بایگانی‌ها خرید پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

بایگانی‌ها خرید پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP
اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

بایگانی‌ها خرید پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

چگونه از هد پرینتر خود مراقبت کنیم؟

برای رسیدن به یک استاندارد عالی در چاپ، بدون توجه به مدل یا سن دستگاه، تعمیر و نگهداری چاپگر خیلی مهم است. هر دستگاهی بدون مراقبت از بین می رود مخصوصا اگر پرینتر جوهرافشان باشد.

مهم نیست که شما از کارتریج اورجینال، سازگار یا کارتریج شارژیاستفاده می کنید، احتمال خشک شدن جوهر و بسته شدن نازل ها وجود دارد. اگر از آن مراقبت  نشود می تواند باعث مشکلات بیشتر می شود و حتی ممکن است چاپگر شما را از بین ببرد. با این حال، با تمیز کردن هد پرینتر می توانید این مشکل را حل کنید.

در اینجا برخی از راه هایی که می توانید هد دستگاه را به صورت دستی، از یک رایانه یا مک و از طریق یک سیستم برنامه ریزی تمیز کنید، را مرور می کنیم

چه زمانی هد پرینتر نیاز به تمیز شدن دارد..؟

اگر پرینتر شما صفحات خالی را چاپ می کند، اما سطوح سطحی شما طبیعی است، مشکل بیشتر از حد احتمالا سرفصل های چاپی خواهد بود. اگر از زمان آخرین چاپ خود، برخی از جوهرها در کارتریج ها خشک شده اند. این موضوع چاپگرها را متوقف می کند و اجازه نمی دهد جوهر به کاغذ منتقل شود. برای رفع این مسائل، هد پرینتر نیاز به تمیز شدن دارد.

علامت دیگر، این است که چاپ شما محو می شود یا برای مثال چاپ های شما تار می شوند. در صورتی که به این مورد برخوردید ممکن است متوجه شوید که هنگامی که شما تصاویر را چاپ می کنید ، تصویر به طور کلی از دست رفته است. این به خاطر کارتریج CMYK نیست که تمام کارهای آن را تولید کند.
چاپگر با قرار دادن نقاط کوچک در سازه های مختلف، با استفاده از CMYK برای ایجاد طیف گسترده ای از رنگ های که با چشم غیر مسلح می بینیم، کار می کند. CMYK مخفف ابی، قرمز، زرد و کلید که معمولا سیاه است می باشد.  هر رنگ دارای یک نازل خاص است، بنابراین اگر یک نازل مسدود شود مانند رنگ زرد، این روش لایه برداری از کار نقطه را تغییر می دهد  و بر رنگ تولید شده در صفحه تاثیر می گذارد. تمیز کردن هد دستگاه به بهبود کیفیت چاپ کمک خواهد کرد.

شما می توانید هد پرینتر خود را به صورت دستی یا  از رایانه خود تمیز کنید. قبل از اینکه شروع کنید، هد پرینتر خود را چک کنید تا اطمینان حاصل کنید که هد دستگاه شما نیاز به تمیز کردن دارد، زیرا این امر باعث صرفه جویی در مصرف جوهر می شود.

پیشنهاد می شود اگر هد پرینتر شما صدمه دید ، جهت تعمیر آن را به مراکز و نمایندگی های معتبر بسپارید.

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

 

Country: Iran

بایگانی‌ها خرید پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

مقرون به صرفه ترین پرینترها کدامند؟


امروزه بسیاری از پرینترهای چند منظوره مناسب و با قیمت های بسیار رقابتی در بازار وجود دارند، بنابراین شما برای انتخاب یک چاپگر جدید اقدام می کنید. بعضی از آنها را وقتی خریداری می کنید، انگیزه های نقدی را به ما ارائه می دهند، بنابراین این پیشنهادات ارزش چشم گیری دارند. برای اینکه همه چیز را ساده تر کنیم، در ادامه درباره ی مقرون به صرفه ترین پرینترها بحث می کنیم.
اغلب مردم می دانند زمانی که یک پرینتر میخرند قیمت واقعی آن اون چیزی نیست که بروی اتیکت دستگاه خورده، باید توجه کرد که دستگاه مورد نظرشان در ادامه چه خرج هایی دارد و مواد مصرفی آن به چه صورت می باشد.
پس از مدتی چاپ کردن ، خواهید دید که کل هزینه کارتریج های چاپگر شما از قیمت پرینترتان فراتر رفته است یعنی مواد مصرفی پرینتر شما بعد از مدتی از قیمت دستگاهتان بالاتر رفته و همچنان این موضوع ادامه دارد.
 

چه چیزی باعث صرفه جویی در چاپگر می شود؟

هزینه ی چاپگر شما در هر صفحه، اما فقط این موضوع نیست که جلوگیری از آن باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود ما سعی می کنیم چند نکته ی دیگر را به شما یادآوری کنیم
قیمت چاپگر.  پیشتر گفتیم که قیمت چاپگر تنها عامل در هنگام خرید نیست.  این موضوع ممکن است تنها مورد توجه قرار نگیرد، اما مطمئنا هنوز رمزهایی برای تأثیرگذاری در این باره است. اگر شما یک کاربر خانگی هستید، احتمالا نیازی به سرعت وعملکرد بالای پرینتر برای کسب و کار ندارید. اگر شما با حجم بالا چاپ می کنید، کمی بیشتر صرف چاپگر می شود که می تواند حجم کار شما را جابجا کند.
پرینتر مورد نظر شما دارای قابلیت هایی است که به آن نیاز ندارید، پس سعی کنید آن را نخرید و پرینتری انتخاب کنید که به اندازه ی مصرف شما قابلیت دارد.  تمرکز بر یک دستگاه که قابلیت های مورد نیاز شما را فراهم می کند و صرف نظر کردن از قیمت چاپگر پیشین. هنگامی که لیستی از پرینترها را بر اساس عملکرد آنها می بینیم، می توانید به موارد بعدی که بازدهای جوهری هستند برویم.

هزینه چاپگر شما در هر صفحه مهمترین عامل برای تعیین هزینه واقعی چاپگر شما و نحوه کارکرد آن در پرینتر جوهری است. کارتریج های جوهری مختلف برای چاپ مقدار مشخصی از صفحات طراحی شده اند تا قبل از اینکه جایگزین شوند. تعداد صفحات که یک کارتریج می تواند چاپ کند، عملکرد صفحه ی آن نامیده می شود. برای دریافت هزینه در هر صفحه، هزینه کارتریج را با عملکرد صفحه خود تقسیم کنید. در حالت ایدآل، هزینه کمتر برای هر صفحه و جوهر بیشتر برای چاپگر شما مفید است. خرج های اضافی پای جوهر کارتریج ، هزینه چاپگر شما را بیشتر است.

پرینترهای جوهرافشان و پرینترهای لیزری ، رقابت این دو برادر برای به صرفه بودن در هزینه ها اما کدام یکی تا الان پیروز این رقابت بوده؟ در این قسمت پرینترهای لیزری به راحتی  نسبت به پرینترهای جوهرافشان در رتبه ی بالاتر قرار گرفته اند زیرا صرفه تر می باشند. کارتریج های لیزری نسبت به کارتریج های جوهرافشان صفحات بیشتری را چاپ می کنند و سرعت و عملکرد بالاتری دارند به همین دلیل در ابتدا این پرینترهای لیزری هستند که گران تر ظاهر می شوند ولی در ادامه کاملا به صرفه تر از پرینتر های جوهرافشان هستند.

قیمت چاپ و هزینه هر صفحه دو عامل مهم برای خرید یک چاپگر است. با این حال، چیزهایی که ارزش آن را دارند باید مورد توجه قرار بگیرند، زیرا این موضوع می تواند به طور چشمگیری بر هزینه های کلی چاپگر تاثیر بگذارد.

تعداد کارکرد کارتریج پرینتر، این قسمت بستگی به نوع و شرایط کاری شما دارد. اگر شما در طول روز به تعداد زیادی برگه جهت چاپ کردن نیاز دارید یا در شرکت مشغول به کار هستید این پرینترهای لیزری هستند که با تعداد چاپ بیشتر و پر سرعت تر به شما در امر صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند اما اگر شما یک کاربر خانگی می باشید و استفاده ی کمی از پرینتر خود دارید می توانید پرینتر جوهرافشان را اتنخاب کنید.

انتخاب با شماست…

شما می توانید برای اطلاع بیشتر با متخصصان ما تماس بگرید

 

 

تلفن:89392-021

 

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

 

Country: Iran

بایگانی‌ها خرید پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

چگونه یک پرینتر مناسب انتخاب کنیم؟

شاید تصمیم گیری در مورد نوع چاپگر که می خواهید بخرید (جوهر افشان، لیزر یا چند کاره ) می تواند خسته کننده و گیج کننده باشد. انواع مختلفی از پرینترها وجود دارد و به نظر می رسد ماهانه مدل های جدیدی به بازار معرفی می شوند اما چگونه یک پرینتر مناسب برای کارمان انتخاب و خریداری کنیم؟

ابتدا باید به شرایط و نوع کارتون توجه کنید و در نظر بگیرید که پرینتری برای چاپ عکس یا کارهای گرافیکی لازم دارید یا نه فقط نیاز دارید که روزانه تعدادی پرینت به شما بدهد ، باید بدانیم شما چه نوع چاپگری لازم دارید.آیا شما فقط به یک چاپگر سیاه و سفید نیاز دارید؟ یا این که شما یک چاپگر رنگی می خواهید ..!

پیشنهاد می شود اگر شما در اداره یا سازمان مشغول به کار هستید از پرینترهای لیزری استفاده کنید زیرا هم به صرفه تر هستند و هم سریع تر عمل می کنند

برای بهره بردن از کیفیت خوب و وضوح رنگ ها در کنار هم از پرینترهای جوهرافشان استفاده کنید، بیشترعکاس ها و کسانی که که کارهای گرافیکی می کنند برای چاپ از پرینترهای جوهرافشان استفاده می کنند فقط به این دلیل که از نظر کیفیت تصویر در مقابل دیگر چاپگرها بی همتاست.
پرینترهای جوهر افشان رنگی، بخش عمده ای از بازار را تشکیل می دهند، زیرا آنها می توانند روی بیشتر کاغذ ها ، تصاویر و یا متنی که ما لازم داریم را چاپ کنند. امروزه چاپگرهای جوهرافشان با قیمت های مقرون به صرفه ی خود طرفداران زیادی پیدا کردند اما سوال اینجاست، آیا پرینترهای جوهرافشان مثل پرینترهای لیزری سریع هستند؟

بیشتر مصرف کنندگان اعتقاد دارند که شرکت هایی که پرینترهای لیزری تولید می کنند سرعت را به دقت و کیفیت ترجیح می دهند، اما به هر حال از نظر سرعت این پرینترهای لیزری هستند که  پرچمدار دیگر چاپگرها به حساب می آیند.  

پرینترهای لیزری هنوز هم برای استفاده در دفاتر و ادارات بسیار مناسب هستند، در بیشتر موارد، پرینترهای لیزری تک رنگ را می توان در قیمت های مقرون به صرفه خریداری کرد، سرعت چاپ بسیار بالایی دارند و در بعضی موارد چاپ را با قیمت پایین تری در هر صفحه نسبت به جوهر افشان رنگی ارائه می دهند. اما این یک داده نیست، و شما باید تصمیم بگیرید که آیا انعطاف پذیری که یک چاپگر جوهر افشان ارائه می دهد را در مقابل قابلیت های پرینتر لیزری کنار می گذارید؟ پرینترهای لیزری رنگی یکی دیگر از گزینه ها هستند، اما معمولا هزینه ی چاپ بالاتری نسبت به جوهرافشان ها دارند.

پرینترهای جوهرافشان در ابتدا قیمت پایین تری نسبت به پرینترهای لیزری دارند اما این به این معنی نیست که فکر کنیم این پرینتر ارزان، به صرفه تر می باشد..! بارها دیده شده که خریداران  به دلیل پایین بودن قیمت پرینترهای جوهری نسبت به پرینترهای لیزری هزینه های سنگینی بابت مواد مصرفی پرینتر پرداخت کرده اند ، و این موضوع خریداران را ناخوشایند کرده.

www.hpaba.com

شما می توانید برای مشاوره خرید به متخصصان ما تماس بگیرید

اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

 

 

 

تلفن:89392-021

 

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی


 

 

Country: Iran

بایگانی‌ها خرید پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

 خرید پرینتر

  برای خرید و رفع ایراد دستگاه خود با شماره ی 89392-021 تماس بگیرید

چگونه می توان یک پرینتر مناسب را خریداری کرد

قبل از خرید هر پرینتر بهتر است نوع آن را با نوع نیاز خود مطابقت بدهیم، در خرید پرینتر خیلی مهم است که یک دستگاهی مناسب را خریداری کنیم که در طول استفاده ازآن دچار مشکل نشویم.

