Search
Close this search box.
021-89392

تعمیر کارتریج اچ پی در نمایندگی

شرکت اچ پی آبا با شماره مجوز 4210 دارای تعمیرگاه مجاز hp و خدمات مرتبط با نمایندگی اچ پی در سراسر ایران

تصویر مرتبط با تعمیر کارتریج اچ پی در نمایندگی - pay bill
صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

ثبت درخواست تعمیر کارتریج در نمایندگی اچ پی

تعمیر کارتریج اچ پی | فرم زیر را پر کنید تا درخواست شما در اتوماسیون ثبت شود اصالت کارتریج های خریداری شده را با کارشناسان ما تست کنید

برای تعمیر دستگاه خود عجله دارید؟

تعمیر کارتریج را در نمایندگی HP زیر نظر کارشناس انجام دهید و در صورت نیاز به شارژ مجدد با تونر اصلی و چیپ شرکتی با تکنسین اچ پی مستقیما در تماس باشید | کارتریج هایی که با تونر متفرقه و چیپ غیر شرکتی شارژ میشوند به دستگاه آسیب میزنند

پیدا کردن مدل کارتریج برای تعمیر

درصورتیکه نمی دانید مدل کارتریج شما چیست از طریق دستور العمل های زیر میتوانید مدل را تشخیص دهید

عجله دارید؟

اگر بعد از بررسی 3 روش پیشنهادی نتوانستید مدل کارتریج خود را پیدا کنید می توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق شماره تماس زیر تماس بگیرید.

نصب نرم افزار

2,800 هزار تومان
Consider the most economical mode for HP laser cartridges

تعویض چیپ با هر بار شارژ

از 38 تا 1,380 هزار تومان
Replacing the chip with each charge is only cost-effective for old cartridges and is not recommended for new cartridges
تصویر مرتبط با تعمیر کارتریج اچ پی در نمایندگی - pay bill
صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

نمایندگی اچ پی
ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

نمایندگی اچ پی
ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

نمایندگی اچ پی
ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

چرا نمایندگی HP تهران

نمایندگی HP تهران همراه با جواز و مدارک رسمی از شرکت HP در تهران ارائه دهنده بهترین خدمات و محصولات برند HP به شما می باشد

سوالات پر تکرار مشتریان HP

کلیه کارتریج های لیزری مشکی و رنگی اچ پی دارای یکسال گارانتی طول مصرف هستند به این معنی که تا زمان اتمام تونر در صورت خرابی تعویض میشوند. گارانتی شارژ کارتریج شامل 10 روز مهلت تست میشود.

علاوه بر امکان تکمیل فرم درخواست و ارسال آن به تیم پشتیبانی میتوانید با کارشناسان ما در واحد فنی مستقیما در تماس باشید. شماره تلفن 89392-021 بخش تعمیرات برای این منظور آماده مشاوره و پاسخگویی به نیازهای شماست.

پس از باز کردن پک اصلی پلمپ کارتریج را تا انتها بکشید و کارتریج را در جای مخصوص درون پرینتر قرار دهید. در نظر داشته باشید نوار پلمپ میبایست کاملا از درون تانک تونر خارج شود.

شما می‌توانید درایورهای مورد نیاز خود را از طریق این لینک : دانلود درایور HP دانلود کنید.

برای رفع ایرادات اولیه مانند تنظیمات رنگ و تنظیمات چاپ و راه اندازی های ابتدایی کارتریج های اچ پی نیاز به مراجعه نیست. کارشناسان ما بصورت تلفنی شما را راهنمایی میکنند. اما برای شارژ و رفع ایرادات فنی و تعویض قطعات میبایست حتما کارتریج خود را ارسال کنید.

نظر برخی از مشتریان مــا
سرو آرمان صنعت
Read More
تعمیر کارتریج اچ پی در نمایندگی فقط بصورت شارژ انجام میشه یا امکان تعویض قطعه به تنهایی هم داره ؟ چون من هربار که کارتریجم خراب میشه میگن باید شارژش کنی ،،، ضمنا زیاد هم با دستگاهم پرینت نمیگیرم اما در سال دو سه بار کارتریجم کمرنگ میشه و خط میندازه.
سلار سازان
Read More
شارژ انجام دادم اما چیپ کارتریج همچنان درصد قبلی رو داره نشون میده با مرکز اچ پی تماس گرفتم جهت تعمیر کارتریج اچ پی اما گفتند ایراد از پرینتره و قسمتی که چیپ کارتریج رو میخونه ظاهرا ایراد داره ،،، حالا نمیدونم باید دستگاه رو ارسال کنم یا فقط کارتریج ها رو بفرستم کفایت میکنه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر از خدمات خوبتون.
سلطان زاده
Read More
تعمیر کارتریج اچ پی در تهران انجام دادم الان که اومدم شهرستان داره تمام نوشته ها رو تکرار میزنه و با چندجا تماس گرفتم گفتند که نوع تونری که ریختن توش با DPI دستگاه من سازگار نبوده حالا میخوام ارسال کنم نمایندگی اما نمیدونم اصن به چه صورت میشه آیا از شهرستان کارتریج جهت شارژ ارسال کرد یا نه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید من رو. ممنون میشم
Previous
Next

دانلود درایور محصولات HP

برای دانلود درایور هرکدام از محصولات HP بر روی لینک های زیر بزنید تا وارد صفحه مخصوص آن شوید و سپس با توجه به دستورالعمل ارائه شده درایور مخصوص مدل دستگاه خود را پیدا و دانلود نمایید

شارژ کارتریج اچ پی در نمایندگی

با تونر اصلی hp شارژ کارتریج های خود را با DPI متناسب دستگاه در نمایندگی انجام دهید و از خدمات متمایز شرکتی در اچ پی بهرمند شوید

تعمیر کارتریج اچ پی

تعمیر کارتریج اچ پی در نمایندگی اچ پی رسمی تهران، بدون محدودیت در موقعیت مکانی شما

برای تعمیر دستگاه خود عجله دارید؟ »»»»

تعمیر کارتریج اچ پی | لیزری های مشکی و رنگی در نمایندگی

نمایندگی اچ پی | شارژ کارتریج های اچ پی در صورتی امکان پذیرست که چیپست آنها موجود باشد. در نظر داشته باشید که کارتریج های لیزری رنگی بدون تعویض چیپ کار نخواهند کرد و پرینتر هنگام کالیبره این نوع کارتریجها به حالت آماده بکار در نمیآید. در نتیجه برای کارتریجهایی که چیپست آنها هنوز تولید نشده و یا قیمت چیپستهای آنها گران است نصب نرم افزار حذف چیپ در نمایندگی توصیه میشود. در این خصوص با کارشناسان بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

کارتریج های لیزری HP را در مرکز تعمیر کارتریج نمایندگی اچ پی با مواد مصرفی اورجینال متناسب با دستگاه خود شارژ کنید و از مواد مصرفی غیر اصلی با DPI نا متناسب با دستگاه استفاده نکنید ،، بخش مهمی از دستگاه های لیزری که شامل فیوزینگ دستگاه و قطعات مرتبط با آن است در صورت استفاده از تونر غیر اصلی آسیب خواهد دید. که در برخی از دستگاه ها متاسفانه به دلیل کمبود قطعه جبران پذیر نخواهد بود.

تعمیر کارتریج

 

5/5 - (1 امتیاز)

درخواست تعمیر

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج