بایگانی‌ها نمایندگی پرینتر جوهری HP - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

بایگانی‌ها نمایندگی پرینتر جوهری HP - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP
نمایندگی پرینترهای جوهرافشان HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید

بایگانی‌ها نمایندگی پرینتر جوهری HP - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

نمایندگی پرینترهای جوهرافشان HP | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش پرینترهای جوهرافشان اچ پی | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پرینترهای جوهرافشان اچ پی با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

 

 

نمایندگی پرینترهای جوهرافشان HP

 

نمایندگی پرینتر های جوهرافشانHP مفتخر است در امر خرید و مشاوره در رابطه با پرینترهای جوهری HP به شمایاری برساند ، فقط کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و مشخصات چاپگر مورد نیاز خود را بدهید.

همچنین نمایندگی اچ پی در امر تعمیرات پرینتر های جوهرافشان HP  با استفاده از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی و تجهیزات  ، توانسته تمامی اختلالات و ایراد ها را با کمک کارشناسان دوره دیده خود به راحتی پشت سر بگذارد.

 

شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگیHP  مشکلات و پرسش های خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را دریافت کنید(۸۹۳۹۲-۰۲۱)

 

تعمیر پیرینترهای جوهری اچ پی

تاکنون شرکت HP پرینتر های جوهرافشان زیادی را تولید و به بازار عرضه کرده، تعمیر پرینترهای جوهرافشان اچ پی  ، نیازمند به  کارشناسان با تجربه و متخصص دارد تا با ساختار پرینترهای جوهری اچ پی کاملا آشنا باشند. تسلط و آشنایی با بخش های مختلف و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد هریک از پیرینترهای HP ، باعث می شود که کارشناسانِ قادر به عیب‌یابی و تعمیر صحیح دستگاه شما با بهترین خدمات باشند. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی از تمامی خدمات مربوط به محصولات اچ پی برخورددار شوید، تیم کارشناسی ما با گذراندن دوره های تخصصی  قادراند تمامی اختلالات در حوزه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری را رفع ایراد کنند.

 

نمایندگی مجاز پرینترهای جوهرافشان HP

شما می توانید برای خرید یا تعمیر پرینتر جوهرافشان خود با کارشناسان ما تماس گرفته و تمامی اطلاعات لازم را دریافت کنید

 

نحوه ی کار نمایندگی HP
ابتدا در نمایندگی پرینترهای جوهرافشان HP ، پرینتر شما توسط کارشناسان ما به صورت کامل بررسی می شود و پس از انجام مراحل اداری توسط کارشناسان ما  و اعلام هزینه ، دستگاه شما به کارگاه تعمیرات ما فرستاده می شود و توسط تکنسین های این مجموعه در دست تعمیر قرار می گیرد تا به صورت کامل رفع ایراد شود ، پس از اتمام مراحل تعمیر کارشناسان ما برای تحویل دستگاه با شما تماس برقرار می کنند

 

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Country: Iran

بایگانی‌ها نمایندگی پرینتر جوهری HP - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

چگونه از هد پرینتر خود مراقبت کنیم؟

برای رسیدن به یک استاندارد عالی در چاپ، بدون توجه به مدل یا سن دستگاه، تعمیر و نگهداری چاپگر خیلی مهم است. هر دستگاهی بدون مراقبت از بین می رود مخصوصا اگر پرینتر جوهرافشان باشد.

مهم نیست که شما از کارتریج اورجینال، سازگار یا کارتریج شارژیاستفاده می کنید، احتمال خشک شدن جوهر و بسته شدن نازل ها وجود دارد. اگر از آن مراقبت  نشود می تواند باعث مشکلات بیشتر می شود و حتی ممکن است چاپگر شما را از بین ببرد. با این حال، با تمیز کردن هد پرینتر می توانید این مشکل را حل کنید.

در اینجا برخی از راه هایی که می توانید هد دستگاه را به صورت دستی، از یک رایانه یا مک و از طریق یک سیستم برنامه ریزی تمیز کنید، را مرور می کنیم

چه زمانی هد پرینتر نیاز به تمیز شدن دارد..؟

اگر پرینتر شما صفحات خالی را چاپ می کند، اما سطوح سطحی شما طبیعی است، مشکل بیشتر از حد احتمالا سرفصل های چاپی خواهد بود. اگر از زمان آخرین چاپ خود، برخی از جوهرها در کارتریج ها خشک شده اند. این موضوع چاپگرها را متوقف می کند و اجازه نمی دهد جوهر به کاغذ منتقل شود. برای رفع این مسائل، هد پرینتر نیاز به تمیز شدن دارد.

علامت دیگر، این است که چاپ شما محو می شود یا برای مثال چاپ های شما تار می شوند. در صورتی که به این مورد برخوردید ممکن است متوجه شوید که هنگامی که شما تصاویر را چاپ می کنید ، تصویر به طور کلی از دست رفته است. این به خاطر کارتریج CMYK نیست که تمام کارهای آن را تولید کند.
چاپگر با قرار دادن نقاط کوچک در سازه های مختلف، با استفاده از CMYK برای ایجاد طیف گسترده ای از رنگ های که با چشم غیر مسلح می بینیم، کار می کند. CMYK مخفف ابی، قرمز، زرد و کلید که معمولا سیاه است می باشد.  هر رنگ دارای یک نازل خاص است، بنابراین اگر یک نازل مسدود شود مانند رنگ زرد، این روش لایه برداری از کار نقطه را تغییر می دهد  و بر رنگ تولید شده در صفحه تاثیر می گذارد. تمیز کردن هد دستگاه به بهبود کیفیت چاپ کمک خواهد کرد.

شما می توانید هد پرینتر خود را به صورت دستی یا  از رایانه خود تمیز کنید. قبل از اینکه شروع کنید، هد پرینتر خود را چک کنید تا اطمینان حاصل کنید که هد دستگاه شما نیاز به تمیز کردن دارد، زیرا این امر باعث صرفه جویی در مصرف جوهر می شود.

پیشنهاد می شود اگر هد پرینتر شما صدمه دید ، جهت تعمیر آن را به مراکز و نمایندگی های معتبر بسپارید.

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

 

Country: Iran