کارتریج HP135 جوهری رنگی

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (1 امتیاز)
About this item
کارتریج HP135 جوهری رنگی | با قابلیت استفاده در برخی از پرینترهای دسک جت و بعضی از فوتو اسمارت های مخصوص عکس. قابلیت شارژ مجدد و قابلیت استفاده از نمونه های قابل بازیافت برای آن دسته از کاربرانی که علاقمند به حفاضت از محیط زیست هستند.             مشخصات کارتریج HP135 جوهری رنگی : سایز بسته بندی کارتریج جوهر جعبه (W x D x H) 141 x 113 x 37 میلی‌متر. محدوده دمای عملیاتی 15 تا 35 درجه سانتی‌گراد محدوده دمای ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

کارتریج HP135 جوهری رنگی | با قابلیت استفاده در برخی از پرینترهای دسک جت و بعضی از فوتو اسمارت های مخصوص عکس. قابلیت شارژ مجدد و قابلیت استفاده از نمونه های قابل بازیافت برای آن دسته از کاربرانی که علاقمند به حفاضت از محیط زیست هستند.

 

 

 

HP 135 color Ink detail

 

 

 

مشخصات کارتریج HP135 جوهری رنگی :

 

 

کارتریج هایی که مشابه با HP135 j,gdn ani hkn.

 

 

Related products hp 135

 

 

 

پرینترهایی که با 135 سازگار هستند :

 

برخی از اکسسوری هایی که برای کارتریجهای جوهری استفاده خواهید کرد.

 

اکسسوری های کارتریج HP135 جوهری رنگی

 

 

 

 

شارژ کارتریج بصورت اتوماتیک بدون دخالت دست ودر مرکز خدمات hp توصیه میشود. خرید مجدد کارتریج تنها در نمایندگی های مجاز اچ پی مورد تایید و گارانتی ست. توجه داشته باشد که کارتریجهای غیر اصلی علاوه بر آسیب به دستگاه کلیه خدمات شرکتی را کنسل خواهد کرد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید کارتریجهای جوهری در صورتیکه مدت زیادی بدون استفاده باشند خشک میشوند. نازل های هد پس از خشک شدن ممکن است از بین رفته و کارتریج غیر قابل استفاده شود. | بصورت مستمر حداقل دوروز یکبار از پرینتر استفاده کنید. | حتی در حد سلف تیت گرفتن از دستگاه. | با تکنسین های HP در مرکز پرینترهای اچ پی در تماس باشید.

#

Top reviews All reviews