برای یک خرید خوب قبل ازهرکاری نیاز به یک سری دانش و اطلاعات داریم، پس بهتراست قبل از خرید، تحقیقی درباره ی نوع و کاربرد کالا انجام دهیم یکی از راحت ترین روش های ممکن برای جست وجو و تحقیق درباره ی یک کالا استفاده از سامانه (سایت) می باشد و به راحتی می توان به نکات فنی،معایب و مزایای دستگاه پی برد و در آخر یک خریدی مطمئن را انجام داد.  با این روش هم در وقت صرفه جویی شده و هم اطلاعات کاملی نسبت به دستگاه  کسب کرده ایم

پرینترها به دو دسته ی جوهرافشان و لیزری تقسیم می شوند ،کارتریج های پرینترهای جوهرافشان با جوهرو پرینترهای لیزری با تونر پرمی شوند که نوع کاربردیشان با یکدیگر متفاوت است.

پرینترهای لیزری، پرینترهایی هستند که به طور معمول از آنها می توان در هر کجا استفاده کرد و میشه گفت پرینترهای بی دردسری به شمار می آیند. بیشتر اداره و شرکت ها از پرینترهای لیزری استفاده میکنند زیرا قدرت و توانایی بالاتری نسبت به پرینترهای جوهرافشان دارند. 

پرینتر های جوهرافشان، برای چاپ عکس و کارهای گرافیکی این پرینترهای جوهرافشان هستند که نسبت به پرینترهای لیزری یه سروگردن بالاتر قرار دارند زیرا کیفیت چاپ این دستگاه ها در این زمینه بهتر از پرینترهای لیزری بوده و توانایی بالاتری دارد.

اکثر افراد در نگاه اول پرینترهای جوهری را به پرینترهای لیزری ترجیح می دهند به این دلیل که قیمت پایین تری نسبت به پرینترهای لیزری دارند، اما باید اضافه کنم در طول مصرف از پرینترهای جوهری علاوه بر آن که نیاز به نگهداری بالایی دارند تعداد پرینتی هم که می دهند پایین ترمی باشد و بعد یه مدت استفاده نکردن از دستگاه جوهر آن خشک شده و دیگر قابل استفاده نمی باشد و  باید کارتریج های دستگاه تعویض گردد و بعد از خرید این دستگاه به خود می آید که به اندازه پول این دستگاه خرج کردید و همچنان این هزینه ها ادامه دارد

پرینترها به دو دسته (رنگی)(سیاه و سفید) تقسیم می شوند

پرینترهای سیاه وسفید برای چاپ کردن نوشته ،تحقیق ،مقاله و کارهایی در این سبک استفاده می شود.

پرینترهای رنگی علاوه بر دارا بودن قابلیت های پرینتر سیاه و سفید، مناسب چاپ کردن کارهای گرفیکی و چاپ کردن عکس درهر شکل و اندازه می باشند پرینترهای لیزری توسط اشعه های لیزری خود و پودری که آن را تونرمی نامند عملیات پرینت را انجام می دهند اما نوع کار بروی پرینترهای جوهرافشان متفاوت می باشد، شکل کار این دستگاه بصورت پرتاپ جوهر می باشد، جوهر موجود درون کارتریج بروی کاغذ پرتاپ می شود وعملیات چاپ انجام خواهد شد.

چه نکاتی را برای خرید پرینتر باید رعایت کرد

 • کیفیت چاپ دستگاه
 • نوع کارتریج دستگاه
 • حداکثر توانایی چاپ در یک روز/ ماه
 • قابلیت چاپ درو
 • اندازه و صدای دستگاه (متناسب با نوع کاربری)
 • قابلیت اتصال به سیستم عامل های مختلف

 

تعمیرات پرینتر اچ پی HP| نمایندگی رسمی اچ پی HP

 توصیه می شود دستگاه های پرینتر به طور معمول هر چند ماه یکبار سرویس بشوند ؛ همچنین در صورتی که شارژ کارتریج دستگاه تمام شد شما می توانید با مراجعه به مراکز شارژ کارتریج خود را شارژ کرده و دوباره استفاده کنید.

