کارتریج HP36A لیزری مشکی

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید
About this item
کارتریج HP36A لیزری مشکی | جذب تونر توسط مگنت برروی تانک تونر و پردازش آن برروی درام در قسمت بک تونر و انتقال از روی درام برروی کاغذ و جمع آوری تونر اضافه روی درام توسط بلید و انتقال بر مخزن تونر زائد. بخش کلی از عملکرد HP36A لیزری مشکی ست که در واحد فنی HP بررسی و ارائه میشود. شارژ ، تعویض چیپ ، تعویض درام ، تعویض مگنت و قطعاتی چون بلید و فوم رول و البته ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

کارتریج HP36A لیزری مشکی | جذب تونر توسط مگنت برروی تانک تونر و پردازش آن برروی درام در قسمت بک تونر و انتقال از روی درام برروی کاغذ و جمع آوری تونر اضافه روی درام توسط بلید و انتقال بر مخزن تونر زائد. بخش کلی از عملکرد HP36A لیزری مشکی ست که در واحد فنی HP بررسی و ارائه میشود.

شارژ ، تعویض چیپ ، تعویض درام ، تعویض مگنت و قطعاتی چون بلید و فوم رول و البته دکتر بلید همگی برای این مدل امکان پذیر است. ( البته توصیه میشود در صورت مصطهلک شدن بیش از 3 قطعه بصورت همزمان مقرون به صرفه تر خواهد بود که یک کارتریج نو تهیه کنید ).

 

کاربرد قطعات مصرفی کارتریج HP36A

 

 

Hp original toner 36A کارتریج HP36A

 

 

 

در بالا اشاره به بخشی از قطعات موجود در 36 است که کمک به پردازش دادها برروی کاغذ و خروجی چاپ نهایی برای کاربر خواهد شد. تعویض بیش از سه مورد همزمان برروی این مد نه به لحاظ قیمتی بلکه به لحاظ کارایی مقرون به صرفه نیست.

برای صرفه جویی در وقت و هزینه بهتر است تا از نمونه های اورجینال HP جهت مصرف استفاده شود.| To save time and money, it is better to use original HP samples for consumption. برای بهره گیری از بهترین خروجی جهت مشاوره و خرید تونرهای اصلی متناسب با چاپگر خود با مرکز امور مشتریان HP در بخش تماس با ما همراه شوید. | مرکز پشتیبانی و واحد های فنی ماشین های اداری HP.

مشخصات تونرهای اصلی HP36 :

 

 

 

HP supply 1525nf

 

 

 

HP1522nf | کارتریج HP36A

لازم به توضیح است این مدل از کارتریجها برای پرینترهای لیزری مشکی برخلاف نمونه های لیزری رنگی و جوهرافشان ها نیازی به تعویض چیپ ندارند. چراکه بدون تعویض چیپ پرینتر به حالت آماده به کار در میآید. فقط برخی از ارور ها در حین انجام کار مبنی بر تعویض کارتریج روی سیستم ظاهر میشود که میتوان آنها را کنسل کرد و ادامه کار را انجام داد.

برای برخی از لیزری مشکی های چندکاره مانند HP1522nf با قابلیت پرینت ، کپی ، اسکن و فکس کاربری هر چهار مورد بالاخص در انجام اسکن و ذخیره فایل های مربوط به آن مستلزم تعویض چیپ خواهد بود که البته هزینه بالایی ندارد. شارژ کارتریج های اچ پی 36 در مراکز اصلی بدون دخالت دست و بصورت وکیوم تمام اتوماتیک بابت تخلیه کامل و بادگیری هر دو مخزن تونر و بک تونر و شارژ تونر انجام میشود.

هشدار : از شارژ در مراکز غیر اصلی جدا خودداری کنید.

 

 

 

hp toner for your office

 

 

 

برای آشنایی با دیگر صفحات سامانه اصلی اچ پی در ایران میتوانید وارد GOOGLE.COM شده و از طریق لینک مذکور کلیه صفحات مرتبط با موضوعات HP را در وب سایت شرکت اچ پی آبا مشاهده کنید. | کارشناسی و تولید محتوی : واحد فنی کارگاهی و بخش پردازش محتوای مربوط به کاربران در سایت.| کارتریج HP36A


Top reviews All reviews