کارتریج HP126A لیزری رنگی

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

در نظرسنجی اچ پی شرکت کنید
About this item
کارتریج HP126A لیزری رنگی | هشدار : خرید کارتریج های لیزری غیر اورجینال علاوه بر صدمه به دستگاه باعث لغو گارانتی دستگاه میشود. با مرکز امور مشتریان اچ پی در بخش تماس با ما جهت ارسال نمونه اورجینال HP126A با گارانتی طول مصرف و پیک رایگان تماس حاصل فرمایید. مشخصات | کارتریج HP126A لیزری رنگی : تعداد چاپ تا 1200 برگ بسته به نوع پرینت. چهار رنگ با کد فنی کیت کامل CE310,311.312,313. قابلیت شارژ مجدد با پک تونر ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

کارتریج HP126A لیزری رنگی | هشدار : خرید کارتریج های لیزری غیر اورجینال علاوه بر صدمه به دستگاه باعث لغو گارانتی دستگاه میشود. با مرکز امور مشتریان اچ پی در بخش تماس با ما جهت ارسال نمونه اورجینال HP126A با گارانتی طول مصرف و پیک رایگان تماس حاصل فرمایید.

مشخصات | کارتریج HP126A لیزری رنگی :

 

 

 

HP cartridge 1025 | کارتریج HP126A

 

 

 

 

دارای مخزن بک تونر برای تونرهای زائد جمع شده در طول مصرف کارتریج برروی درام کیت دستگاه. همچنین مخزن تونر 75 گرمی برای هررنگ بصورت مجزا. قابلیت مگنتی برای جذب تونر و همزن پودر در داخل مخزن. لیبل شمار فنی مختص هررنگ به شرح:

لازم به توضیح است این نمونه از لیزری رنگی های HP از سری مخزن کوچک با حجم تونر کم نسبت به نمونه ای لیزری اداری سرعت بالا است. درام این نوع جداگانه برروی کیت درام قرار گرفته و هر 4 رنگ با یک درام پردازش میشود. شارژ تونر مستلزم تخلیه بک تونر ( تونر زائد جمع شده ) در قسمت درام کیت میباشد. نتیجتا با هر بار شارژ ارسال درام کیت جهت تخلیه الزامی میباشد.

 

 

 

HP original 126A 310,311,312,313

 

 

 

تخلیه تونر زائد

عدم تخلیه تونر زائد در هر بار شارژ سبب پر شدن مخزن بک تونر و ریزش تونر زاءد برروی صفحات چاپی خواهد شد. که کثیفی و خطوط غیر مرتبط با پرینت شما را در بر خواهد داشت. همچنین تعویض چیپ برای هر بار شارژ و برای هر چهار رنگ برای این مدل ها الزامیست. که البته هزینه آن روی شارژ کارتریج بوده و هزینه جداگانه ندارد.

 

تعویض چیپ

عدم تعویض چیپ سبب میشود تا پرینتر هنگام کالیبره ( خواندن کارتریج و به حالت آماده به کار درآمدن ) خطای تعویض تونر را بدهد و به حالت آماده بکار در نیاید. همچنین در نظر داشته باشید استفاده از تونرهای فله ای برای شارژ کلیه کارتریجهای لیزری چه مشکی و چه رنگی علاوه بر کیفیت پرینت نا مطلوب موجب آسیب دستگاه و لغو گارانتی و کلیه خدمات HP خواهد شد.

برای اطلاع از مطالب تخصصی در مورد کارتریجهای لیزری رنگی HP در مدلها و انواع مختلف همچنین میتوانید از وب سایت جدید مرکز ماشین های اداری و رایانه اچ پی به آدرس hp-cartridge.ir بازدید کنید.

 

 

#

Top reviews All reviews