مانند هر تخصصی ، تعمیرات پرینتر هم نیاز به مهارت خاص خود را دارد و پیشنهاد می شود برای تعمیر دستگاه خود حتما به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید

آدرس : خیابان سپهبدقرنی روبروی بیمارستان آپادانا ساختمان نگین قرنی پلاک 218طبقه2

شماره ی تماس : 89392-021

(اچ پی آبا نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش محصولات اچ پی در ایران)

Country: Iran

بایگانی‌ها خرید پرینتر جوهری - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

 

 • چگونه یک پرینتر مناسب انتخاب کنم؟
 • آیا در انتخاب پرینتر مناسب جهت استفاده در منزل یا محل کار مردد هستید؟
 • آیا نوع کاربری دستگاههای متفاوت را نمیدونید؟
 • متن زیر را با دقت بخونید:
55

اگر یک کاربر خانگی هستید و میخواهید یک پرینتر خانگی ، صرفا جهت پرینت نوشته و متن در خانه داشته باشید قطعا پرینترهای جوهرافشان گزینه مناسبی نیستند

چرا؟

 • پرینترهای جوهرافشان از جوهر استفاده میکنند
 • کارتریج هاشون کوچیکه و زود تموم میشه
 • اگرهم یه مدت باهاشون کار نکنید هدش خشک میشه و باید دستگاه رو بندازید دور
 • قیمت کارتریج و هدش هم تقریبا هم قیمت خود دستگاهه یعنی اگر کارتریجتون تموم شد یا هدتون خراب شد برید یه پرینتر نو بخرید مقرون به صرف تره تا اینکه بخواید کارتریج و هد بخرید.!!!

 

33

حالا سوال اینه که پس این پرینترها به چه دردی میخورن؟؟

این نوع پرینترها فقط به درد چاپ عکس میخورن چون کاغذ مخصوص چاپ عکس براق و روغنی هستش و فقط جوهر رو

این نوع کاغذها خوب میشینه تازه این رو هم نیاید فراموش کنید که پرینترهای جوهرافشان کیفیت خیلی بالاتری نسبت به سایر

پرینترهای دیگه مثل پرینترهای لیزری و سوزنی دارند ، بخاطر همینه که اکثر عکاسی ها از این نوع پرینتر استفاده میکنند

چون مثلا پرینتر لیزری جواب کارشون رو نمیده.

us_en_module6-1_dj-3700-20160901 us_en_module6-2_dj-3700-20160901 us_en_module6-2_dj-3700-20160901

 

خوب گفتیم اگه یک کاربر خونگی هستید پرینتر جوهری گزینه خوبی نیست اما نگفتیم چه پرینتری مناسبه؟

 •  پرینترهای لیزری سبک یا همان پرینترهای خانگی گزینه خوبی هستند | چرا؟
 • اول از همه اینکه تعداد بیشتری نسبت به پرینترهای جوهری پرینت میگیرن پس از لحاظ تهیه مواد مصرفی مقرون به صرفه تر هستند
 • دوم اینکه چون مواد مصرفیشون تونر یا همون پودر هستش خشک نمیشن و شما میتونید تا هر موقع که خواستید با پرینتر کار نکنید | اینو فراموش کردم بگم پرینترهای جوهری چون
 • زود خشک میشن حنما باید دو روز یه بار یه پرینت در حد تست دستگاه باهاشون بگیرید
 • سوم اینکه سرعت بالاتری دارند مثلا یه پرینتر لیزری خونگی در یک دقیقه حداقل 20 صفحه پرینت میگیره این سرعت برای چاپ متن عالیه
 • چهام اینکه وقتی کارتریجش تموم میشه نیازی نیست براش کارتریج بخرید چون میتونید کارتریج هاشو با یک مبلغ اندک شارژ کنید فوقش بعداز چندبار شارژ اگه قطعات کارتریج
 • مستهلک شد میتونید بگید قطعاتشو براتون عوض کنن چون قطعاتش به وفور پیدا میشه

 

حالا ممکنه این سوال براتون پیش بیاد که اگه بخوایم تو خونه عکس چاپ کنیم با توجه به اینکه پرینترهای جوهری مقرون به صرفه نیستن ، تکلیف چیه؟

