بایگانی‌ها پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

بایگانی‌ها پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP
اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

بایگانی‌ها پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

چگونه از هد پرینتر خود مراقبت کنیم؟

برای رسیدن به یک استاندارد عالی در چاپ، بدون توجه به مدل یا سن دستگاه، تعمیر و نگهداری چاپگر خیلی مهم است. هر دستگاهی بدون مراقبت از بین می رود مخصوصا اگر پرینتر جوهرافشان باشد.

مهم نیست که شما از کارتریج اورجینال، سازگار یا کارتریج شارژیاستفاده می کنید، احتمال خشک شدن جوهر و بسته شدن نازل ها وجود دارد. اگر از آن مراقبت  نشود می تواند باعث مشکلات بیشتر می شود و حتی ممکن است چاپگر شما را از بین ببرد. با این حال، با تمیز کردن هد پرینتر می توانید این مشکل را حل کنید.

در اینجا برخی از راه هایی که می توانید هد دستگاه را به صورت دستی، از یک رایانه یا مک و از طریق یک سیستم برنامه ریزی تمیز کنید، را مرور می کنیم

چه زمانی هد پرینتر نیاز به تمیز شدن دارد..؟

اگر پرینتر شما صفحات خالی را چاپ می کند، اما سطوح سطحی شما طبیعی است، مشکل بیشتر از حد احتمالا سرفصل های چاپی خواهد بود. اگر از زمان آخرین چاپ خود، برخی از جوهرها در کارتریج ها خشک شده اند. این موضوع چاپگرها را متوقف می کند و اجازه نمی دهد جوهر به کاغذ منتقل شود. برای رفع این مسائل، هد پرینتر نیاز به تمیز شدن دارد.

علامت دیگر، این است که چاپ شما محو می شود یا برای مثال چاپ های شما تار می شوند. در صورتی که به این مورد برخوردید ممکن است متوجه شوید که هنگامی که شما تصاویر را چاپ می کنید ، تصویر به طور کلی از دست رفته است. این به خاطر کارتریج CMYK نیست که تمام کارهای آن را تولید کند.
چاپگر با قرار دادن نقاط کوچک در سازه های مختلف، با استفاده از CMYK برای ایجاد طیف گسترده ای از رنگ های که با چشم غیر مسلح می بینیم، کار می کند. CMYK مخفف ابی، قرمز، زرد و کلید که معمولا سیاه است می باشد.  هر رنگ دارای یک نازل خاص است، بنابراین اگر یک نازل مسدود شود مانند رنگ زرد، این روش لایه برداری از کار نقطه را تغییر می دهد  و بر رنگ تولید شده در صفحه تاثیر می گذارد. تمیز کردن هد دستگاه به بهبود کیفیت چاپ کمک خواهد کرد.

شما می توانید هد پرینتر خود را به صورت دستی یا  از رایانه خود تمیز کنید. قبل از اینکه شروع کنید، هد پرینتر خود را چک کنید تا اطمینان حاصل کنید که هد دستگاه شما نیاز به تمیز کردن دارد، زیرا این امر باعث صرفه جویی در مصرف جوهر می شود.

پیشنهاد می شود اگر هد پرینتر شما صدمه دید ، جهت تعمیر آن را به مراکز و نمایندگی های معتبر بسپارید.

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

 

Country: Iran

بایگانی‌ها پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

مقرون به صرفه ترین پرینترها کدامند؟


امروزه بسیاری از پرینترهای چند منظوره مناسب و با قیمت های بسیار رقابتی در بازار وجود دارند، بنابراین شما برای انتخاب یک چاپگر جدید اقدام می کنید. بعضی از آنها را وقتی خریداری می کنید، انگیزه های نقدی را به ما ارائه می دهند، بنابراین این پیشنهادات ارزش چشم گیری دارند. برای اینکه همه چیز را ساده تر کنیم، در ادامه درباره ی مقرون به صرفه ترین پرینترها بحث می کنیم.
اغلب مردم می دانند زمانی که یک پرینتر میخرند قیمت واقعی آن اون چیزی نیست که بروی اتیکت دستگاه خورده، باید توجه کرد که دستگاه مورد نظرشان در ادامه چه خرج هایی دارد و مواد مصرفی آن به چه صورت می باشد.
پس از مدتی چاپ کردن ، خواهید دید که کل هزینه کارتریج های چاپگر شما از قیمت پرینترتان فراتر رفته است یعنی مواد مصرفی پرینتر شما بعد از مدتی از قیمت دستگاهتان بالاتر رفته و همچنان این موضوع ادامه دارد.
 

