بایگانی‌ها خرید درام - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

بایگانی‌ها خرید درام - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP
اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

بایگانی‌ها خرید درام - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

نقش درام کیت در پرینترهای لیزری

درام لیزری چاپگر بخش مهمی از گروه تشکیل دهنده ی یک پرینتر لیزری است. این غلتک فلزی که با یک تصویر از کار چاپ خود، توسط لیزر استخراج می شود. در حالیکه درام توسط لیزر شارژ می شود، تونر را می گیرد و سپس آن تونر را بر روی یک تکه کاغذ پخش می کند.
درون یک چاپگر لیزری قطعه ایی به نام درام وجود دارد و همانطور که در درون پرینتر می چرخد، یک لیزر شارژر،روی پوشش بیرونی درارتباط با مورد چاپی که تولید می کند، تغییر می دهد. این زمینه های شارژ سپس ذرات خاص تونر را جذب می کنند تا از کارتریج رول شوند. سپس غلطک این تونر را بر روی کاغذ قرار می دهد، قبل از اینکه بار الکتریکی از لیزر برطرف شود. به طور معمول، یک درام جدا از کارتریج لیزری، اجازه می دهد که به صورت جداگانه جایگزین شوند؛ با این حال، برخی از کارتریج های لیزری شامل درام هستند و به طور همزمان جایگزین می شوند.

کلید چاپگر لیزری، درام پوششی آن است. پوشش باید به نور واکنش نشان دهد، به طوری که بتواند تصویر را در شار الکتریسیته در امتداد سطح اشعه یابی کند. با این حال، باید آن را به اندازه کافی سفت و سخت نگه دارد و تحمل بسیار جدی برای ایجاد تصاویر دقیق انجام دهد. برای این منظور، درام ها در اصل با پوشش سلنیوم یا سولفید کادمیوم ساخته شده اند که عمر آنها 500000 تا 700000 ورق است. PhotoConductors Organic، یک فن آوری مبتنی بر نفت است و می تواند تا 1 میلیون نسخه چاپی تولید کند، اما بیشتر آسیب پذیرتر از همتایان سخت تر آنها است. آخرین فن آوری در درام های چاپ لیزر سیلیکون آمورف است که ماده سختی است که عمر آن تا 5 میلیون صفحه است.

برای اولین بار، دو تکنولوژی برای تولید تصاویر به مواد مختلف متکی هستند. درام ها از ذرات کوچک و پلاستیکی مانند "تونر" استفاده می کنند که پس از آن روی سطح کاغذ ذوب می شوند و یک پایان نیمه براق ایجاد می شود که مقاوم در برابر اشعه است. درام ها نیز معمولا از تونر جدا می شوند و اجازه می دهد که دو مورد به صورت جداگانه جایگزین شود. در مقابل، اکثر پرینترهای جوهرافشان که  هد را با جوهر ادغام می کنند و نیاز به هم دارند که به طور همزمان جایگزین شوند،این مسئله کاملا در تونر درام و لیزر متفاوت است البته باید اضافه کرد که هزینه چاپ صفحه در پرینترهای لیزری کمتر از جوهرافشان است.

 

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

 

Country: Iran