کارتریج HP83A لیزری مشکی

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (1 امتیاز)
About this item
کارتریج HP83A لیزری مشکی | سازگار با پرینترهای :               HP 83A (CF283A) toner cartridge works with: HP LaserJet Pro MFP M127fs, M127fw, M127fn, MFP M125nw, MFP M225dw, MFP M225dw, MFP M225dn ,M201dw ,MFP M225dn   سازگاری با چاپ مقرون به صرفه اچ پی ( حامی حفاظت از محیط زیست ) به لحاظ برگشت به پروسه بازیافت محصولات تا سقف 100 درصد. اگر حامی محیط زیست هستید و به آن اهمیت میدهید حتما از نمونه های ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

کارتریج HP83A لیزری مشکی | سازگار با پرینترهای :

              HP 83A (CF283A) toner cartridge works with: HP LaserJet Pro MFP M127fs, M127fw, M127fn, MFP M125nw, MFP M225dw, MFP M225dw, MFP M225dn ,M201dw ,MFP M225dn

 

سازگاری با چاپ مقرون به صرفه اچ پی ( حامی حفاظت از محیط زیست ) به لحاظ برگشت به پروسه بازیافت محصولات تا سقف 100 درصد.

اگر حامی محیط زیست هستید و به آن اهمیت میدهید حتما از نمونه های اورجینال HP استفاده کنید. صرفه جویی در وقت و هزینه های جانبی با تهیه نسخه اصلی کارتریجهای لیزری به لحاظ توان چاپ و قابلیت های شارژ مجدد.

رنگ مشکی با قابلیت چاپ 1500 تا 2500 برگ بسته به نوع پرینت و سایز کاغذ. دارای چیپ کنتور انداز با قابلیت تعویض ( در صورت عدم تعویض هم پرینت خواهد گرفت اما فقط پیام اتمام تونر میدهد ).

  • امکان تعویض درام.
  • تعویض چیپ.
  • امکان تعویض مگنت.
  • تعویض فوم رول.
  • تعویض بلید.

شارژ کارتریجهای لیزری با تونر اورجینال که در پک های مخصوص HP ارائه میشود سازگار با DPI دستگاه و کاملا استاندارد های چاپ اچ پی را شامل میشود. استفاده از تونرهای فله ای و غیر استاندارد علاوه بر آسیب هاب جانبی به چاپگر سبب کاهش کیفیت چاپ و نا هماهنگی DPI (مقیاس اندازه گیری تعداد نقطه در یک اینچ ) خواهد شد.

قطعات مصرفی همچون درام و بلید که تاثیر مستقیم برروی پروسه چاپ را دارند هم به لحاظ پردازش دستور چاپ برروی کاغذ مستلزم استفاده از نمونه ای اصلی و شرکتی میباشند. مرکز امور مشتریان و خدمات کارگاهی HP با راه اندازی اطاق مخصوص شارژ با نمونه های استاندارد و بوسیله دستگاههای تمام اتوماتیک جهت این منظور آمادگی پاسخگئیی با کاربرانی که به این گزینه نیاز دارند میباشد.

نظرات کاربران کارتریجهای لیزری مشکی | کارتریج HP83A لیزری مشکی.

توجه داشته باشید این تنها بخشی از مهم ترین سوالاتی ست که کاربران کارتریج های اچ پی CF283A در بخش امور مشتریان در ارتباط با شارژ کارتریج مطرح میکنند. شاید این سوالات برای شما کاربر گرامی هم در هنگام مصرف با این موارد یا مشابه آن برخورد کرده باشید.

جواب تکنسین.

کارتریج HP83A


Top reviews All reviews