چه چیزی باعث صرفه جویی در چاپگر می شود؟

هزینه ی چاپگر شما در هر صفحه، اما فقط این موضوع نیست که جلوگیری از آن باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود ما سعی می کنیم چند نکته ی دیگر را به شما یادآوری کنیم
قیمت چاپگر.  پیشتر گفتیم که قیمت چاپگر تنها عامل در هنگام خرید نیست.  این موضوع ممکن است تنها مورد توجه قرار نگیرد، اما مطمئنا هنوز رمزهایی برای تأثیرگذاری در این باره است. اگر شما یک کاربر خانگی هستید، احتمالا نیازی به سرعت وعملکرد بالای پرینتر برای کسب و کار ندارید. اگر شما با حجم بالا چاپ می کنید، کمی بیشتر صرف چاپگر می شود که می تواند حجم کار شما را جابجا کند.
پرینتر مورد نظر شما دارای قابلیت هایی است که به آن نیاز ندارید، پس سعی کنید آن را نخرید و پرینتری انتخاب کنید که به اندازه ی مصرف شما قابلیت دارد.  تمرکز بر یک دستگاه که قابلیت های مورد نیاز شما را فراهم می کند و صرف نظر کردن از قیمت چاپگر پیشین. هنگامی که لیستی از پرینترها را بر اساس عملکرد آنها می بینیم، می توانید به موارد بعدی که بازدهای جوهری هستند برویم.

هزینه چاپگر شما در هر صفحه مهمترین عامل برای تعیین هزینه واقعی چاپگر شما و نحوه کارکرد آن در پرینتر جوهری است. کارتریج های جوهری مختلف برای چاپ مقدار مشخصی از صفحات طراحی شده اند تا قبل از اینکه جایگزین شوند. تعداد صفحات که یک کارتریج می تواند چاپ کند، عملکرد صفحه ی آن نامیده می شود. برای دریافت هزینه در هر صفحه، هزینه کارتریج را با عملکرد صفحه خود تقسیم کنید. در حالت ایدآل، هزینه کمتر برای هر صفحه و جوهر بیشتر برای چاپگر شما مفید است. خرج های اضافی پای جوهر کارتریج ، هزینه چاپگر شما را بیشتر است.

پرینترهای جوهرافشان و پرینترهای لیزری ، رقابت این دو برادر برای به صرفه بودن در هزینه ها اما کدام یکی تا الان پیروز این رقابت بوده؟ در این قسمت پرینترهای لیزری به راحتی  نسبت به پرینترهای جوهرافشان در رتبه ی بالاتر قرار گرفته اند زیرا صرفه تر می باشند. کارتریج های لیزری نسبت به کارتریج های جوهرافشان صفحات بیشتری را چاپ می کنند و سرعت و عملکرد بالاتری دارند به همین دلیل در ابتدا این پرینترهای لیزری هستند که گران تر ظاهر می شوند ولی در ادامه کاملا به صرفه تر از پرینتر های جوهرافشان هستند.

قیمت چاپ و هزینه هر صفحه دو عامل مهم برای خرید یک چاپگر است. با این حال، چیزهایی که ارزش آن را دارند باید مورد توجه قرار بگیرند، زیرا این موضوع می تواند به طور چشمگیری بر هزینه های کلی چاپگر تاثیر بگذارد.

تعداد کارکرد کارتریج پرینتر، این قسمت بستگی به نوع و شرایط کاری شما دارد. اگر شما در طول روز به تعداد زیادی برگه جهت چاپ کردن نیاز دارید یا در شرکت مشغول به کار هستید این پرینترهای لیزری هستند که با تعداد چاپ بیشتر و پر سرعت تر به شما در امر صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند اما اگر شما یک کاربر خانگی می باشید و استفاده ی کمی از پرینتر خود دارید می توانید پرینتر جوهرافشان را اتنخاب کنید.

