دریافت پشتیبانی، مشتریان می‌توانند با شماره تلفن 89392-021 تماس بگیرند. تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع مشکلات شما در زمینه محصولات و خدمات اچ‌پی می‌باشد. همچنین می‌توانید سوالات خود را از طریق ایمیل یا فرم تماس موجود در وب‌سایت ما ارسال کنید.

برای راه‌اندازی دستگاه خود، می‌توانید راهنمای کاربری مربوط به دستگاه را مطالعه کنید یا با ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

شما می‌توانید درایورهای مورد نیاز خود را از طریق این لینک: دانلود درایور HP دانلود کنید.

برای رفع مشکلات می‌توانید مقالات موجود در بخش وبلاگ ما را مطالعه کنید یا برای کمک بیشتر با ما تماس بگیرید.

نظر برخی از مشتریان مــا
رضا محمدی
Read More
«من اخیراً یک پرینتر جدید از اچ‌پی خریداری کردم و باید بگویم که خدمات مشتریان واقعاً فوق‌العاده بود. کارکنان با دانش فنی بالا به سوالات من پاسخ دادند و مرا در انتخاب بهترین مدل یاری دادند. از خرید خود بسیار راضی‌ام.»
فاطمه رضایی
Read More
«خدمات پس از فروش اچ‌پی واقعاً بی‌نظیر است. پس از خرید پرینتر جدید، با چندین سوال مواجه شدم که تیم پشتیبانی با حرفه‌ایی به آن‌ها پاسخ داد. حتی در نصب درایور نیز به من کمک کردند. تجربه خرید بسیار خوبی بود.»
علی نصیری
Read More
«من از خدمات مشتریان اچ‌پی در زمینه کارتریج‌های پرینتر بسیار راضی‌ام. پس از خرید کارتریج جدید، با مشکلی در نصب آن مواجه شدم. با تیم پشتیبانی تماس گرفتم و آن‌ها کاملا حرفه‌ایی و دقت به من نشان دادند چطور می‌توانم مشکل را حل کنم. حتی توصیه‌های ارزشمندی نیز در مورد نگهداری کارتریج به من دادند تا عمر طولانی‌تری داشته باشد. خدمات دوستانه و کارآمدی بود.»
Previous
Next

دانلود درایور محصولات HP

برای دانلود درایور هرکدام از محصولات HP بر روی لینک های زیر بزنید تا وارد صفحه مخصوص آن شوید و سپس با توجه به دستورالعمل ارائه شده درایور مخصوص مدل دستگاه خود را پیدا و دانلود نمایید.

پرینترهای HP

در زیر لیستی از پرینتر های HP را آورده ایم که میتوانید با کلیک بر روی آنها اطلاعات بیشتر در مورد پرینتر انتخابی را دریافت کنید و همچنین درایور آن پرینتر را دانلود کنید.

تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی | اگه پرینترت نیاز به تعمیر داره و مردد هستی که در محل خودت انجام شه یا در نمایندگی بهتره به ابن نکته توجه داشته باشی که تعمیرات در محل نمیتونه کیفیت خوبی مثل تعمیرات پرینتر در تعمیرگاه مجاز اچ پی داشته باشه. این موضوع رو هم نباید فراموش کنی که بعضی کارها اصن در محل شما انجامش امکتن پذیر نیست. تعمیرات بردی مثل فرمتر و برد پاور قطعا نیاز به دستگاه هایی داره که در واحد فنی نمایندگی اچ پی تجهیز میشه. شارژ کارتریج با توجه به نیاز تخلیه تونر زائد هم همینطور. تعمیرات گیربکس و تعویض قطعات فیوزینگ چون نیاز هست که دستگاه تا جایی باز شه که برسه به شاسی باید در نمایندگی انجام بشه.   فاکتور رسمی بگیر با کداقتصادی و شناسه ملی ثبت شده به نام اچ پی از شرکت اچ پی آبا | بعد پرینترت رو تعمیر کن تعمیر پرینتر کارهای سرپایی اما مث تعویض کاغذکش دستگاه ، تعمیر ای دی اف ، تعویض کارتریج و قطعات یونیت درام ، ومواردی از این قبلی میتونه بصورت اعزام تکنسین در محل مشتری انجام پذیر باشه. پس بهتره بابت هر ایرادی یه اطلاعات اولیه از بخش های معیوب داشته باشی تا سردرگم نشی. ایرادات چاپی معمولا مربوط به کارتریج دستگاه میشه. پس ترجیحا با عوض کردن کارتریج حل میشه مگه اینکه نیاز به تعمیر بخش فیوزینگ یا درام کیت و در پرینترهای لیزری رنگی نیاز به تعمیر و تعویض قطعات ترنسفرکیت باشه که در این صورت لازمه ارجاع داده بشه به شرکت. ایرادات ورود و …
 

تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی | اگه پرینترت نیاز به تعمیر داره و مردد هستی که در محل خودت انجام شه یا در نمایندگی بهتره به ابن نکته توجه داشته باشی که تعمیرات در محل نمیتونه کیفیت خوبی مثل تعمیرات پرینتر در تعمیرگاه مجاز اچ پی داشته باشه. این موضوع رو هم نباید فراموش کنی که بعضی کارها اصن در محل شما انجامش امکتن پذیر نیست. تعمیرات بردی مثل فرمتر و برد پاور قطعا نیاز به دستگاه هایی داره که در واحد فنی نمایندگی اچ پی تجهیز میشه. شارژ کارتریج با توجه به نیاز تخلیه تونر زائد هم همینطور. تعمیرات گیربکس و تعویض قطعات فیوزینگ چون نیاز هست که دستگاه تا جایی باز شه که برسه به شاسی باید در نمایندگی انجام بشه.

 

فاکتور رسمی بگیر با کداقتصادی و شناسه ملی ثبت شده به نام اچ پی از شرکت اچ پی آبا | بعد پرینترت رو تعمیر کن

تعمیر پرینتر

کارهای سرپایی اما مث تعویض کاغذکش دستگاه ، تعمیر ای دی اف ، تعویض کارتریج و قطعات یونیت درام ، ومواردی از این قبلی میتونه بصورت اعزام تکنسین در محل مشتری انجام پذیر باشه. پس بهتره بابت هر ایرادی یه اطلاعات اولیه از بخش های معیوب داشته باشی تا سردرگم نشی. ایرادات چاپی معمولا مربوط به کارتریج دستگاه میشه. پس ترجیحا با عوض کردن کارتریج حل میشه مگه اینکه نیاز به تعمیر بخش فیوزینگ یا درام کیت و در پرینترهای لیزری رنگی نیاز به تعمیر و تعویض قطعات ترنسفرکیت باشه که در این صورت لازمه ارجاع داده بشه به شرکت.
ایرادات ورود و خروجی کاغذ هم اگه در قسمت کاغذ کش دستگاه باشه با عوض کردن قطعات کاغذ کش در محل شما امکان پذیره چون معمولا نیازی به باز کردن کامل دستگاه نیست. اما ایرادات خروجی مثل مچاله شدن کاغذ و پاره شدن اون و در رخی موارد گیر کردن کاغذ در دستگاه اگه مستلزم باز شدن قاب و قسمت های مختلف باشه بهتره بیاد نمایندگی. خیلی مواقع هم در محل شما امکان پذیره.

 

 

تعمیر پرینتر

 

 

 

ثبت سفارش تعمیر HP

اگر ایرادات به نوعی باشه که در محل مشتری رفع میشه قاعدتا میتونی با واحد فنی تماس بگیری و آدرس و مشخصات کامل دستگاه و ایرادات احتمال رو با تکنسین های مربوطه مطرح کنی. در این صورت فایلی برای شما ایجاد میشه و در کارتابل تکنسین قرار میگیره بعد تکنسین با شما تماس میگیره و باهات هماهنگ میکنه که کی بیاد بالا سر دستگاه. اما در صورتیکه بعداز تماس مشخص شد باید به نمایندگی ارسال بشه فقط لازمه ایرادات دستگاه رو بنویسی با شماره تماست که قراره توی اتوماسیون ثبت بشه بچسبونی روی دستگاه و ارسال کنی به آدرس شرکت.

 

راستی اگه خودت هم نمیتونی بیای و محدودیت های ایاب و ذهاب داری میتونی از سرویس رایگان پیک شرکت استفاده کنی. اینطوریه که با بخش فنی تماس میگری و آدرس میدی شرکت پیکشو میفرسته دستگاه و ازت تحویل میگیره و بعداز اتمام کار هم دستگاه رو برات با همون پیک بصورت رایگان ارسال میکنه. در هر دو حالت چه تعمیر پرینتر در محل شما و چه تعمیر در واحد فنی شرکت میتونی از طریق فرم مربوطه در سایت درخواست خودت رو ثبت کنی تا کارشناسای ما در اولین فرصت باهات تماس بگیرن و به درخواستت رسیدگی کنن. به هرحال وقتی دستگاه شما توسط شرکت بازدید بشه یه پروفایل به نام و مشخصات شما در اتوماسیون اچ پی ثبت میشه که میتونی با شماره اتوماسیونت از هر جای ایران که هستی وارد اتوماسیون بشی و تمام مراحل تعمیراتت رو از ابتدای پذیرش تا خروج دستگاه رصد کنی.

 

چرا تعمیر پرینتر در محل نمایندگی ؟

حالا چرا تعمیر پرینترت رو بهتره در نمایندگی اچ پی انجام بدی : تکنسین های تعمیرات پرینتر در اچ پی اختصاصا برای این برند و زیر نظر متخصصین مورد تایید شرکت آموزش دیدن. مهارت و تجربه کافی در مواجهه با ایرادات مختلف در دستگاههای اچ پی رو توی خود نمایندگی اچ پی کسب کردن. خود واحد فنی هم که سرتیفیکیت و مجوزهای لازم رو از مراجع ذیصلاح برای اینکار داره. تعمیرگاه مجاز پرینترهای اچ پی در ایران برای شرکت اچ پی آبا به ثبت رسیده. مجوز تعمیر پرینتر از دو تا اتحادیه مرتبط با این موضوع صادر شده . جواز اتحادیه فن آوران رایانه استان تهران برای تعمیر پرینتر و جواز اتحادیه دستگاه های مخابراتی استان تهران برای تعمیر فکس ( چنانچه دستگاهتون چندکاره باشه ) و فکس هم روش باشه.

 

 

چرا تعمیر پرینتر در محل نمایندگی ؟

 

 

 

گذشته از این ، مهمترین عامل انتخاب تعمیر پرینتر در نمایندگی میتونه استفاده از قطعات اصلی با پارت نامبر شرکتی باشه که معمولا در مراکز غیر مجاز استفاده نمیشه و تحت نظارت شرکت وارد میشه. همینطور گارانتی شرکتی برای تعمیرات حتی بردی مثل فرمتر و برد دی سی که بصورت مهلت تست در اختیار کاربر قرار میگیره.( که حتی روی دستگاه های نو خریداری شده هم این مهلت تست برای برد داده نمیشه). امکان ارسال و دریافت رایگانم که هست البته اگر در محدوده شهر تهران باشی. شرکت این امکان رو هم برای همکار های داخل تهران و شهرهای دیگه فراهم کرده که چنانچه برای تعمیراتشون نیاز به قطعه شرکتی داشته باشن بدون اخذ مجوز نمایندگی از شرکت اچ پی آبا بتونن قطعشون رو فراهم کنن. به این امید که شاید روزی برسه که دیگه هیچ تعمیرکاری چه شرکتی و چه غیر شرکتی بابت قطعه اورجینال پرینتر لنگ نمونه.

 

فاکتور رسمی اچ پی

نمایندگی اچ پی میتونه برای اون دسته از کاربر هایی که تعمیرات زیادی نسبت به کاربرهای معمولی و خونگی دارن ، مث اداره جات سازمان ها و ارگان ها این امکان رو فراهم کنه که بصورت بازدید ، خدمات و نگهداری سالیانه دستگاه ها رو پشتیبانی کنه. امکان صدور فاکتور رسمی با سربرگ اچ پی آبا و شماره اقتصادی و شناسه ملی و شماره ثبت هم برای تمامی کاربرانی که بصورت رسمی خرید میکنن وجود داره. لازم به ذکره که خیلی از تعمیرگاه ها و مراکز خدمات HP هنوز فاکتور رسمی ندارن. یعنی اصن ثبت نام مالیاتی نکردن و کداقتصادی و شناسه ملی ندارن.

 

فاکتور رسمی اچ پی

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج

دریافت قیمت روز
شنبه تا پنجشنبه 9 تا 17