تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی HP

hp-contact
hp-contact
Free Shipping within Tehran
Back to the production cycle
1 year warranty only for printers
Free and Easy Technical Support

5/5 - (7 امتیاز)
About this item
یکی از خدمات اصلی نمایندگی رسمی اچ پی در تهران، فعالیت بعنوان تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ است. در تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ اچ پی، کلیه خدمات تعمیر و عیب یابی لپ تاپ توسط متخصصین مجرب انجام میشود. به منظور هماهنگی برای خدمات پس از فروش و تعمیرات لپ تاپ اچ پی خود با شماره 021-89392 تماس بگیرید. نمایندگی مرکزی لپ تاپ های اچ پی نمایندگی مرکزی لپ تاپ اچ پی در تهران، شرکت اچ پی آبا است. این نمایندگی مرکزی ...
شارژ کارتریج های لیزر مشکی
شارژ کارتریج های لیزر رنگی
HPABA
Location : Khosrow alley, Tehran, Iran
بازدیدها: - | تلفن گویا: 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.
Please scan me

یکی از خدمات اصلی نمایندگی رسمی اچ پی در تهران، فعالیت بعنوان تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ است. در تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ اچ پی، کلیه خدمات تعمیر و عیب یابی لپ تاپ توسط متخصصین مجرب انجام میشود. به منظور هماهنگی برای خدمات پس از فروش و تعمیرات لپ تاپ اچ پی خود با شماره 021-89392 تماس بگیرید.

نمایندگی مرکزی لپ تاپ های اچ پی

نمایندگی مرکزی لپ تاپ اچ پی در تهران، شرکت اچ پی آبا است. این نمایندگی مرکزی در ایران تحت امتیاز شرکت اچ پی آبا شناخته می شود. این نمایندگی در سال 1392 برای اولین بار از شرکت اصلی اچ پی در سنگاپور، امتیاز خود را اخذ نمود. در این نمایندگی، خدمات فروش و پس از فروش لپ تاپ های اچ پی در کنار سایر محصولات مانند پرینتر، اسکنر، پلاتر و ماشین حساب ارائه می گردد. این نمایندگی علاوه بر فروش محصولات اچ پی، بعنوان تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی و تعمیرات سایر محصولات اچ پی نیز شناخته شده است.

 

 

تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی

گارانتی و خدمات پس از فروش لپ تاپ اچ پی

در نمایندگی اصلی محصولات اچ پی، علاوه بر فروش محصولات اورجینال اچ پی، گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه می گردد. تمام ایرادات ناشی از نقص فرایند تولید و عملکرد در گارانتی ارائه شده است. تمامی محصولات نمایندگی اچ پی دارای حداقل ۱۸ الی ۲۴ ماه گارانتی استاندارد هستند. علاوه بر گارانتی، خدمات پس از فروش نیز توسط نمایندگی اصلی اچ پی و تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ و سایر محصولات اچ پی ارائه شده است. تعمیر لپ تاپ های اچ پی نیازمند تجربه و تخصص و آشنایی با این تجهیزات است. خوشبختانه تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی چنین متخصصانی را جذب خود کرده است. این متخصصین مجرب تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزارهای لپ تاپ اچ پی را  در اسرع وقت و با هزینه ای مناسب برطرف می کنند.

سرویس در محل تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ

برخی محصولات نیازمند تعمیر، ممکن است به هر دلیل قابل تحویل به تعمیرگاه مرکزی نباشند. در این موارد، نمایندگی محصولات اچ پی از سرویس در محل برای تعمیرات استفاده می کند. در این موارد، نیازی نیست دستگاه موردنظر خود را جابجا یا ارسال کنید. بلکه تمامی عملیات و تعمیرات و اقدامات موردنیاز برای تعمیر دستگاه در محل انجام می شود. بدین منظور می بایست هماهنگی های لازم با نمایندگی و تعمیرات مرکزی انجام شده باشد و دلیل عدم تحویل به تعمیرگاه، منطقی و قابل قبول باشد.

نمایندگی محصولات اچ پی با استفاده از مجهزترین ابزار و متخصصین کارآزموده امکان ارائه خدمات تعمیرات تجهیزات اچ پی را فراهم ساخته است. مهمترین مزیت سرویس در محل برای مشتریان عزیز، کاهش هزینه های حمل و نقل و جابجایی دستگاه است. همچنین حضور کارشناس در محل، موجب نظارت و اطمینان از روند تعمیر دستگاه و کیفیت خدمات رسانی به شما عزیزان می شود.

 

 

تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی

سایر خدمات تخصصی تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ اچ پی

برخی خدمات تخصصی که تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی انجام می دهد عبارتند از:

لازم به ذکر است درصورت تعمیر لپ تاپ های اچ پی در تعمیرات مرکزی لپ تاپ های اچ پی واقع در نمایندگی اصلی اچ پی، تمامی سرویس های داخلی و خدمات نرم افزاری بطور رایگان برای شما عزیزان انجام می شود.

#
#
#

Top reviews All reviews
12 thoughts on "تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی HP"
ارسال شده در فروردین 3, 1399 3:30 ب.ظ

[…] لپ تاپ ها با وزن مناسب خود، براحتی قابل جابجایی […]

فریبا سعادتمند
ارسال شده در فروردین 7, 1399 3:23 ق.ظ

سلام و درود
از بندر عباس تماس میگیرم آیا نمایندگی اچ پی در بندر عباس هست ؟؟

K1.Sho
ارسال شده در فروردین 11, 1399 11:20 ب.ظ

با سلام خدمت شما . بنده از مدل HP Pavilion15 cc195-nia استفاده میکنم . می خواستم بودنم این مدل دارای M.2 هست؟

ارسال شده در اردیبهشت 14, 1399 10:10 ق.ظ

[…] این مقاله با کارکرد و عوامل خرابی و روند تعمیر LED و LCD لپ تاپ های اچ پی آشنا می […]

ارسال شده در اردیبهشت 17, 1399 6:14 ب.ظ

[…] مشکل تنها توسط کارشناسان متخصص تعمیرات تشخیص داده می […]

ارسال شده در آذر 19, 1399 4:32 ب.ظ

[…] افراد ممکن است متوجه نباشند که لپ تاپ گیمینگ نمایندگی لپ تاپ اچ پیHP توانایی. انجام هر عملی که لپ تاپ عادی انجام می‌دهد را […]

ارسال شده در آذر 14, 1400 12:36 ب.ظ

[…] سی دی لپ تاپ hp در دسته های متفاوت. با کارشناس های ما در تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی HP تماس حاصل […]

ارسال شده در فروردین 17, 1401 6:00 ب.ظ

[…] تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی HP […]

ارسال شده در اردیبهشت 5, 1401 4:22 ب.ظ

[…] تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی HP […]

ارسال شده در اردیبهشت 6, 1401 4:18 ب.ظ

[…] تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی HP […]

ارسال شده در اردیبهشت 24, 1401 4:31 ب.ظ

[…] تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی HP […]

ارسال شده در خرداد 5, 1401 1:43 ب.ظ

[…] تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های اچ پی HP […]