انتخاب با شماست…

شما می توانید برای اطلاع بیشتر با متخصصان ما تماس بگرید

 

 

تلفن:89392-021

 

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

 

Country: Iran

بایگانی‌ها پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

چگونه یک پرینتر مناسب انتخاب کنیم؟

شاید تصمیم گیری در مورد نوع چاپگر که می خواهید بخرید (جوهر افشان، لیزر یا چند کاره ) می تواند خسته کننده و گیج کننده باشد. انواع مختلفی از پرینترها وجود دارد و به نظر می رسد ماهانه مدل های جدیدی به بازار معرفی می شوند اما چگونه یک پرینتر مناسب برای کارمان انتخاب و خریداری کنیم؟

ابتدا باید به شرایط و نوع کارتون توجه کنید و در نظر بگیرید که پرینتری برای چاپ عکس یا کارهای گرافیکی لازم دارید یا نه فقط نیاز دارید که روزانه تعدادی پرینت به شما بدهد ، باید بدانیم شما چه نوع چاپگری لازم دارید.آیا شما فقط به یک چاپگر سیاه و سفید نیاز دارید؟ یا این که شما یک چاپگر رنگی می خواهید ..!

پیشنهاد می شود اگر شما در اداره یا سازمان مشغول به کار هستید از پرینترهای لیزری استفاده کنید زیرا هم به صرفه تر هستند و هم سریع تر عمل می کنند

برای بهره بردن از کیفیت خوب و وضوح رنگ ها در کنار هم از پرینترهای جوهرافشان استفاده کنید، بیشترعکاس ها و کسانی که که کارهای گرافیکی می کنند برای چاپ از پرینترهای جوهرافشان استفاده می کنند فقط به این دلیل که از نظر کیفیت تصویر در مقابل دیگر چاپگرها بی همتاست.
پرینترهای جوهر افشان رنگی، بخش عمده ای از بازار را تشکیل می دهند، زیرا آنها می توانند روی بیشتر کاغذ ها ، تصاویر و یا متنی که ما لازم داریم را چاپ کنند. امروزه چاپگرهای جوهرافشان با قیمت های مقرون به صرفه ی خود طرفداران زیادی پیدا کردند اما سوال اینجاست، آیا پرینترهای جوهرافشان مثل پرینترهای لیزری سریع هستند؟

بیشتر مصرف کنندگان اعتقاد دارند که شرکت هایی که پرینترهای لیزری تولید می کنند سرعت را به دقت و کیفیت ترجیح می دهند، اما به هر حال از نظر سرعت این پرینترهای لیزری هستند که  پرچمدار دیگر چاپگرها به حساب می آیند.  

پرینترهای لیزری هنوز هم برای استفاده در دفاتر و ادارات بسیار مناسب هستند، در بیشتر موارد، پرینترهای لیزری تک رنگ را می توان در قیمت های مقرون به صرفه خریداری کرد، سرعت چاپ بسیار بالایی دارند و در بعضی موارد چاپ را با قیمت پایین تری در هر صفحه نسبت به جوهر افشان رنگی ارائه می دهند. اما این یک داده نیست، و شما باید تصمیم بگیرید که آیا انعطاف پذیری که یک چاپگر جوهر افشان ارائه می دهد را در مقابل قابلیت های پرینتر لیزری کنار می گذارید؟ پرینترهای لیزری رنگی یکی دیگر از گزینه ها هستند، اما معمولا هزینه ی چاپ بالاتری نسبت به جوهرافشان ها دارند.

پرینترهای جوهرافشان در ابتدا قیمت پایین تری نسبت به پرینترهای لیزری دارند اما این به این معنی نیست که فکر کنیم این پرینتر ارزان، به صرفه تر می باشد..! بارها دیده شده که خریداران  به دلیل پایین بودن قیمت پرینترهای جوهری نسبت به پرینترهای لیزری هزینه های سنگینی بابت مواد مصرفی پرینتر پرداخت کرده اند ، و این موضوع خریداران را ناخوشایند کرده.

www.hpaba.com

شما می توانید برای مشاوره خرید به متخصصان ما تماس بگیرید

اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

 

 

 

تلفن:89392-021

 

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی


 

 

Country: Iran