اچ پی فکر اینجارم کرده

شما میتونید از پرینترهای لیزری رنگی با کاربری خونگی استفاده کنید | درسته که کیفیت چاپ عکس پرینترهای جوهری رو نداره اما اگر از کاغذ مخصوص عکس برای پرینترهای لیزری استفاده کنین (که روغنی نیستن) خروجی خیلی خوبی رو در هنگام چاپ عکس خواهید داشت

hp-laser-toner-cartridges

همونطورکه گفتم فراموش نکنید که این نوع پرینترها خیلی مقرون به صرفه تر هستن مثلا یه پرینتر لیزری خونگی براتون تا 3000 برگ پرینت متن بصورت نوشته و تا 300 برگ پرینت عکس بصورت تمام صفحه مثل بروشور چاپ میکنه | این خیلی عالیه

خشک هم که نمیشن | قابل شارژ هم که هستن ، پس چرا یه عده میرن دنبال پرینترهای جوهری؟

یا دنبال پرینتر ارزون میگردن !! چون پرینترهای جوهری از پرینترهای لیزری ارزونتر هستن اما خبر ندارن که نگهداری و استفاده دراز مدت از این نوع پرینترها خیلی گرونتر از پرینترهای لیزری در میآد

یا اینکه نیاز به چاپ روی کاغذ روغنی یا همون فوتو گلاسه دارن که با پرینتر لیزری امکان پذیر نیست ، برای عکس با کیفیت بالا | دسته دوم عذرشون موجهه ولی دسته اول بلا استثنا بعداز استفاده از دستگاه و اتمام کارتریج یا خشک شدن هد وقتی میرن سراغ خرید کارتریج تازه متوجه میشن مرتکب چه اشتباهی شدن؟ ( قیمت کارتریج و هد هم قیمت خود دستگاه در میآد) اونوقته که خراب میشن رو سر فروشنده که چرا به ما نگفتی ما خبر نداشتیم | غافل از اینکه قیمت نسبتا پایین این نوع از دستگاه ها نسبت به پرینترهای لیزری هنگام خرید دل و دین خریدار رو میبره و باعث میشه فروشنده هرچقدر هم که توضیح بده خریدار فقط و فقط چشمش دنبال قیمت باشه البته خیلی ها هم اینطور فکر نمیکنن و ما میبینیم موقع خرید با یه آگاهی قبلی حسابی در مورد مواد مصرفی و هزینه نگهداری دستگاه تحقیق میکنن و حاضرن در ابتدا هزینه بیشتری رو بپردازن اما برای یکبار

قالب کاربرهای اداری یا سازمانی یعنی کسایی که تعداد پرینت بالایی در ادره جات یا سازمان ها میگیرن خوشبختانه با نوع کاربری دستگاه هاییکه سفارش میدن آشنا هستن و میدونن چه پرینتری باید تهیه کنن ، این دسته از مصرف کنندگان قطعا به دنبال پرینترهای سازمانی یا اداری میرن که لیزری هستند چون هزینه کارتریج براشون تو درازمدت خیلی مهمه این کاربران دستگاههای لیزری رو انتخاب میکنن که بزرگتر هستند چون کارتریج بزرگتری دارند و سرعتشون بالاتره که البته برای مصرف کنندگان خونگی توجیح مالی مناسبی نداره به کلام سادهتر خیلی گرون در میآد.طبق آمار شرکت اچ پی این دستگاهها بین 10 تا 15 هزار برگ پرینت بصورت متن و نوشته تمام صفحه و حدود 3 تا 4 هزار عکس رو با سرعت بین 40 تا 50 برگ در دقیقه میگیرن این یعنی کولاک

حالا اگر میخواید پرینتر مناسب با نوع کارتون رو از سایت ما انتخاب کنید اول این متن رو خوب مطالعه کنید بعد وقتی وارد منو محصولات میشید خواهید دید که ما پرینترها رو بر اساس نوع لیزری ، جوهری ، مخصوص عکس ، تک کاره و چندکاره و حتی رنگی و مشکی دسته بندی کردیم که وقتی وارد هر دسته میشید ، نوع کاربری این دستگاه ها در مشخصات فنی دستگاه ذکر شده که خونگیه یا اداریه و سازمانیه | مخصوص عکسه یا اینکه مخصوص متنه

34 امیدواریم با این توضیحات هیچ خریداری بعداز این تو انتخاب نوع و مدل پرینترش سردرگم نشه

Country: Iran